X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • sasquacz Ekspertka
    Postów: 219 246

    Wysłany: 20 lutego 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abbigal wrote:
    Ech, u nas 3300g, a do tego od kilku dni jest tylko na kp i od tego czasu przestała jej waga przyrastać, chociaż wczesno było średnio 37g,/dobę. Przy czym zjada objętościowo tyle samo co jak uzupełniałam mm bo ważymy ją przed i po każdym posiłku 🙈

    U nas przyrosty ok 20g/D. A z tym szacowaniem ile zjadła z piersi na podstawie ważenia dziecka przed i po karmieniu to podchodź do tego z dystansem bo to moocno orientacyjna metoda ;)

    lipa, abbigal lubią tę wiadomość

    klz9tv735sof9ei2.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 20 lutego 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi to super że już wyszliście :) mam nadzieję że my też jutro wyjdziemy .
    A ja dziś mam nietypową dla mnie sytuację. Śpię dzis na jednej sali z obcym facetem no powiem wam że nie komfortowa sytuacja dla mnie bo nocą jak cycka wyciągnę dać małej to zasypiam prędzej niż ona i ten cycek jest na wierzchu póki znów się nie obudzę a tu kurde chłop na sali masakra jakaś , wogole tego nie przemyśleli jak mi dali do towarzystwa 2,5 letnią dziewczynkę z jej matka , tylko że matka jest w dzień a na noc wraca do rocznego synka , a w nocy z córką w szpitalu jest tatuś

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 21 lutego 2020, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Ewi to super że już wyszliście :) mam nadzieję że my też jutro wyjdziemy .
    A ja dziś mam nietypową dla mnie sytuację. Śpię dzis na jednej sali z obcym facetem no powiem wam że nie komfortowa sytuacja dla mnie bo nocą jak cycka wyciągnę dać małej to zasypiam prędzej niż ona i ten cycek jest na wierzchu póki znów się nie obudzę a tu kurde chłop na sali masakra jakaś , wogole tego nie przemyśleli jak mi dali do towarzystwa 2,5 letnią dziewczynkę z jej matka , tylko że matka jest w dzień a na noc wraca do rocznego synka , a w nocy z córką w szpitalu jest tatuś
    No cóż. Nie przejmuj się tym. Myślę że nie w głowie mu cudze cycki jak ma chora córkę. Jak leżałam na położnictwie i karmila albo odcigalam to się wcale nie przejmowałam mężem drugiej Pani. Myślę że w takich szpitalnych sytuacjach każdy jest wpatrzony w swoją sprawę. A myślę że personel szpitala układa po prostu tak jak są miejsca. Nie przewidza że akurat u jakiegoś dziecka na noc będzie tata nie mama bo to rodzice już ustalają na bieżąco .

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 21 lutego 2020, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    To moja prawie 5 kg a urodzila sie 2310 :D ale najlepsze jest to że nie widać po niej tej wagi
    To też ładnie przybiera widzę tak jak moja na mm. Moja na szczepieniu bw poniedziałek ważyła 4800 urodziła się 2980.

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Niqa89 Ekspertka
    Postów: 132 126

    Wysłany: 21 lutego 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi wrote:
    To też ładnie przybiera widzę tak jak moja na mm. Moja na szczepieniu bw poniedziałek ważyła 4800 urodziła się 2980.
    U nas też podobnie, urodzeniowa 2650 a wczoraj 4950 ☺ robią masę te nasze dzieciaczki 😁

    mhsvi09kaq7hme36.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 21 lutego 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Ewi to super że już wyszliście :) mam nadzieję że my też jutro wyjdziemy .
    A ja dziś mam nietypową dla mnie sytuację. Śpię dzis na jednej sali z obcym facetem no powiem wam że nie komfortowa sytuacja dla mnie bo nocą jak cycka wyciągnę dać małej to zasypiam prędzej niż ona i ten cycek jest na wierzchu póki znów się nie obudzę a tu kurde chłop na sali masakra jakaś , wogole tego nie przemyśleli jak mi dali do towarzystwa 2,5 letnią dziewczynkę z jej matka , tylko że matka jest w dzień a na noc wraca do rocznego synka , a w nocy z córką w szpitalu jest tatuś
    No glupia sytuacja. Ja mialam pokoj sama jednoosobowy, jak cos mąż tez by mogl zostać i nikomu by nie wadzil... wczoraj wróciliśmy a moj starszy katar i zaczyna kaszlec... idzie w łeb sobie strzelić...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 21 lutego 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyna sciagnieta:) zwazylam bez i mamy 3900, czyli kg w 5tyg. Nie ma tragedii, mniej do dzwigania. Na patologii noworodka też karmilysmy w obecności pielęgniarek, innych mam i tatusiowie też byli. Chyba przez to już po mnie to spływa... mąż mnie dziś w poradni zaslanial, bo myślał że może mało komfortowo się czuje, ale mi to lotto ;) raczej ktoś kto patrzy pewnie czuje się gorzej:p mała ma chyba mały katar, i od czasu do czasu coś zakaszle... No nic walczę woda morską i mam nadzieję że nic gorszego się nie rozwinie.

    sasquacz lubi tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 21 lutego 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Dawno nie byłam u was. Pierś prawa u mnie raz działa raz dziurawa. Chyba tak będzie u mnie do końca KP. Dzisiaj byłyśmy z Laurą na szczepieniach. Dostała 6w1 i Pneumokoki. Obecnie śpi. Tak żarła że jej fontanna nosem poszła. Rośnie coraz szybciej bo jak przybierała 100-200 g, tak teraz nawet po 350. Jest dłuższa o 5 cm, główka o 2 i od wypisu przytyła 1370 :).
    Obecnie dużo się uśmiecha, rzadko płacze żewnymi łzami i staramy się ćwiczyć podnoszenie główki, ale leżenie na brzuchu kończy się awanturą. Prawa ręka jest bardzo smakowita i to puki co tyle. Wydaje z siebie coraz więcej dźwięków. A wasze co już potrafią?

    sasquacz lubi tę wiadomość

    ug378rib3ih251jk.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 21 lutego 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz tez wcina rękę non stop:) główkę tez juz powoli trzymamy ale i tak chciałam umówić wizytę u fizjoterapeuty zeby nam sprawdził małego:)
    541bf467d055.jpg

    Celia89, lipa, dana222, abbigal, sasquacz, Robak, Vella83 lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 21 lutego 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak ładnie. Moja dzisiaj żarła matę :D ale i tak pediatra ją pochwalił. Nie podnosi jeszcze tak wysoko głowy.

    ug378rib3ih251jk.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 22 lutego 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u was dziewczyny?
    H nas zna zmianę, albo rewelacyjna noc, albo całkowicie do dupy jak dziś. Myślałam że.sobie odespie, ale najpierw starsza wstała o 6, a teraz za cholerę nie mogę ich razem uśpić.
    Z brzuchem zamiast być coraz lepiej, mam wrażenie że jest coraz gorzej. Gazy go męczą okrutne.
    I mam serdecznie dość kp. Po prostu mi się nie chce.
    No, ponarzekalam sobie 😂

    age.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 lutego 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas noc Oki. Robię prowakacje z bmk i zjadłam dzis po dwóch tyg niejedzenia i Kurcze mały dzis niespokojny... nie wiem czy to to... Eh jak dobrze było zjeść precla z masłem...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 22 lutego 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko ty karmisz odciagnietym mlekiem tak?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że u nas byłym duży problem z waga i okazało się że wszystkiemu winne bylo zapalenie moczu, Staś teraz dużo lepiej je i tyje robi mi się pulpecik🙈

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 lutego 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ściągam i karmie ale tez przystawiam

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 lutego 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika udało Ci sie pobrać bez problemu mocz? U mnie to był kabaret za pierwszym razem - cała byłam w jego sikach a na dodatek zrobił jeszcze kupe na mnie... bo pobierałam my karmiąc... za drugim razem najpierw nakarmiłam a potem woreczek i na przebieraku - całkiem sprawnie nam poszło :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • sasquacz Ekspertka
    Postów: 219 246

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest ogromna poprawa odkąd podaje 10kropli tego silniejszego espumisanu przed każdym karmieniem..niebo a ziemia. Nie to dziecko ;)

    lipa lubi tę wiadomość

    klz9tv735sof9ei2.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sasquacz wrote:
    U mnie jest ogromna poprawa odkąd podaje 10kropli tego silniejszego espumisanu przed każdym karmieniem..niebo a ziemia. Nie to dziecko ;)
    A jak często karmisz? Bo u nas nieraz w ciągu dnia co godzinę, co półtorej wola i się boje tak często i duzO dawac

    age.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis podaje pepti

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Ja dzis podaje pepti
    Cos się stało? Czy po prostu masz dość... Jak ja.
    Mały ciągle ulewa, a zanim mu się odbije, to płacze w niebogłosy. Wierci się przy piersi. Sama.juz nie wiem, czy to normalne czy nie. Podzielcie się dziewczyny tym,njak to jest u was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 13:07

    age.png
‹‹ 530 531 532 533 534 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ