Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Krakuska:)) moje niepewne kopniaki z przed tygodnia stały się już pewne od kilku dni. Wczoraj mój Mąż poczuł ( w końcu się tym zainteresował), bo mówię do niego, że kopie, aż ja podskakuje bo nigdy tak nie kopał. To przyłożył rękę ale z 3 mocnych moim zdaniem kopniakow poczuł tylko jednego. Strach pomyśleć co będzie dalej:p

    Powiedzcie mi proszę czy na tym etapie dziecko się może denerwować jak siedzę zgięta. Bo wydaje mi się, że często gdy tak siedzę kopie z większą częstotliwością.

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam tak że jednego dnia czuję ruchy, a potem przez dwa, trzy dni zupełnie nic. Jak myślicie to normalne? Nie czułam jeszcze takich konkretnych ruchów tylko takie bulgotanie jakby i trochę się denerwuję. Wizyta dopiero w czwartek

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki co wszelkie liczenie ruchow albo martwienie ze sie dziecka nie czuje jest nie potrzebne :) po 23 tyg. ciazy powinno nas to interesowac. Do tego czasu badzmy spokojnymi mamusiami i cieszmy sie naszą ciazą :)

    Omg tak wczoraj sie obżarłam na synka urodzinach ze dzis snaidania mi sie nie chce :P

    Przypominam lista grudniowek do uzupelnienia :)
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Aw0w6XJi0nwC4zxawp9ySVj1DgFL0LsWRE0Ukuocurs/edit?usp=sharing

    guerretenshi, Nulka, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że na tym etapie to całkowicie normalne.

    Makalotia, bobas jest raczej przyzwyczajony do ograniczonej przestrzeni, a Ty czujesz ruchy w zgięciu, bo po prostu wtedy łatwiej je wyczuć (mi najłatwiej kiedy leżę płasko i właśnie kiedy mam uda blisko brzucha).

    17u9ha00otchcgqb.png
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z wami w tym stresujacym dniu, czuje sie jak na maturze albo obronie;/
    Dzisiaj na 16 mam komisje w zusie i prawdopodobnie odrazu sie dowiem czy przyznaja mi zasilek rehabilitacyjny czy nie.
    Prosze trzymajcie kciuki!


    Obiecuje ze dzisiaj uzupelnie informacje na liscie, tylko musze dorwac laptopa. Pozdrawiam! ;)

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Werix. Mnie siostry straszą już ,że tak nie można go zagniatać, a często trudno nad tym zapanować.

    Pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś może zauważył już siare? Ja trochę miałam już z tydzień temu. Czy to trochę nie za wcześnie?

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze kropelki siary miałam już w 12tc ;)

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Kochana jesteś mega zdolna i na pewno dasz radę! :)
    Ja to sie boje że na zadane pytania egzaminacyje z dwóch lat mej edukacji będę robić eee... i nie zaliczę :P Choć się śmiałam z kumpelą, że średnia z 5, 2 i 2 to nadal 3 :P

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka takie obrony to najczęściej tylko formalność, a jak jeszcze się do tego przygotowałaś to na pewno będzie 5:)) będę trzymać kciuki:)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Grudniowki :)

    Kalina, bedzie dobrze. W ubiegłym roku moj synek mial usuniety trzeci migdal i zalozony dren do lewego uszka. Najgorzej wygladalo wybudzenie Malucha po narkozie (bylam na sali wybudzen). Oraz pierwsze cztery godziny po wybudzeniu. Bolala Go glowa i kilka razy wymiotowal. Ale juz wieczorem wolal o jedzenie ;)
    Zabieg w Naszym przypadku okazal sie strzalem w 10tke bo chroniczny katar i przeziebienia minely. Przez te 13 miesiecy od zabiegu Tobiaszek raz sie rozchorowal po basenie.

    Nasza noc wietrzna.
    Czasami czuje ruchy. Kilka razy zdarzylo mi sie podskoczyc bo byly takie wyrazne :)

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    Nulka takie obrony to najczęściej tylko formalność, a jak jeszcze się do tego przygotowałaś to na pewno będzie 5:)) będę trzymać kciuki:)
    U nas wcale nie do końca taka formalność ;) Mam na tyle patową sytuacje, że za recenzenta mam kogoś kto nie nienawidzi mojego promotora i od kilku lat toczą wojnę kosztem oczywiście studentów... ale co tam podkreślę swoje krągłości i do przodu - chce już to mieć za sobą

    cudek2, Isia86 lubią tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zarębinka wrote:
    Witajcie Grudniowki :)

    Kalina, bedzie dobrze. W ubiegłym roku moj synek mial usuniety trzeci migdal i zalozony dren do lewego uszka. Najgorzej wygladalo wybudzenie Malucha po narkozie (bylam na sali wybudzen). Oraz pierwsze cztery godziny po wybudzeniu. Bolala Go glowa i kilka razy wymiotowal. Ale juz wieczorem wolal o jedzenie ;)
    Zabieg w Naszym przypadku okazal sie strzalem w 10tke bo chroniczny katar i przeziebienia minely. Przez te 13 miesiecy od zabiegu Tobiaszek raz sie rozchorowal po basenie.

    Nasza noc wietrzna.
    Czasami czuje ruchy. Kilka razy zdarzylo mi sie podskoczyc bo byly takie wyrazne :)
    Trzeci to i tak zanika więc żadna strata :D Mi go wycinali w wieku 12, bo rzekomo to od niego przez 6 lat miałam cały czas katar. Wycieli i nie miałam karateu całe 2 tyg :P Kolejne 4 lata zajęło lekarzom dojście do tego, że to moze byc alergia...

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaki bezsens, chcę kupić spodnie, bo wszystkie mi się robią w biodrach za ciasne, a babki rzucają ceny 70-90 zł za parę. za taką kasę to ja sobie teraz nówki sztuki w hm kupie -.-'
    Nulka, na pewno wyjdziesz z dobrą oceną. z kobietą w ciąży się nie zadziera i każdy mądry chłop to wie, ale na milion procent dostaniesz ocenę za wiedzę :)

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarębinka dzięki :) już po wszystkim
    Mąż był przy nim jak się budził, teraz już w pokoju ryczał że on chce wrócić tam gdzie był lekarz i dużo sprzętów :D ale już się uspokoił i właśnie zasypia :) uff przeżyłam to jakoś
    My 1.5 roku walczyliśmy z obkurczaniem dziada różnymi sposobami i na początku było ok ale teraz na wiosnę byle infekcja i rzucało się na uszy, wcześniej z uszami było ok więc podjęliśmy decyzję o wycięciu, na szczęście wyprowadziliśmy go do takiego stanu że drenaż uszu nie był potrzebny :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka powodzenia :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka trzeci migdal powinien sie wchlonac do 18 roku zycia ale nie jest to regula :)
    U Nas wykluczono alergie wiec decyzja jednoglosna po miesiacach przyjmowania sterydow, chuchania i dmuchania na Dzieciaka ze trzeba dziada wyciac. Nie zaluje decyzji bo byla ona wybawieniem dla Tobiaszka :)

    Nulka lubi tę wiadomość

  • Madziula87 Autorytet
    Postów: 411 318

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z was dziewczyny poranne ptaszki :) ja wstalam po 10 i jeszcze się bycze w łóżku,ale zaraz wstaje,małe zakupu trzeba zrobić. My weszliśmy w końcu w 5 miesiac,maleństwo kopie już codzinnie,najbardziej upodobał sobie godz. 23-24 wtedy kopniaków nie ma końca,w ciagu dnia mamusie traktuje łagodniej,ale też trenuje :) Odliczam tygodnie do usg,jeszcze nadal 3.tyg :(

    tb738ribfs156aj0.png
  • Fuksja90 Autorytet
    Postów: 731 456

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sobie jeszcze poczekam pewnie z 3 tygodnie na jakieś ruchy ale zleci szybko mam nadzieję.
    Nulka będzie dobrze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deszcz deszcz deszcz :) wietrznie i deszczowo! Uwielbiam taka aure :) mieszkamy w lesie wiec jak jest wietrznie to drzewa szumia glosniej a po deszczu zapach lasu jest mega intensywny. Gdyby nie to ze dzis mam troche jezdzenia i zalatwiania to juz maszerowalibysmy z Tobim do lasu w kaloszach i plaszczach przeciw deszczowych :) a jakie sa jagody ulalaaa a grzyby :) :) :)

    milky way, cudek2, Izieth lubią tę wiadomość

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) no u nas tez jeszcze do usg 2tyg... i dowiem sie co mi tam buszuje w brzuszku . W tej ciazy inaczej niz w pierwszej duzo szybciej poczulam ruchy moze po prostu teraz wiem jak powinnam je czuc :) i ze to nie pracujace jelita :D

    Madziula87, polkosia lubią tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
‹‹ 537 538 539 540 541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ