Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurza mnie mąż i jego teoria że mały ma łzy w oczach więc pewnie go coś boli i to przez to że nie trzymam diety...

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby są 4 stopnie, dwa pierwsze kwalifikują się do rehabilitacji, dwa ostatnie do operacji :/ Z tego co wyczytałam to liczę, ze jestem w pierwszej grupie i wystarczą ćwiczenia plus elektrostymulacja. Oby...strasznie się boję

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby są 4 stopnie, dwa pierwsze kwalifikują się do rehabilitacji, dwa ostatnie do operacji :/ Z tego co wyczytałam to liczę, ze jestem w pierwszej grupie i wystarczą ćwiczenia plus elektrostymulacja. Oby...strasznie się boję

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety, ale to koszmar z tym dokarmianiem! Moja koleżanka rodziła przez cc na Bródnie i po cc zabrali dziecko na całą noc, ona wycieńczona padła i zasnęła i rano jak się obudziła i zaczęła szukać dziecka, to przynieśli jej nakarmione mm dziecko i papier, że wyraziła zgodę na dokarmianie... Ja dzisiaj 3x mówiłam, że nie chcę dokarmiania i żeby gdziekolwiek zabrali dziecko... :( Szczęście w nieszczęściu, że to planowe cc z rana i do wieczora będę już w miarę mobilna...

    Życie jest jednak nieprzewidywalne... Cały czas mam złe przeczucia co to tego cc...

    Dotty, współczuję, ale może to po prostu jeszcze efekt porodu i nie doszłaś do siebie? Ja to z miesiąc nie zaglądałam tam w ogóle...

    Nita, będzie dobrze, kiedy kolejne ważenie? I jaki był spadek wagi?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia, weź mu powiedz, żeby się doedukował w temacie, a nie chrzanił głupoty ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia ale Ty będziesz mieć cc prywatnie, to chyba nie będzie takich akcji jak w państwowych szpitalach? Chyba nie masz się czym martwić. W końcu płacicie sporą kasę. Bardzo bym się wkurzyła jakby mi bez mojej zgody zabrali dziecko i nakarmili mm. :/
    Mój mały urodził się 3450, w 5 sobie ważył 3140, w 7 dobie przytył 40g i w 10 dniu schudł 10g. Kolejne ważenie w środę. Jeśli nadal będzie chudł, to się poddam i dam mu po kp trochę mm, bo nie wiem już co robić.

    Nadira lubi tę wiadomość

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Baranosia, weź mu powiedz, żeby się doedukował w temacie, a nie chrzanił głupoty ;)
    Ta weź przetłumacz coś dla faceta... Mały nie płacze, nie pręży się. W nocy zrobił dwie kupy, w dzień kolejne dwie. Fakt od wczoraj nie śpi jak do tej pory po 3h ciągiem i praktycznie wisi mi ciągle na cycku ale nie sądzę by to był objaw tego że coś mu jest nie taki...

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn po cesarce: tez macoe/mialyscie takie spuchniete nogi? Szczerze jak by ktos mi pokazal na zdjeciu moje nogi to bym pomyslala, ze ta osoba wazy 150kg :/ Jesli ktoras z was tak miala to napiszcie prosze kiedy to mija, bo strasznie mnie to wkurza :P

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polećcie mi jakiś smoczek. Muszę spróbować podawać małemu do zasypiania bo traktuje mnie i moje cycki jako smoka. Nie możliwe że jest głodny a ciągle chce ciągać cycka gdy tylko mu zabiorę jeszcze przez chwilę ciąga mimo że już nie ma cycka i się budzi. Dam cycka jest spokój i śpi. A moje sutki już płaczą :(

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nita, no to jeden z plusów całej tej sytuacji... Raczej chodzi mi o to, że to takie nagminne w ogóle :( I mam nadzieję, że przybierze :)

    Nita lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn po cesarce: tez macoe/mialyscie takie spuchniete nogi? Szczerze jak by ktos mi pokazal na zdjeciu moje nogi to bym pomyslala, ze ta osoba wazy 150kg :/ Jesli ktoras z was tak miala to napiszcie prosze kiedy to mija, bo strasznie mnie to wkurza :P
    Ja całą ciąże nie miałam spuchniętych nóg a po porodzie mi spuchły tak nagle. Położna mówiła ze zdarza sie i jak nie zejdzie po 2 tyg to do lekarza, a dla spokojności mogę sobie badanie moczu zrobić. Na badanie zabrakło czasu a opuchlizna zeszła sama rzeczywiście ok 2 tygodni, juz jest ok

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Polećcie mi jakiś smoczek. Muszę spróbować podawać małemu do zasypiania bo traktuje mnie i moje cycki jako smoka. Nie możliwe że jest głodny a ciągle chce ciągać cycka gdy tylko mu zabiorę jeszcze przez chwilę ciąga mimo że już nie ma cycka i się budzi. Dam cycka jest spokój i śpi. A moje sutki już płaczą :(
    Ja używam z Lovi, jest taki malusieńki ze nie zakrywa pol buzi jak niektóre smoczki.

    polkosia lubi tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Polećcie mi jakiś smoczek. Muszę spróbować podawać małemu do zasypiania bo traktuje mnie i moje cycki jako smoka. Nie możliwe że jest głodny a ciągle chce ciągać cycka gdy tylko mu zabiorę jeszcze przez chwilę ciąga mimo że już nie ma cycka i się budzi. Dam cycka jest spokój i śpi. A moje sutki już płaczą :(
    Ortodontyczny z MAM, dla dzieci w wieku 0-2 miesięcy. Jest malutki, fajnie wyprofilowany, nie zakrywa noska.

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi spuchpy npgi po cc. Wynika t9 z n8eszczelnosci nacnaczyn. Witamine c trzeba brac. Moga wystepowac do tygodnia po cc.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten z MAM faktycznie fajny, ale moja go nie zaakceptowała. Tylko Lovi u nas się sprawdził, a kupiłam chyba ze 20...

    Czytałam, że puchną nogi po cc, więc to chyba normalne... Przeraża mnie to wszystko.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • milky_way Autorytet
    Postów: 303 334

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nita- jak Twoje cisnienie?

  • milky_way Autorytet
    Postów: 303 334

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy z Lovi, MAM, Nuk.
    Z tego wszystkiego MAM byl najlepszy, ale synalek go przechwycił i gdzies wcisnął u znalezc nie mozemy od wigilii :D
    Wiec byle do 28.12.
    A teraz probujemy z Lovi. Niezle idzie..troche pluje. Jestem zdziwiona. Wiem wiem kazde dziecko inne, ale nasza dwojka to narazie inna we wszystkim. Mała to raczej robi problem z niczego. Ze smoczka, z kupy, z siku, z noszenia na rękach :D
    Synek bezproblemowy totalnie, a tu widze ze mała wymyśla :D mamy polewkę z tego straszną :D

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny poszukam i kupię awaryjnego smoka w takim razie :)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina mi po cc też mi spuchły nogi, byłam przerażona ich wyglądem, ale to podobno normalne po cc, minęło po kilku dniach, może po tygodniu :)

    Co do dokarmiania mm to ja też jestem w szoku że to takie powszechne w szpitalach :/ ja w obu przypadkach się z tym nie spotkałam, wręcz przeciwnie w szpitalu gdzie rodziłam odniosłam wrażenie że niechętnie w ogóle podają, nawet na życzenie matki jest problem, podają wtedy kiedy rzeczywiście jest potrzeba
    Ja za pierwszym razem sama wyprosiłam 1 porcję bo się bałam pierwszej nocy po cc, że nie dam rady wstać a syn będzie płakał z głodu więc na zaś go nakarmiłam (strzykawką po palcu)
    Tym razem nie było w ogóle potrzeby mm, a jedna położna jak zobaczyła że laktator stoi u mnie na wierzchu to tak mnie skubana zagadała, że dzięki niej karmię piersią, sama nie wiem jak to się stało że ja taka anty kp a momentalnie jej posłuchałam :D teraz jestem jej wdzięczna :)

    nick nieaktualny, Dobrawa lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki był dobry plan i CH... WODY MI ODESZŁY :D Jedziemy do szpitala...

    milky_way, Krakuska, Dobrawa, Werix lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
‹‹ 1133 1134 1135 1136 1137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ