X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Madziu coś czuje, ze zostaniesz podwójna mama ;)
    Cieszysz się? Czy raczej jeszcze nie teraz się tego spodziewałaś?

    Maniaaaa lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Dominisiu powiem tak.
    Teraz to dla mnie ogromny szok i jednak mam nadzieję że jutro będzie negatyw, nie tak planowałam. Boję się jak poradzimy sobie po pierwsze finansowo, a po drugie w ogóle z dwójką takich maluszków.

    Ale myślę że jeśli będzie pozytyw i minie ten pierwszy szok to będę się cieszyła.
    Koleżanka z kwietniówek dobrze mi napisała, że to prawdziwy cud by był patrząc na to ile o Nelę się staraliśmy :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze powiedziała ;) wiadomo to ogromne wyzwanie, ale jestem pewna ze gdyby coś to świetnie sobie poradzicie :)
    I bedziesz miała rok po roku, razem się wychowają.. jak wyrośnięci z pieluch to na raz, to ogromny plus :) mama mi ciagle powtarza żebym miała jedno po drugim ;p

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2904 2844

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie- wydaje mi sie ze jezeli to faktycznie bedzie to, to w koncu sie zaczniesz cieszyc. W koncu caly czas mowilas ze niebawem planujecie rodzenstwo dla malej :)
    Ja co miesiac mam schize totalna ze okresu nie bedzie :/. Chyba by mnie do psychiatryka zamkneli gdybym teraz miala miec drugie dziecko. Wiem ze nie brzmi to najlepiej ale niestety, sa dni kiedy mnie to wszystko przerasta. Kalina jest mega aktywnym i wymagajacym dzieckiem ... Teraz tez juz tylko modle sie zeby nie bylo niespodzianki bo nie czuje symptomow okresu :/. Zabezpieczamy sie ale chyba doloze do tego jeszcze tabletki dla swietego spokoju.

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo :)
    Madzia wow! Aleby to było :)
    No to takie pol na pl gratulacje :)))
    Odnoszę ciena cienia na teście to z mojego doświadczenia o niczym nie świadczy ;)
    Miałam tak nie raz. Nie dwa a w ciąży nie byłam :))
    Ale zobaczymy jak to będzie :))

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Madzia u mnie w obu ciazach oznaka byly ciezkie piersi ie wodoczne zyly:P
    Madzia dacie rade ,a tak to odchowasz maluszkow razem.

    A moje cale serce i czas zabral synek :) nie moge sie na niego napatrzec .
    Wycwanil sie maly. Przy tacie jest grzeczny ,przy mamie wariuje. Mamy juz 2tyg:) dzis Oskar ma bunt na smoka,gdzie na co dzien jest mu oddany

    Dominika ,znasz swoje dziecko na pewno na tyle ze sobie sama poradzisz nie ma sie czego bac . A tak z ciekawosci to karmisz piersia czy butelka ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersią karmie póki co ;) ogólnie wygoda, tylko jak idę na wykłady, to to odciąganie mnie denerwuje. No ale ze względu na zdrowie małej, to chce ją pokarmic.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 listopada 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelka jednak starszą siostrą nie zostanie. Z jednej strony się cieszę a z drugiej.. trochę mi szkoda jest :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu w sumie to faktycznie szkoda, fajnie by było jak by na forum był kolejny brzdąc i nożna by było znowu przezywać ciąże z kimś :D ale życzę Ci, żeby mimo wszystko szło zgodnie z waszymi planami :)

    Ja dzisiaj siedzę cały dzień na wykładach.. Ola została z tatą.
    Wczoraj i w piątek mała bardzo się męczyła z katarkiem.. :( ale jest już lepiej, jutro lecimy do pani doktor skontrolować to jeszcze raz.
    W ogóle byliśmy na sesji noworodkowej i wczoraj dostaliśmy zdjęcia.. są tak urocze <3

    A co u reszty maluchów i mam? Jak weekend mija? ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A No i zapomniałam dodać ze mój szkrab dzisiaj kończy miesiąc :D zbyt szybko ten czas leci ;p

    sallvie lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam wasze zdjęcia z sesji na instastory !! śliczne są faktycznie :) Ja już mam 2,5 albumów zapełnionych zdjęciami Neli :D A kolejne czekają na wywołanie :D

    Sto latek dla Oleńki :) Boże dopiero co się urodziła a już ma miesiąc :o

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcia to cudowne pamiątki, można zatrzymać te najpiękniejsze chwile. Jestem zwolennikiem robienia ich pełno i gdzie się da żeby jak najwiecej tych chwil uwiecznić <3 i moc później wspominać i opowiadać dzieciom i wnukom kiedyś ;)

    sallvie lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Tez widzialam na instastory:) piekne zdjecia :)
    Ja tez malemu robie codziennie zdjecia ,kupilam album w ktorym moge podpisywac wszystkie zdjecia ,bedzie mial maly pozniej pamiatke,teraz tylko musze jeszcze torche dozbiera zdjec i wywolac.
    Madzia ty wywolujesz zdjecia u fotografa czy przez internet ?
    U nas w srode Oskar bedzie mial 3tygodnie ,taki duzy juz jest,wyrosl juz z polowy ubran a drugiej polowy nawet raz na.sobie nie mial a juz za male. Ogolnie to jeszcze mi nie przeszlo..moglabym sie na niego patrzec caly czas i caly czas,matka zwariowala :D
    Dominika jak tam u was mala ze snem w nocy?
    Nasz od kilku dni ma swoje godziny i jak na razie daje pospac. Nie zapeszajac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 21:21

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oskarek też duży chłopak już :)
    Karola ja wywołuję na empikfoto :) zazwyczaj czekam na promocję np 19 gr za zdjęcie przy +500 zdjęciach dokłada się moja mama, przyjaciółka, kuzyn i wtedy mam taniej :) a na raz zawsze wywołuję około 150 zdjęć :) ostatnio miałam prawie 200 :D

    Ooo Dominika ! Wreszcie ktoś kto myśli tak samo jak ja :) ja uwielbiam ogólnie zdjęcia robić, przerabiać a potem wywoływać. Swoich zanim w ciążę zaszłam też mam koło 3 albumów i jeszcze album zdjęć moich i narzeczonego :)

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz z tym katarem ciężkie te noce mamy bo jej przeszkadza.. także budzi się ze 3 razy nawet. A tak wcześniej to zazwyczaj o 3-4 i spała już do rana ;) ogólnie wysypialismy się bez problemu.
    Szumis tez nam dużo pomaga.. mała spi przy nim jak susel. ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) co tam u was słychać? Taka cisza tu :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie.. co tak cicho tutaj? ;)
    Cześć wszystkim. U nas w sumie wszystko super. Ola rośnie w oczach i coraz mniej spi w dzień. Ale za to w nocy się wysypiamy bo budzi się dwa razy na jedzonko i spi dalej :) Do tego robi się coraz fajniejsza, bezpieczniej się ja nosi i zaczyna się śmiać :D
    Ja byłam na wizycie u gin i wszystko wzorowo. Żadnych komplikacji. Do tego dostałam pierwsza @ i z tabletkami muszę zaczekac do kolejnej, bo za późno po nie poszłam. Ale w sumie i tak jeszcze czekam ze zbliżeniami, boje się jak by miał to być mój pierwszy raz, zupełnie nie wiem czemu xd
    W sobotę Ola pierwszy raz zostanie z moją mamą, bo mamy imprezę. Nie wiem jak długo będziemy, ile Ola dam nam się pobawić i czy nie da popalić mojej mamie. Mam nadzieje, ze będzie grzeczna ;)

    No a co u reszty? Odzywajcie się dziewczyny ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2904 2844

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zaczelo sie chodzenie pelna para wiec i czasu mniej :P. Kalinka z dnia na dzien zaczela sama chodzic, wrecz biegac i wszedzie jej pelno. Wejdzie w kazdy kat, otwiera szafki, wyciaga ubrania, rzeczy, garnki itp. Wesolo jest bardzo. Dodatkowo z dwoch drzemek zrobila jedna wiec to tez troszke zmienia nasz dzien. Jestesmy po kolejnym szczepieniu, troche czasu juz minelo i jest ok. Kolejne w styczniu czy w lutym. Mala rozwija sie poki co fajnie, duzo mowi, rozumie. Zeby ida jej jeden za drugim i jest roznie z humorem ale jakos dajemy rade :)

    Ja juz myslami jestem przy swietach, uwielbiam ten czas, no i juz sie doczekac nie moge :). Dla Was dziewczyny to beda pierwsze swieta z maluchami :). Rozgladam sie juz za prezentami dla malej, dla rodziny, taka ze mnie wariatka :P. A Wy co kupujecie swoim facetom ? Kompletnie nie mam pomyslu, zreszta jak co roku :P

    Kilka dni temu zaczelam brac tabletki anty i sama nie wiem czy to ma przyszlosc. To dopiero pare dni ale juz widze ze mnie na twarzy wysypywac zaczyna. Co do samopoczucia to roznie, raz mi slabo, niedobrze itp a czasem jest ok. Jak bylo u Was jesli bralyscie ? Od razu pojawialy sie skutki czy po czasie ? Czy bylo wszystko super :) ?

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisiu ja to się za to doczekać nie mogłam pierwszego stosunku po porodzie i kilka dni przed wizytą już spróbowaliśmy :D Jeszcze lepiej było i jest jak przed porodem :)

    Mysza kochana co do

    a) prezentu. narzeczony zażyczył sobie bluzę swojego klubu więc kazałam mu zamówić i będzie miał prezent :D
    b) co do tabletek, najpierw brałam limetic i z początku było okej ale po jakimś czasie masakra ! Taka nerwowa sie zrobiłam że sama z sobą nie mogłam już potem wytrzymać, obecnie biorę inne i nie mam jak na razie żadnych skutków ubocznych :)

    Neli też już wszędzie pełno, raczkuje pełną parą, i staje wszędzie na nogi :) Do tego przesuwa się już przy tych meblach :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2904 2844

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez sie najbardziej boje ze mnie fatalne samopoczucie nie opusci i ze przez humorki bede szalec. Ogolnie opinie sa rozne i sie tak zastanawiam co to bedzie, ale mowie sprobuje. Jak zauwazylas ze cos sie dzieje to sama odstawilas ? Skonczylas opakowanie i odstawilas czy po prostu przerwalas ?
    Daje im szanse poki co bo wiem ze potrzeba czasu zeby sie organizm przystosowal ale trzymam w razie co reke na pulsie :P

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ