X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Maggie_31 Autorytet
    Postów: 360 162

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie chyba nigdy nie nauczę:-D oczywiscie rano w porywie czułości wyjęłam młodego z wózka i wpakowalam do Naszego lozka,zdjęłam mu pampucha,a co niech se chłopak przewietrzy małego siusiaka i pomajta nóżkami...i oczywiscie sztuczka na która nabieram sie prawie za każdym razem-młody zaczyna sie cieszyć uśmiechać gadać,dziąsła pokazywać,a ja głupia ciuciu ciuciu a tu jeszcze szerszy usmiech i radosny strumień na mnie i na Nasze łóżko...Zlał sie tak juz z 10 razy!!!!


    17u920mmtaho5gy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co się stanie jak się zaniedba wzmożone napięcie mięśniowe? Bo tak jak kiedyś pisałam, nasi rodzice nie mieli pojęcia o takich dolegliwościach a jakoś żyjemy ;) Chociaż oczywiście nie neguję chodzenia do fizjoterapeuty i rehabilitacji, sami już byliśmy 3 razy konsultowani, a i tak się stresuję, że coś przegapię :/

    polkosia lubi tę wiadomość

  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Boże ja już wysiadam. Prawie każda kupa ląduje na plecach. I nie ważne czy ma na sobie dade czy pampersa. Czy ktoś też tak ma? Jakieś rady?

    A robi kupę na leżąco czy jak np. Trzymasz w pionie do odbicia? Bo mojej się zdarzy wyjście górą jak robi akurat gdy ją trzymam do odbicia, widocznie moja ręka pod tyłkiem powoduje wypieranie kupy do góry :D na lężąco się zdarzyło jak miała mega zasikanego pampa i już nie pomieścił kupska

    jusci lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie_31 - ryzykowna gra :P

  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina, z tego co pamietam to wady postawy, dlugie chodzenie na palcach, ponoc widać to czasem w chodzie i biegu dzieci juz duzych, nieharmonijny rozwój fizyczny (ciezko o harmonie, jak coś wciąż ciągnie ;), wolniejsze pokonywanie kamieni milowych, co jeszcze to nie wiem, trzebaby doczytać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 16:46

    Kushina lubi tę wiadomość

  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izieth szybko to naprawicie :)
    Nam z synem ładnie poszło i rehabilitowaliśmy metodą bobath no i zaczęliśmy jak miał 4.5miesiąca a nadrobił elegancko :) teraz mała jest o wiele sprawniejsza niż syn, głowę ciągnie elegancko, żadnych krzywizn, wygięć, rączki idealnie w osi trzyma choć na brzuchu nie lubi leżeć
    Jak sobie przypomnę syna i ten jego smętnie zwisający łepek przy próbie trakcji to aż mi żal, taka bida był ;)

    Izieth lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina wycieka zawsze gdy karmię widocznie dociskam za mocno :D

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • jusci Autorytet
    Postów: 589 269

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jak u Kaliny, gdy trzymam do odbicia... a pampersa ma bardzo wysoko...

    kalina123 lubi tę wiadomość

    Nasze Aniołki [*] 06.07.15 8 tc, [*] 22.10.15 7 tc, [*] 19.09.18 7tc , 09.04.2019 CB, {*} 04.2020 7tc
    PAI-1 homo, mthfr hetero
    f2wl20mmcvxm5eim.png
    ex2bpiqvl3ojtl60.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak trzymam do odbicia i widzę/słyszę że zaczyna robić to od razu odkładam na płasko :D
    Baranosia :D a jak karmisz? Może ma nogi wyżej i siłą grawitacji wypływa haha
    Może rzeczwiście docisko powoduje wypieranie

    Kurde ale się uśmiałam z tych rozważan :P

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My rehabilitujemy metodą bobath asymetrię. Tak naprawdę żadnych konkretnych ćwiczeń nie robią, najwiecej zależy od tego co robię w domu.

    Fizjoterapeuci zwracają uwagę, że Mieszko ma rozbiegany wzrok, niełatwo skupić jego wzrok na zabawce, wszystko go interesuje. Ze to nietypowe. Trochę mnie to martwi. Oglądał go dobry neurolog, ale niespecjalnie się tym przejął, chyba ma cięższe przypadki. Nie wiem co o tym myśleć :/ w domu jest z nim swietny kontakt, jak śpiewam mu piosenki to patrzy się na mnie jak zaczarowany bez przerwy. Duzo do mnie gada. Na obcych sie tak nie skupia. Naurolog zasugerował tylko, ze to refluks moze go tak rozpraszać, mam nadzieję.. W sumie na każdej rehabilitacji faktycznie się z niego co chwilę wylewa tym nadtrawionym mlekiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 16:04

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak gówniane problemy :D
    Karmię zawsze na siedząco a że Antek jest już długi to niemalże tyłkiem na mnie siedzi i ciśnienie idzie w górę :D

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam wam, ze Hania robi kupę na leżaczku- sraczku :) wiec jest w pozycji pół-leżącej i mamy odwrotny problem, bo nam wypływa na brzuch :)

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo gównianych spraw; czy są jakieś pieluszki rozmiar 3, które mają w środku siateczkę zamiast tej cholernej waty? Bo w moich starych 1 i 2 kupy tak fajnie wsiąkały od razu do środka a teraz mam rozmiar 3 i wszystko pływa po wierzchu i jest mokre przez długi czas. Próbowałam już kilka różnych pieluch i wszystkie takie same. No i dlaczego w rozmiarach 3 nie ma już tego paseczka wilgoci???

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 10 marca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam białych Pampersow i 3 niczym sie nie różnią. Fakt, ze mam jeszcze zapasy tych starych. Pasek wilgoci tez jest

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 10 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia a jaki to rodzaj pampersów? Bo oni mają ich tyle, że ja się gubię w tym :D

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 10 marca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Premium Care, w białym opakowaniu. Ale te stare mają całe białe opakowanie a nowe zieloną wstawkę na gorze. Dziewczyny mówiły ze te nowe są gorsze ale nie wiem, jeszcze nie kupowałam. W Superpharm i w Intermarche jeszcze znajduję starą serię

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 10 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio zamawiałam w necie (na feedo.pl) i też stare przyszły :) nowych jeszcze nie testowałam

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 10 marca 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalina123 wrote:
    Ja ostatnio zamawiałam w necie (na feedo.pl) i też stare przyszły :) nowych jeszcze nie testowałam
    kurcze, ostatnio mieli promocję i wysłałam do nich zapytanie czy mają stare czy nowe i napisali mi, że nowe, że starych nie mają :( też bym kupiła :(

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 10 marca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia79 wrote:
    kurcze, ostatnio mieli promocję i wysłałam do nich zapytanie czy mają stare czy nowe i napisali mi, że nowe, że starych nie mają :( też bym kupiła :(

    Ja zamawiałam rozm. 2 a Hania chyba już w 3 z tego co kojarzę, może dlatego

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Isia86 Autorytet
    Postów: 717 705

    Wysłany: 10 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowe maja ta siateczke która mnie wkurzala bo się do tyłka przyklejala :/

    Ja ostatnio stare w hebe w promocji kupiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 19:44

    14.01.2016 - [*] 8t3d ;(
    9.12.2016 - 38t1d - 3270g, 52cm :))
‹‹ 1318 1319 1320 1321 1322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ