Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina, jedz na zdrowie :D
    Próbowałam właśnie umyć naczynia.. No właśnie, próbowałam..

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 20 maja 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był też dzień kiedy wszystkie wsuwałyśmy mozzarelle :D właśnie mi się przypomniało że mam w lodówce

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 20 maja 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już od dłuższego czasu nawet nie próbuję myć naczyń, wiem jak to się skończy ;)

    milky way lubi tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 20 maja 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystając z nudy w pracy skoczylam do lumpka. Kupiłam pare bodziakow, pajacyków i mega kombinezonik do spania. I jedna bluzę. Za wszystko dałam 13 zł a wyglada jak nowe! :D
    Od godziny miałam napisana te wiadomość. Skończyłam prace i zostawiłam kolejne 16 zł. Wracam do domu odkupiona xd

    nick nieaktualny, milky way, cudek2, Koska 88, Isia86, Nulka lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś dorsz, talarki ziemniaczane i surówka. Na deser lody carte dor tofi.

    milky way lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co macie w planach na sobotni obiad? Chętnie zaczerpnę pomysł :)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grill! Pogoda ma być piękna!

    Nel@ lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milky way, w sunie nie wiem czy to dokladnie kartacze :P hehe. Zrobilam ciasto jak na kopytka i napchalam miesa do srodka bo akurat mialam w lodowce :P hehe. Ale wyszly smaczne :)

    Co jutro na obiad nie mam pojecia wlasnie. W sumie w ogole nie mam na nic ochoty, a dzsiaj wyjatkowo mnie naszlo na cokolwiek, ze z przyjemnoscia robilam jedzenie.

    Jakis dzisiaj smutny dzien. Szaro za oknem, cisza, nuda. Nawet pies mi spi caly dzien :P normalne cieszylabym sie z tego ze weekend ale teraz tego nie odczuwam :P codziennie w domu juz nie wiem co mam wymyslac zeby zabic jakos czas. Chlop w robocie a po robocie obiad i idzie spac :P a mi sie wcale nie chce spac :P chce juz grudzien :) ale namarudzilam :D

    milky way lubi tę wiadomość

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudek2 wrote:
    Grill! Pogoda ma być piękna!
    Odpada. W niedzielę mamy motocross i wtedy na obiad grill ;)
    Ale Ty grilluj i nie zapomnij o sosie tzatziki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2016, 17:29

    cudek2 lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak marzyłam o krótkiej drzemce, na szczęście jak wróciliśmy to mój tata był już w domu więc wziął zabrał mi dziecię i poszli na rower
    położyłam się i spać mi się odechciało ale chociaż sobie poleżę :)
    mnie dzisiaj pan kanapka uraczył kotletem jajecznym na obiad do tego ziemniaczki i marchewka, mniam :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Nel@ Ekspertka
    Postów: 211 293

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomnialo mi sie o co mialam Was podpytac. Od jakiegos tygodnia jak wstaje z pozycji siedzacej to w ciagu kilku sekund mam taka karuzele w glowie i ciemno przez chwile ze loj. Jak sie po cos schylam i podnosze. To samo. To trwa pare sekund i mija. Miala ktoras z Was przyjemnosc z takimi zawrotami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2016, 17:38

    wg USG 3fbf22ea43.png
    Wg OM 2nn3pc0z4dzwif2k.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nel@ wrote:
    Przypomnialo mi sie o co mialam Was podpytac. Od jakiegos tygodnia jak wstaje z pozycji siedzacej to w ciagu kilku sekund mam taka karuzele w glowie i ciemno przez chwile ze loj. Jak sie po cos schylam i podnosze. To samo. To trwa pare sekund i mija. Miala ktoras z Was przyjemnosc z takimi zawrotami?
    mam ciągle.nie mogę się schylać, kucać bez zawrotów, a w pracy musze to co chwile robić. wiec codziennie leci mi krew z nosa przez to. wczoraj tak szybko wstalam z kanapy i ruszylam w strone drzwi ze na nie wpadlam i cudem nie rozcielam glowy :D.

    jutro na obiad? nie wiem. dzis gotuje kalafior, posypie go bulka tatra smazona na maselku i zjem calego sama :D

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nel@, takie ksiazkowe prawie ze omdlenie ortostatyczne. Czyli przy zmianie pozycji choc czesciej z lezacej na stojaca. Poprostu musisz wolniej wstawac. Ma to zwiazek z przeplywem krwi i dotarciem jej do mozgu :) mozna niechcacy zemdlec :)

  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guerretenshi wrote:

    jutro na obiad? nie wiem. dzis gotuje kalafior, posypie go bulka tatra smazona na maselku i zjem calego sama :D


    Ale mi ślinka pociekła aaaaaaaaaaaa



    Nie dopne juz jeansow, zostala mi ostatnia para i bede musiala cos kupic, ale nie wiem czy nie legginsy bo ciazowe jeansy na lato to bezsensu?

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale na chlodniejsze dni i jesien idealnie. ja juz kupiam jeansy i swietnie sie spisuja.

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guerretenshi wrote:
    jutro na obiad? nie wiem. dzis gotuje kalafior, posypie go bulka tatra smazona na maselku i zjem calego sama :D
    Jezu jak dobrze że mój mąż tu nie zagląda od tygodnia gada o takim kalafiorze :D

    polkosia lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja kupiłam w lidlu takie cienkie i przewiewne więc na ciepłe dni będą ok :)
    Wcinam serek wiejski ze szczypiorkiem rzodkiewką i obowiązkowo solą i pieprzem ;)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdrzemnęłam się jednak, od razu lepiej :)

    ja oprócz jeansów ciążowych mam też 2 pary takich cienkich materiałowych chinosów, patrzcie w hm, ja tam kupowałam, pewnie co sezon wrzucają
    na lato są super
    muszę odszukać tą moją pakę ciążową, nie mam pojęcia gdzie ją mam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2016, 18:42

    82doroeqdnooy9dr.png
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy jak kupie teraz jeansy ciazowe to czy pozniej we wrzesniu w nie wleze, obawiam sie ze beda za male:( a szkoda mi wywalic na chwile 130 zl na ciazowki, bo po tyle widzialam w h&m.

    A moze znacie jakies tansze sklepy?;) najbardziej chodzi mi o stacjonarne;)

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniakami no zależy czy przytyjesz też oprócz brzucha
    ja 1 jeansy kupiłam jakoś koło 13/14 tyg i chodziłam w nich do końca
    na początku tylko ten golf na brzuch był za duży, więc go zawijałam i dziwiłam się po co on taki duży, kto ma taki wielki brzuch :D potem już wiedziałam po co :D oprócz brzucha przytyłam odrobinę w tyłku i udach ale te jeansy są rozciągliwe

    82doroeqdnooy9dr.png
‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ