X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Ewi i vella współczuję tych nie przespanych nocy kurcze ciekawe jak będzie u mnie . Vella i super że się wyrwiesz do fryzjera niema to jak wyskoczyć i odciąć się choć na chwilkę od rzeczywistości :)
    Rudylis gratulacje super słodziaki i jaką ładną wagę mieli super , jak sobie radzisz z dwójką maluszków ?

    Czytałam u mam z listopada grudnia i nawet z września ze dzieci cały czas się budzą i to często co dwie godz, czasem wypada jedno karmienie, nieliczni przesypiaja całe noce..
    Mogę dziecko dziś dało radę beze mnie, nie byli mnie 3 godz, z butli pięknie zjadło. Ja załatwiłam fryzjera, kawkę na mieście, Lidla i jeszcze sprawę w pracy. Super!! Takie wyjścia są super

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna Mini ❤️ Będzie dobrze! To tylko wypadek.. radzisz sobie i tak
    świetnie !!

    U nas tez jest trochę płaczu ostatnio. Ale ja wiem ze to powietrze. Piers podaje często a mały łapczywie je. Staram się nosić na ramieniu żeby odbił ale nie zawsze wychodzi. Pręży się i puszcza bączki.

    Dziś w nocy ma zmianę z dwulatka się wybudzali.

    Marze o kawie na mieście..albo drinku..albo 8 😩

    RudyLis podziwiam.

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kp jakie kupki robią wasze bobasy? Z mojego synka się dosłownie leje żółta woda, trochę w tym serwatkowej tresci. I to leje się non stop. Ma przez to tak odparzona pupę, że zmiana pieluchy to trauma dla nas wszystkich.

    age.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella powiedz czy mąż zadowolony z metamorfozy u fryzjera ? :) Super że dzidzia dała radę bez Ciebie , my też musimy znaleźć czas tylko dla siebie , po porodzie też planuje fryzjera ale tylko obcięcie włosów , jak Ada miała tydzień to musiałam z nią iść do fryzjera bo nie miałam z kim zostawić i dobrze że mam starszą córkę to ją woziła w wózku przed salonem :)
    Mini kochana przytulasy dla Ciebie i dzidzi żeby nóżka szybko się zrosla , co robią w takiej sytuacji i takiego maluszka ? Chyba gips nie?
    Ja jutro rano jadę ze starszą córką do ortodonty 45 km odemnie , mąż wziął wolne zostanie z Adą i później na 12 idę do diabetologa także mąż jutro zostaje nianią i ma zrobić obiad hehe zobaczymy jak sobie poradzi

    ug37df9hhjep6v50.png
  • ruda_Paula Koleżanka
    Postów: 41 76

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu i ja się pochwalę 😁 W dniu 12.01 przyszła na świat Liliana ♥️ 2830g 55cm 37tydz 4 d . Poród SN zakończony kleszczowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 04:13

    Ewi28, Mini89, Vella83, SusieOne, dana222, I_1985, RudyLis, sasquacz lubią tę wiadomość

    u5sbhs8.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Czytałam u mam z listopada grudnia i nawet z września ze dzieci cały czas się budzą i to często co dwie godz, czasem wypada jedno karmienie, nieliczni przesypiaja całe noce..
    Mogę dziecko dziś dało radę beze mnie, nie byli mnie 3 godz, z butli pięknie zjadło. Ja załatwiłam fryzjera, kawkę na mieście, Lidla i jeszcze sprawę w pracy. Super!! Takie wyjścia są super
    Nawet nie strasz :/

    Ja sama sie farbuje ale przed Wielkanocą zafunduje sobie extra farbowanie i na paznokcie sie umowilam. Przez dwa lata mialam żele a przed porodem zdjelam. Teraz przejde na hybryde chyba. I jeszcze tydzień i ruszam z cwiczeniami bo wkurza mnie ten galaretkowaty brzuch. No bede ćwiczyć jak nie padne na twarz bo tych ciężkich nocach. Myślę jak zmianą mleka małej. Coś lzejszego, może jakieś antyalergiczne lub może to skaza?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciągu 48h ostatnich spałam może z 5h ratami. Założona ma szynę gipsowa, za tydzień kontrola ale już zostaje strach ze nawet będąc tak delikatna coś jej zrobiłam:((

    Gratulacje dla nowych rozpakowanych!

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019,nie robiłam rewolucji na głowie. Odrost i podcięcie wiec jest przewidywalnie heh. Najważniejsze że ja jestem happy, bo wyglądałam jak 7 nieszczęść. Teraz na 6 tyg spokój i od razu lepiej się czuje. Było to moje pierwsze wyjście, babcia pyta kiedy kolejne hihi.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa, przez 4 tyg kupy byly żółte i jak jajeczniczka z grudkami. Pojawiały się przy każdej zmianie pieluchy, prawie po każdym karmieniu. Nagle w zeszłym tyg przez dwa dni brak kupy co mnie zaniepokoilo. Potem kupa się pojawiła, żółta płynna i na całą pieluchę. Zapach kwaśny, tamte pachniały ładniej. Heh.. Teraz kupy rzadko, płynne i wsiakaja w pieluche

    Klio86 lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda_paula gratulacje , śliczna dzidzia :)
    Mini nie zamartwiaj się , jesteś najlepszą mamą dla swojej córeczki :)

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która jeszcze nie rozpakowana i na kiedy macie termin?

    I_1985 lubi tę wiadomość

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, przy lamliwosci kości jak jest z gojeniem i zrastaniem się?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Lula90 Ekspertka
    Postów: 172 128

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek na razie w miarę grzeczny :) chociaż chyba nie powinnam tego mówić, bo każdy kto o to pyta reaguje na odpowiedź jakby był rozczarowany i potem słyszę,że jak skończy miesiąc to będę mówiła co innego :P szczególnie ze pierwsza córka to aniolek, więc wszyscy oczekiwali przrciwienstwa. na razie mały budzi się w nocy 3-4 razy na cyca, je ok 15 min i usypia. Taki tryb bardziej senny ma między 22 a 9, w dzień mniej śpi i więcej wisi na cycu, ale tragedii nie ma.

    eh4cm4u.png
  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi ha pozostaje w dwupaku...Ale nie wiem jak dlugo🙉

    Dziś oddziela się czop, brunatna galaretka...I od 18 mam skurcze jak na okres, ale mocniejsze i trzymające do 40sek. Co 13 minut🤯🤯

    Nawet się spakowalam tak się zmobilizowalam!

    Moi jestem lekko przerazona

  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1985 kurcze to jest szansa że już dziś będziesz tulić dzidzię , kciuki ogromne za sprawną akcje :) daj znać czy pojechałaś już do szpitala

    ug37df9hhjep6v50.png
  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czop krwisty odszedł...wody też...jadę do szpitala

    Do później dziewczęta

    Klio86, . Raga ., dana222, sasquacz lubią tę wiadomość

  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I_1985 wrote:
    Czop krwisty odszedł...wody też...jadę do szpitala

    Do później dziewczęta
    Kciuki! :)

    Zrastac się powinno szybko bo to dziecko jednak. Lekarz daję max 3tyg.

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1985 jak u Ciebie sytuacja? Dzidzia już przy Tobie? Kciuki kciuki i jeszcze raz kciuki

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi się marzy żeby przed terminem mi wody w domu odeszły :)

    ug37df9hhjep6v50.png
  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1:40 zawyla swym głosem Wiktoria. Akcja szybka była, bo na IP trafiłam o 1:00 z rozwarcia 5-6cm, moi poszło.

    Miałam 2h młoda do tulenia i jedzenia, przed 4 ja zabrali na noworodkowy, żebym mogła pospać. Udało się 1.5h, bo tabletka puszcza i czuje jak obkurcza się macica:(

    Czekam jeszcze z 15min i biore kolejna porcje

    W każdym razie my już PO😍

    Ewi28, Klio86, Mini89, Kropeczka1986, dana222, sasquacz lubią tę wiadomość

‹‹ 503 504 505 506 507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ