X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 15 października 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi wrote:
    Słabo, 60-90 dni to 2-3 miesiące. Jak ja jestem wdzięczna, że o mojej firmie wiele można powiedzieć, ale z płatnościami nigdy nie było problemu...
    No niestety trochę to trwa, ale wiem na czym stoję... 15 dni już za mną ;p... Ja się tu w ogóle nie umiem dogadać i odnaleźć. Jak urodzę i już będę mogla się bardziej emocjonować bo teraz staram sie unikać stresów i zmartwień to wykorzystam macierzyńskie, na tyle na, ile mi mój Laurozaur da, na poszukanie innej pracy. Po 4 miesiącach mam dość. Rekordowo szybko.

    ug378rib3ih251jk.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 15 października 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia89 wrote:
    No niestety trochę to trwa, ale wiem na czym stoję... 15 dni już za mną ;p... Ja się tu w ogóle nie umiem dogadać i odnaleźć. Jak urodzę i już będę mogla się bardziej emocjonować bo teraz staram sie unikać stresów i zmartwień to wykorzystam macierzyńskie, na tyle na, ile mi mój Laurozaur da, na poszukanie innej pracy. Po 4 miesiącach mam dość. Rekordowo szybko.
    No koniecznie, nie ma co wracać.

    Celia89 lubi tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 15 października 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam do tej pory świadomość =0 jeśli chodzi o pasy🤦‍♀️dzięki za uświadomienie ;)
    Czy któraś z Was borykają się z opryszczka wargowa teraz w ciąży?? Mnie złapała;( i oczywiście mam stresa z powodu brania heviranu:/ ale bądź tu madry

    Celia89 lubi tę wiadomość

  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 15 października 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na drugiej grupie siedzę to tam dziewczyny piszą że można brać. Bo też się borykają z powodu osłabienia.

    ug378rib3ih251jk.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 15 października 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też mówił że można i że maść można też i te plasterki ale mysle że zawsze się lepiej zapytać swojego doktora bo co lekarz to opinia

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 15 października 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I_1985 wrote:
    Miałam do tej pory świadomość =0 jeśli chodzi o pasy🤦‍♀️dzięki za uświadomienie ;)
    Czy któraś z Was borykają się z opryszczka wargowa teraz w ciąży?? Mnie złapała;( i oczywiście mam stresa z powodu brania heviranu:/ ale bądź tu madry
    Ja ze dwa tygodnie temu miałam. W piątek się pojawiła - stosowałam tylko czosnek i spirytus na zmianę plus maść cynkowa, szczególnie ten czosnek co chwilę przykładałam - w niedzielę już praktycznie znikała. Może miałam farta tym razem, ale polecam ww. zestaw, na pewno bezpieczniejszy niż Heviran.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 19:44

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po uag 3 trymestru u nas wszyatko dobrze 😍

    Celia89, abbigal, SusieOne, ppieguskaa, Sovi, Kropeczka1986, sasquacz, dana222 lubią tę wiadomość

  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 15 października 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe tak prawda:) każdy lekarz to inna opinia...dermatolog przepisał...Ale też się lecze takimi domowymi sposobami:)

    Celia89, abbigal lubią tę wiadomość

  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 15 października 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, helpunku, No-Spa czy Spasmolina na twardniejący brzuch? Lekarz na IP kiedyś zalecił mi no-spe, a mój prowadzący przepisał Spasmolinę - kupiłam, ale w ulotce jest napisane, że stosować tylko jeżeli korzyść matki przewyższa potencjalne zagrożenie dziecka. No i jestem w kropce, a brzuch coraz częściej twardy i to nie przez kilka minut tylko dłużej. Na razie zdecydowałam się na 1x no-spe, ale on nie całkiem działa :| Jednak ta ulotka mnie odstrasza od Spasmoliny 😐

    age.png

    age.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 15 października 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na opryszczkę polecam Tonisan H , dopadła mnie w ciąży i po 3 dniach smarowania znikła :) w Rossmanie dostępny i najważniejsze , jest dla kobiet w ciąży i polecały mi ten żel Panie z apteki

    ug37df9hhjep6v50.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 15 października 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abbigal wrote:
    Dziewczyny, helpunku, No-Spa czy Spasmolina na twardniejący brzuch? Lekarz na IP kiedyś zalecił mi no-spe, a mój prowadzący przepisał Spasmolinę - kupiłam, ale w ulotce jest napisane, że stosować tylko jeżeli korzyść matki przewyższa potencjalne zagrożenie dziecka. No i jestem w kropce, a brzuch coraz częściej twardy i to nie przez kilka minut tylko dłużej. Na razie zdecydowałam się na 1x no-spe, ale on nie całkiem działa :| Jednak ta ulotka mnie odstrasza od Spasmoliny 😐
    To i to można i tak masz ze wskazań

    abbigal lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 15 października 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abbigal wrote:
    Dziewczyny, helpunku, No-Spa czy Spasmolina na twardniejący brzuch? Lekarz na IP kiedyś zalecił mi no-spe, a mój prowadzący przepisał Spasmolinę - kupiłam, ale w ulotce jest napisane, że stosować tylko jeżeli korzyść matki przewyższa potencjalne zagrożenie dziecka. No i jestem w kropce, a brzuch coraz częściej twardy i to nie przez kilka minut tylko dłużej. Na razie zdecydowałam się na 1x no-spe, ale on nie całkiem działa :| Jednak ta ulotka mnie odstrasza od Spasmoliny 😐

    1xnospa to jest mała dawka.. (Moim zdaniem..)
    Włącz magnez 3x2

    abbigal lubi tę wiadomość

    4018d16ae9.png
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 15 października 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poukładałam w szafie i na strychu i wydaje/wysprzedaje wyprawkę po córci.
    Jakbyście któraś chciała mogę puścić zdjęcia na messenger albo whats app.
    Rozm od 62 (pare sztuk 56) do 74 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 21:36

  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 15 października 2019, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko zarzadzilo ze nie spimy. Rusza sie jak wsciekla.

    abbigal lubi tę wiadomość

    ug378rib3ih251jk.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 października 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w szpitalu dawali na twardniejąca brzuch nospe forte 3 razy dziennnie a nie zwykła - teraz jak mi sie spina to biorę zwykla ale zdarza sie i forte.

    abbigal, Celia89 lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 16 października 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że pewnie ten czas sie skończy ale przezywam euforie!! bycia w ciąży. Czuję się świetnie, najsłabiej wieczorem ale nawet wtedy to przyjmuje z miłością. Podobam się sobie sobie w ciąży pomimo 10 na plusie. Będąc na L4 mam dużo czasu na skupienie na rzeczach ważnych. Qrcze - cieszę się, że mały człowiek pojawi się w naszej rodzinie:-)

    abbigal, lipa, SusieOne, Celia89, sasquacz, Ewi28, Kropeczka1986, I_1985 lubią tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 16 października 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia89 wrote:
    Moje dziecko zarzadzilo ze nie spimy. Rusza sie jak wsciekla.
    Haha, moje dziecię się obudziło razem z tatusiem przed 6 i już miałam po spaniu :) Zaczyna się życie pod dyktando bobaska :D

    Celia89 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 16 października 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Dziewczyny wiem że pewnie ten czas sie skończy ale przezywam euforie!! bycia w ciąży. Czuję się świetnie, najsłabiej wieczorem ale nawet wtedy to przyjmuje z miłością. Podobam się sobie sobie w ciąży pomimo 10 na plusie. Będąc na L4 mam dużo czasu na skupienie na rzeczach ważnych. Qrcze - cieszę się, że mały człowiek pojawi się w naszej rodzinie:-)
    Zazdroszczę samopoczucia. Ja nie lubię być w ciąży :-( może dlatego, że mam 2latke w domu. Wkurza mnie, że jestem nie do końca sprawna, boje się z nią iść sama na spacer. Ostatnio mi uciekała, a ja się potknęłam i zrobiłam szpagat. Boje się, że będzie chciała na ręce a ja nie mogę jej nosić. Lubię mieć.kontrole nad własnym ciałem. I wolę widzieć malucha na własne oczy. A tak się tylko zamartwiam, czy wszystko u niego ok. Sorry za smecenie z rana :-)

    Celia89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 16 października 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa:no co ty, jak miałam małe dziecko (niecały dwulatek) i byłam w ciąży to była to masakra. Nic nie mogłam zrobić, żadnej drzemki odpoczynku jeden wielki zapieprz.. Radość wątpliwa więc pamiętam i rozumiem. Stąd może ta euforia teraz. Rano wstaje fakt wcześnie, po 6 żeby wyprawić dzieci do szkoły ale o 7:30 jak mąż je zabiera do szkoły jestem SAMA w domu i wtedy jestem Panią czasu.. I to jest dla mnie niesamowite. Jak chce to prasuje, czytam., idę spać, robię obiad. Nic mnie nie goni..

    Celia89, sasquacz lubią tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 16 października 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spodziewałam się tego.. I doceniam szanuje i upajam się dojrzałym byciem w ciazy:-))

    Celia89 lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
‹‹ 329 330 331 332 333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ