Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze fasolki
Odpowiedz

Nasze fasolki

Oceń ten wątek:
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Malinowa Panienka kurcze 1600 zł to sporo ja miałabym rodzic w CSK MSW na Wołoskiej bo tam pracuje mój lekarz, tak naprawdę to musze z nim już zagadać o porodzie na następnej wizycie
    Witaj Suzi, ja mam wizytę 17 marca wraz z usg połówkowym i mam nadzieje ze lekarz mi już na 100 % potwierdzi dziewczynkę!
    Ja mam termin na 3 sierpnia :)
    ja na Solcu będę rodzić :) Tylko napisałam, że św Zofia ma swój sztywny cennik... więc i takie ceny są za to znieczulenie mają darmowe :)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    wiesz co, co do usg to też sam właśnie lekarz się wypowiadał i mówił że nie ma udowodnionego złego wpływu usg na dziecko.
    Czyli pierwsze usg dopiero bedziesz miała po 12 tc ?
    Juz mialam wczesniej bo bylam prywatnie . A teraz mam wizyte za tydz w piatek mam nadzieje ze zobia usg a jak nie to pojde prywatnie .
    Dopiero mi karte założą .

    amela lubi tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamuśki.
    Zostałam dzis w domku. Chora jestem. Fatalnie sie czuje. Kaszel,kichanie, katar i jestem strasznie słaba...



    Powiedzieliśmy wczoraj siostrze mojej i szwagrowi i na razie wiemy tylko w 4:))


    Wczoraj zdenerwowałem sie podczas rozmowy o remoncie z rodzicami.
    Masakra nie umiem sie opanować,wiem ze to szkodzi dziecku.....w nocy brzuch mnie bolał...

    Czytałam,moze najważniejsze tygodnie to te pierwsze...trzeba sie nie denerwować, spacerować, dobrze odżywiać....

    Myśle nad zwolnieniem..moje godziny pracy i ten kurs prawka jazdy nie przysłużyły sie dobrze.....


    Mam wrażenie, ze wszystkie mamy duży spadek odporności, bo prawie co druga choruje:)))

    amela, nick nieaktualny, Joaśka lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa cześć, niestety taka pora na zachorowania, niby jest ciepło ale to jeszcze nie wiosna, trochę nas owieje i przeziębienie gotowe. Ja w pierwszym trymestrze tez byłam delikatnie chora, ale piłam mleko z miodem i szybko postawiło mnie na nogi!
    Staraj się jak najmniej denerwować ale wiadomo jak to jest łatwo powiedzieć trudniej wykonac, ja też jestem dosyć nerwowa a w ciąży to już zwłaszcza. jeżeli masz możliwość aby pozwolić sobie na l-4 w pracy to pewnie ze idź :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • suzi Przyjaciółka
    Postów: 91 51

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Cześć mamuśki.
    Zostałam dzis w domku. Chora jestem. Fatalnie sie czuje. Kaszel,kichanie, katar i jestem strasznie słaba...



    Powiedzieliśmy wczoraj siostrze mojej i szwagrowi i na razie wiemy tylko w 4:))


    Wczoraj zdenerwowałem sie podczas rozmowy o remoncie z rodzicami.
    Masakra nie umiem sie opanować,wiem ze to szkodzi dziecku.....w nocy brzuch mnie bolał...

    Czytałam,moze najważniejsze tygodnie to te pierwsze...trzeba sie nie denerwować, spacerować, dobrze odżywiać....

    Myśle nad zwolnieniem..moje godziny pracy i ten kurs prawka jazdy nie przysłużyły sie dobrze.....


    Mam wrażenie, ze wszystkie mamy duży spadek odporności, bo prawie co druga choruje:)))
    Kochana jak się nie czujesz na siłach to jak najbardziej idz na zwolnienie, a w miedzy czasie zawsze można robić prawko ;) I co najważniejsze nie wolno sie denerwowac ale ja wiem ze swojego doświadczenia ze hormony i tak robia swoje, ja to czasami jestem taka zdenerwowana ze czuje sie jak tygrysica bym mogla wszystkich pogryźć :D

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    aniołek 11 tc 06.02.2013 <3
    w57vdqk3w5noffwj.png
    05659d9cf1.png
    Matuszek-5 wrzesnia 2014 <3
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Cześć mamuśki.
    Zostałam dzis w domku. Chora jestem. Fatalnie sie czuje. Kaszel,kichanie, katar i jestem strasznie słaba...



    Powiedzieliśmy wczoraj siostrze mojej i szwagrowi i na razie wiemy tylko w 4:))


    Wczoraj zdenerwowałem sie podczas rozmowy o remoncie z rodzicami.
    Masakra nie umiem sie opanować,wiem ze to szkodzi dziecku.....w nocy brzuch mnie bolał...

    Czytałam,moze najważniejsze tygodnie to te pierwsze...trzeba sie nie denerwować, spacerować, dobrze odżywiać....

    Myśle nad zwolnieniem..moje godziny pracy i ten kurs prawka jazdy nie przysłużyły sie dobrze.....


    Mam wrażenie, ze wszystkie mamy duży spadek odporności, bo prawie co druga choruje:)))
    Oj kuruj sie jak najszybciej kochana :*

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fideliska wracaj do zdrówka :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Kochana mocne masz to plamienie czy już Ci przeszło ?
    Ja bym na Twoim miejscu poszła do szpitala żeby Cie zbadali
    Tak to prawda takie plamienia się zdarzają ale czasami nie oznaczają nic, najczęściej związane jest to z powiększającą się macicą a czasami to jest pierwszy zły objaw. Jakbyś cały czas plamiła to idz do szpitala kochana i to jak najszybciej

    Amela miałam takie 4 małe jasnobrązowe plamki. Na razie nic się nie dzieje od wczoraj..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Cześć mamuśki.
    Zostałam dzis w domku. Chora jestem. Fatalnie sie czuje. Kaszel,kichanie, katar i jestem strasznie słaba...



    Powiedzieliśmy wczoraj siostrze mojej i szwagrowi i na razie wiemy tylko w 4:))


    Wczoraj zdenerwowałem sie podczas rozmowy o remoncie z rodzicami.
    Masakra nie umiem sie opanować,wiem ze to szkodzi dziecku.....w nocy brzuch mnie bolał...

    Czytałam,moze najważniejsze tygodnie to te pierwsze...trzeba sie nie denerwować, spacerować, dobrze odżywiać....

    Myśle nad zwolnieniem..moje godziny pracy i ten kurs prawka jazdy nie przysłużyły sie dobrze.....


    Mam wrażenie, ze wszystkie mamy duży spadek odporności, bo prawie co druga choruje:)))


    Kochana wracaj szybko do zdrowia! Nie stresuj się, bo to nie wskazane i uważaj na siebie <3

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Amela miałam takie 4 małe jasnobrązowe plamki. Na razie nic się nie dzieje od wczoraj..
    To dobrze, ale uważaj na siebie i dużo leż, jakby się powtórzyło to od razu pędź do szpitala, a i zapytaj lekarza o duphaston ja brałam od 5 tc

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=sVB0qTiq5jU

    amela, nick nieaktualny, Misty87 lubią tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki kurujcie sie!
    Mnie tez chyba zaczyna pobierać jakies paskudztwo:/ juz mam zatkany nos.
    Dobrze, ze maz w domku ma kto herbatke do łóżka przynieść :)

    Fidelissa jak masz możliwość weź L4. Fasolka teraz najważniejsza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 14:43

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina:P wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=sVB0qTiq5jU
    haha niesamowite !!
    Czasami się zastanawiam czy tym naszym dzieciaczkom jest tam wygodnie ?!

    ewelina:P lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    haha niesamowite !!
    Czasami się zastanawiam czy tym naszym dzieciaczkom jest tam wygodnie ?!
    Tez sie nad tym zastanawialam jak ogladalam filmiki .

    amela lubi tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.sosrodzice.pl/wzbudzila-zachwyt-sie-nauczyla/?utm_source=newsletter&utm_medium=mailing&utm_campaign=10032014

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina:P wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=sVB0qTiq5jU
    Niezłe:)) jak one tak mogą noga do nosa?:))

    ewelina:P lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Niezłe:)) jak one tak mogą noga do nosa?:))
    Niewiem heh super widok nie moge sie doczekac jak na usg bedzie brykac :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Cóż za miłe towarzystwo :) Mogę dołączyć?



    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia19 wrote:
    Witam :)
    Cóż za miłe towarzystwo :) Mogę dołączyć?
    Pewnie zapraszamy :)
    W awatarku twoj brzusio ??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina:P wrote:
    Pewnie zapraszamy :)
    W awatarku twoj brzusio ??

    Tak :)

    ewelina:P, nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ