Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Teraz jestem na wlewie zobaczymy jak pójdzie dziś :) też się stresuję ale wczoraj w nocy tak mnie wymioty wzięły że szok, najgorsze są z prawie pustym żołądkiem :(

    A co to za wlew jeśli mogę spytać? Nie jestem w temacie.

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia wrote:
    A co to za wlew jeśli mogę spytać? Nie jestem w temacie.
    Wlew z intralipidu na komórki nk

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :-)
    Widzę,że dzisiaj trzymamy mocno kciuki,bo cała masa wizytujących mamusiek :-)
    Która idzie na pierwszy ogień? ;-)

    Ja kilka dni nie pisałam,bo znajomi mojego nie-męża z Brazylii zjechali i "lekkie zamieszanie było". I widzę,że sporo się tutaj działo i nowe przyszłe mamy nam przybyły -witamy serdecznie!!!
    W czwartek miałam wizytę - dzidziuś miał 3cm,serduszko biło prawidłowo,ale krwiak nadal jest - tyle że mniejszy. Ale chyba wielkiego zagrożenia nie ma,bo nawet dr zezwolił na przytulanki :D Następne USG podczas badań prenatalnych 27 czerwca.

    ppieguskaa, SusieOne, Iga66 lubią tę wiadomość

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Teraz jestem na wlewie zobaczymy jak pójdzie dziś :) też się stresuję ale wczoraj w nocy tak mnie wymioty wzięły że szok, najgorsze są z prawie pustym żołądkiem :(
    ale budzisz się i wymiotujesz? masakra :-(
    Susie z całych sił trzymam kciuki za dzisiaj!!!!!!! Wracaj tylko z dobrymi wieściami :p

    SusieOne lubi tę wiadomość

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia wrote:
    Trzeba cierpliwie czekać:)
    Ja mam jutro wizytę kontrolna i nie ukrywam że strasznie się stresuje, bo objawy głównie w postaci mdłości ustały mi ponad tydzień temu. Poprzednia wizyta była 2 tyg temu. Naczytałam się okropnych rzeczy o zaniku objawów przy stratach i wczoraj pół dnia nie mogłam odgonić czarnych myśli i płaczu...
    Lanie się należy za czytanie głupot :p
    Hormony się uspokoiły i mdłości sobie poszły po prostu ;-)
    O której wizyta?

    Emisia lubi tę wiadomość

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Ooo to tym bardziej szybko wszelkie wątpliwości Ci się rozwieją. Mota bene tez mam jutro wizytę :) a i tez jesteśmy na prawie tym samym etapie ciąży. Super :)
    Dzisiaj dzień wizyt ;-) Kciuki!!!

    SusieOne lubi tę wiadomość

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumiankowa wrote:
    Trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze i najbliższe wizyty. Ja już po usg prenatalnym. Wygląda na to, że wszystko w normie ale czekam na wyniki testu Pappa. Bardzo uspokajające jest te usg. Wszystko pięknie widać. Było również przyjemnie bo miałam robione przez brzuch. Nie ma sladu po krwawieniu, zadnym krwiaku czy odklejaniu się kosmówki więc nie wiadomo co to było. Co do objawów nie ma co się chyba martwić, mi już było coraz lepiej a teraz mdłości wróciły i to mam je cały dzień. Może to wina luteiny, którą mi zapisano w szpitalu. Powodzenia jutro!

    p.s. prawdopodobnie chłopak :D
    super wieści!!! Dobrze,że już masz to za sobą!
    A dzidziuś ile już mierzy?

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączam do wizytujących 😉 Choć dopiero na 17tą więc chętnie wcześniej poczytam dobre wieści od Was 😁 Ponadto jutro jadę na prenatalne więc mam nadzieję, że dziś mnie już trochę lekarz uspokoi. Od rana szukam zajęcia, żeby szybko zleciało 😉 Zresztą daleko szukać nie muszę bo po takim czasie mdłości, niemocy i spania mam w domu jak po przejściu tornada więc odgruzowuję 😜

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Rumiankowa Koleżanka
    Postów: 58 70

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    super wieści!!! Dobrze,że już masz to za sobą!
    A dzidziuś ile już mierzy?
    5,8 cm już 😱 . Byłam tak nastawiona na dziewczynkę że nie mogę uwierzyć jak to możliwe haha

    mmalibu, SusieOne lubią tę wiadomość

    a626892bbb.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też siedzi dziewczynka w głowie, choć to pewnie z racji tego, że mamy syna... Ale przeczucie mi mówi, że będą jajka 😂

    Klio86 lubi tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    ale budzisz się i wymiotujesz? masakra :-(
    Susie z całych sił trzymam kciuki za dzisiaj!!!!!!! Wracaj tylko z dobrymi wieściami :p
    W nocy. Po 20 najczęściej jak zwymiotuje to już pusty żołądek i zaczyna się najgorsze potem raz lub dwa razy wymiotuję wodą itd

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 850 702

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wizytuje. O 15:40 wizyta :)

    mmalibu lubi tę wiadomość

    ❤️Mikuś❤️ 17.01.2020
    ❤️Michaś❤️ 26.10.2021
    ❤️Nasz aniołek 🌈 [+] 8tc 02.01.2024❤️
    ❤️czekamy na nasz 4 cud❤️ -pęcherzyk 6,6mm (5w3d)

    💉 Beta-hCG 18.06.2024 - 3157 mlU/ml
    🔜 wizyta vol. 3 - 06.08.2024
    🔜 badania prenatalne - 05.08.2024
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Ja dzisiaj wizytuje. O 15:40 wizyta :)
    💪💪💪

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mamy dziś dużo wizyt 😍☺

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje 3,67 mm naszego Bąbelka! Wszystko w porzadku😁😁😁 jestem taka szczęśliwa!!!

    nick nieaktualny, Martek&M, sasquacz, ppieguskaa, SusieOne, cotton, Madziolinka, Miniaturka, Klio86, dana222, nick nieaktualny, marie_marie22 lubią tę wiadomość

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej nie mm tylko oczywiście cm 😊 emocje

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 850 702

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia wrote:
    Melduje 3,67 mm naszego Bąbelka! Wszystko w porzadku😁😁😁 jestem taka szczęśliwa!!!

    Pięknie <3
    u mnie na wizycie 19dni temu był maluch 9mm
    Ciekawe ile dzisiaj będzie miał <3 już sie nie mogę doczekać <3

    ❤️Mikuś❤️ 17.01.2020
    ❤️Michaś❤️ 26.10.2021
    ❤️Nasz aniołek 🌈 [+] 8tc 02.01.2024❤️
    ❤️czekamy na nasz 4 cud❤️ -pęcherzyk 6,6mm (5w3d)

    💉 Beta-hCG 18.06.2024 - 3157 mlU/ml
    🔜 wizyta vol. 3 - 06.08.2024
    🔜 badania prenatalne - 05.08.2024
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza buba ma 3.35 cm :* wszystko pięknie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 14:24

    ppieguskaa, mmalibu, cotton, Madziolinka, nick nieaktualny, dana222, sasquacz, nick nieaktualny, marie_marie22 lubią tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Pięknie <3
    u mnie na wizycie 19dni temu był maluch 9mm
    Ciekawe ile dzisiaj będzie miał <3 już sie nie mogę doczekać <3

    To trzymam kciuki Martek&M za powiększające się Małe Ciałko 🥰

    SusieOne lubi tę wiadomość

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Nasza buba ma 3.35 cm :* wszystko pięknie

    Ale szczęśliwy dzień!!! Suuper gratulacje🎈

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ