X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, jak tam? wyniki bety masz?

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężkie noce ostatnio u nas plus maruda w dzień...

    Wczoraj świętowaliśmy już roczek choć pierwsze urodziny dopiero jutro :)

    Od dziś jestem już na urlopie wypoczynkowym i ciężko mi z tym że ten macierzyński tak szybko minął :(

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia, masz rację macierzyński minął tak szybko i szkoda, ale z drugiej strony to był cudowny rok :)

    Szczęśliwa, no tak czwórka dzieci to mnóstwo szczęścia ale też mnóstwo pracy.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj dwie kreseczki :)

    Agia, baranosia, RedLady, Martusiazabka, polkosia, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej odbicie ale cudownie gratulacje! Powiedz coś więcej długo się staraliście itp?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej odbicie gratulacje :D Czyli termin wyjdzie na sierpień? Dużo zdrówka i zero problemów w ciąży.

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)

    Właśnie nie chciałam dużej różnicy wieku, ale miałam cc, więc za szybko niby też nie wolno w ciąże zachodzić. Termin mi wychodzi na 17 sierpnia.
    Po prostu się nie zabezpieczaliśmy, a miesiączka wróciła do mnie chyba we wrześniu, a od jakoś 2-3 tygodni przestałam całkowicie karmić.
    To dopiero sam początek, więc jak zwykle się boję, bo różnie bywa... ale mam już biegającego szkraba, więc zupełnie spokojniej przeżywam tę ciążę :) i jakoś jeszcze to do mnie nie dociera... :) ale bardzo się cieszę <3

    baranosia, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • Agia Przyjaciółka
    Postów: 160 35

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej odbicie super informacja:) Gratuluję i trzymam kciuki za braciszka lub siostrzyczkę dla Mai :)

    jej odbicie lubi tę wiadomość

    A. 07.08.2012, M. 09.12.2016
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej odbicie wrote:
    Dziękuję dziewczyny :)

    Właśnie nie chciałam dużej różnicy wieku, ale miałam cc, więc za szybko niby też nie wolno w ciąże zachodzić. Termin mi wychodzi na 17 sierpnia.
    Po prostu się nie zabezpieczaliśmy, a miesiączka wróciła do mnie chyba we wrześniu, a od jakoś 2-3 tygodni przestałam całkowicie karmić.
    To dopiero sam początek, więc jak zwykle się boję, bo różnie bywa... ale mam już biegającego szkraba, więc zupełnie spokojniej przeżywam tę ciążę :) i jakoś jeszcze to do mnie nie dociera... :) ale bardzo się cieszę <3

    Gratuluję! Ja też po cięciu z Matyldą, ale nie martwię się na zapas i będę oczywiście próbowała naturalnie :) To będzie już 20 miesięcy różnicy, także będzie dobrze! :)

    jej odbicie, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, 20 miesięcy, dużo czy mało... zobaczymy co powie mój lekarz na wizycie...

    A swoją drogą ciekawe czy tym razem będzie też dziewczynka, czy chłopak? Mąż pewnie czeka na chłopaka? ;) Bo mój tak :) :)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej odbicie wrote:
    No właśnie, 20 miesięcy, dużo czy mało... zobaczymy co powie mój lekarz na wizycie...

    A swoją drogą ciekawe czy tym razem będzie też dziewczynka, czy chłopak? Mąż pewnie czeka na chłopaka? ;) Bo mój tak :) :)

    Tak, mąż marzy o chłopaku :)

    Możesz dodać się do grupy Naturalnie po cesarce na FB - kopalnia wiedzy, codziennie są udane vbac i nieraz vba2c :) Dużo dziewczyn rodzi SN nawet po 14-18 miesiącach od cięcia!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, nie jestem fejsbukowa...

    Do porodu dużo czasu, na pewno zapytam o zdanie mojego lekarza, ale byłam ciekawa, czy to nie za szybko na ciążę, a tym bardziej na poród naturalny :) ale za Ciebie będę trzymać kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedy kupujecie nowe łóżeczko? Jak to wyglądało w przypadku Waszych starszych dzieciaków, zastanawiam się kiedy mnie to czeka :)

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej odbicie wrote:
    Dziewczyny, kiedy kupujecie nowe łóżeczko? Jak to wyglądało w przypadku Waszych starszych dzieciaków, zastanawiam się kiedy mnie to czeka :)
    Ja Hanię przeniosłam do „normalnego” jak miała 1,5 roku, tylko na początku spała z boczna barierką

    jej odbicie lubi tę wiadomość

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj spi ciagle z nami i narazie nie wyobrazam sobie inaczej bo je z piersi co 2-3 h w nocy.

    jej odbicie lubi tę wiadomość

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na razie nie myślałam jeszcze o normalnym łóżeczku. Śpi obecnie w swoim łóżeczku 120x60 i ma jeszcze dość miejsca. Z racji tego, że nie mam dużo miejsca to mam nadzieję, że uda się ją przenieść na rozkładaną kanapę. Inaczej bym musiała wyrzucać kanapę, bo żadne większe łóżeczko się nie zmieści a pokoju razem z kanapą. Może gdzieś między 1,5 roku a 2 lata spróbujemy się przenieść. Ale czas pokaże ;)

    jej odbicie lubi tę wiadomość

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się zastanawiam, czy kupować 2-gie łóżeczko czy już coś większego dla Mai. I podobają mi się właśnie takie proste łóżeczka albo na poziomie podłogi, w stylu skandynawskim albo takie właśnie z barierką.

  • Agia Przyjaciółka
    Postów: 160 35

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej odbicie ja na Twoim miejscu już bym kupiła coś większego z barierkami dla Mai. Dla mojej Mai tez jeszcze nie myślałam o czymś większym. Za rok pomyślimy, gdy będziemy robić zamianę pokoi i dziewczynki będą miały wspólny większy pokòj, a my z obecnego pokoiku Agatki zrobimy sobie sypialnię.

    A. 07.08.2012, M. 09.12.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agia, a co w ogóle u Was słychać? Ostatnio mało piszesz :) Zdrówko dopisuje?

    Szczęśliwa, śliczna ta Anulka <3

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt kochane :* odpocznijcie ile się da i cieszcie czasem spędzonym w rodzinnym gronie!

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
‹‹ 1463 1464 1465 1466 1467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ