X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie budżetówka więc problemu nie robią, popracuję ile będę miała siłę i chęci przede wszystkim :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą w zeszłej ciąży pracowałam prawie do 8 miesiąca ale obiecałam sobie, że tym razem pójdę na zwolnienie szybciej bo i tak mi za to medalu nie dadzą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2019, 19:19

  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Kobitki wracać już z pracy i pisać jak tam samopoczucie ;)

    Ja od dzisiaj urlop do 6 maja więc mogłam poleniuchować i odespać 🤗

    Zastanawiam się jak mój pracodawca zareaguje na wiadomość o ciąży 😳 i jak to wszystko przeorganixuję zawodowo no na codzień dojeżdżam i pracę też mam dość stresujacą.

    Jak to wygląda u Was jak pracodawcy podchodzą do tematu macierzyństwa itp

    A
    Ja czym predzej uciekam na zwolnienie. Zmiany 12h na najciezszym oddziale szpitalnym. Bakterie wirusy i dzwiganie pacjentow lezacych...nie,dziekuje! Nie zaserwuje tego pączkowi ! 7 maja mam wizyte i mam nadzieje ze Pani Doktor sie zlituje i zrozumie

    Endi90 lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😉 Ja co prawda koniec grudnia, ale raczej mentalnie jestem z Wami na etapie "czy beta dobrze rośnie" i macania cycków czy nadal bolą 😉 U mnie było w ogóle śmiesznie, bo zrobiłam betę 3 dni przed terminem okresu i wyszła <0,1 więc się zalamalam i koniec. Ktoś mi tu na belly napisał "a tam, siknij sobie w dniu okresu". Sikam rano, a tam cień drugiej kreski! No i beta leciała tak:
    28 dc-beta 21
    32 dc-beta 170
    34 dc-beta 445
    36 dd-beta 1144
    Więcej już nie robiłam bo w labolatorium patrzyli na mnie jak psycholkę 😂 Wizytę u ginekologa mam za tydzień, 7 maja i już mnie stres zżera... Przy synku kapnelam się, że jestem w ciąży w 7tc bo uznałam plamienie implantacyjne za łagodny okres po odstawieniu tabletek więc etap bet, progesteronu i czekania na serduszko mnie ominął... Pozdrawiam i życzę nudnych ciąż 😉

    Iga66, guerretenshi lubią tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Asiulka88 Przyjaciółka
    Postów: 104 49

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży po kłótni z szefową dostałam plamienia i poszłam na zwolnienie. Stwierdziłam, że wale to.

    A teraz jeszcze mam macierzyński do czerwca ale zadzwoniłam i powiedziałam, że prawdopodobnie jestem w ciąży i nie wracam.

    Asiulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje w budżetowce w szkole wiec po prostu od września nie wrócę do pracy jeśli wszystko będzie dobrze ;)

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 maja 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki ❤❤❤
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4922f1248fe.jpg

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 maja 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałabym popracować do końca 6 mca i trochę dorobic premii. U mnie też pracodawca jest ok, jednak trzeba zostawić po sobie porządek.


    Tradycyjnie rano machnelam teścik sikany 14dpo. Kreska testowa ciemna jak kontrolna więc mogę spokojnie funkcjonować cały dzień 😄
    Jak to u baby w ciąży to mam dzisiaj strasznie słaby nastrój, nerwa i złe samopoczucie. Pogoda kiepska, słońca brak. Piersi nadal bolą to akurat cieszy ale nie mogę normalnie wziąć prysznica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 07:07

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam na odwrót co mnie martwi:( piersi przestały boleć może trochę jak je dotykam, wstałam i czuje się dobrze może trochę boli mnie żołądek ale to chyba nerwy przepadałam się do lekarza na 8 mają i bete zrobię jutro ale jakoś mam źle przeczucia

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 maja 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    A ja mam na odwrót co mnie martwi:( piersi przestały boleć może trochę jak je dotykam, wstałam i czuje się dobrze może trochę boli mnie żołądek ale to chyba nerwy przepadałam się do lekarza na 8 mają i bete zrobię jutro ale jakoś mam źle przeczucia
    Kolejna kandydatka do przelożenia przez kolanko 🤔
    Kochana ja wczoraj w nocy i rano do ok 12 nie czułam piersi tylko flaki. W pierwszej i drugiej ciąży które miałam wieki temu 😂 nie czułam tego wogole. Idź na bete dla spokoju ducha.
    Ja też idę na wizytę 10 maja bo boję się bardzo a mam 40 lat więc wiesz...
    Głowa do góry i pozytywne myślenie- zrób to dla zdrowia swojej dzidzi 👶

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też witam się bardzo nieśmiało. Beta 22,6 we wtorek, testy pozytywne, piersi bolą i czuję od czasu do czasu kłucie w podbrzuszu :) Jutro idę powtórzyć betę, oby rosła! :)

    Endi90, Iga66, mmalibu lubią tę wiadomość

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 maja 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleKsandra wrote:
    Hej dziewczyny, ja też witam się bardzo nieśmiało. Beta 22,6 we wtorek, testy pozytywne, piersi bolą i czuję od czasu do czasu kłucie w podbrzuszu :) Jutro idę powtórzyć betę, oby rosła! :)
    Witam i gratulacje!
    Który masz dpo ?
    I na kiedy Cię wpisać?
    To Twoja pierwsza ciąża?

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś wstałam jakaś otumaniona 😁 niby wyspana a nie przytomna. Piękne słonko za oknem a mi kompletnie nic się nie chce. Czuję delikatny ból cycek ale tylko po zewnętrznej stronie.
    Młody układa Lego, małż sprząta a ja siedzę jak żaba na liściu 😁

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Kolejna kandydatka do przelożenia przez kolanko 🤔
    Kochana ja wczoraj w nocy i rano do ok 12 nie czułam piersi tylko flaki. W pierwszej i drugiej ciąży które miałam wieki temu 😂 nie czułam tego wogole. Idź na bete dla spokoju ducha.
    Ja też idę na wizytę 10 maja bo boję się bardzo a mam 40 lat więc wiesz...
    Głowa do góry i pozytywne myślenie- zrób to dla zdrowia swojej dzidzi 👶
    Dzięki tego mi było trzeba :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj do pracy ale w sumie mam tyle energii, że robię to nawet z chęcią, szczególnie że mąż ma dniówkę a młody idzie do dziadków :D

  • gonia13 Autorytet
    Postów: 440 446

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    ja pracuje w szkole,ale bede pracowac pewnie dlugo....nie mieszkam w PL i tu gdzie mieszkam (Szwajcaria) o zwolnienie ciezko (chyba, ze ma sie naprawde ciaze zagrozona...). Na szczescie/nieszczescie mam malo godzin, ale dwulatke w domu, wiec to w pracy odpoczywam ;)

    ja nie moge spac w nocy, nie jestem zmeczona, budze sie bardzo wczesnie....chyba organizm sie przygotowuje na zycie z dwojka maluchow ;)

    milego dnia wszystkim!!

    Sophie 10.05.2017
    Marie 20.12.2019
  • Asiulka88 Przyjaciółka
    Postów: 104 49

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja żadnych objawów nie mam. 😀
    Też się martwię ale staram się myśleć pozytywnie 😀
    Mnie nawet cycki nie bolą. 😋

    Asiulka
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 maja 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mnie też bolą cycki tak jakby naciagaly spod pachy, węzłów chłonnych.

    Czy myślicie że wizycie 10.05 tj. Prawie 6t będzie coś już widać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 16:15

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 maja 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka88 wrote:
    Dziewczyny ja żadnych objawów nie mam. 😀
    Też się martwię ale staram się myśleć pozytywnie 😀
    Mnie nawet cycki nie bolą. 😋
    Kochana a sikańca robiłaś? Może to Cię uspokoi czy idziesz jutro na bete

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 1 maja 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, i ja się przywitam. Dwa dni temu dwie kreseczki, wczoraj beta 214. Jutro idę na powtórkę zobaczyc przyrost.Jeżeli wszystko będzie dobrze to termin wypada na początek stycznia. Jeszcze nie wiem kiedy dokładnie-kalkulatory podają dwie różne daty (albo 4 albo 7) więc poczekam na wizytę u ginki.
    Póki co z objawów to (głównie niedowierzanie szok i szczęście:) - jestem zmęczona, spać mi się chce prawie cały dzień, piersi większe, obolałe - chociaż przed terminem miesiączki bardzo bolały i czuję podbrzusze - takie lekkie ciągnięcie i lekkie wzdęcie. AAA i jeszcze w nocy wstaję do toalety i potem już mam po spaniu !! Leżę godzinę i nie umiem zasnąć. Jeść nie chce mi się , nie odrzuca mnie jakoś specjalnie od jedzenia ani nie mam zachcianek. Chociaż jest jedna rzecz zaskakująca dla mnie od kilku dni, jeszcze przed dwiema kreseczkami zaczęło mnie ciągnąć do soków owocowo - warzywnych - które zaczęłam robić w domu. Nigdy wcześniej ich nie piłam a teraz po dwie,trzy szklanki (marchewka+burak+seler +pietruszka)- lepsze to niż napad na ciacho z kremem:-)))
    Mam juz dwójkę dzieci: Córkę 2009 i syna 2007 więc czuję się jak debiutanka...

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ