X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam teraz we wtorek, 5tc6 dc i powiem szczerze serduszko widziałam tylko migające, jeszcze nie dało się posłuchać ..

  • arjot Ekspertka
    Postów: 164 82

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też migające, nawet nie wiedziałam, że na tym etapie można cokolwiek usłyszeć, moja ginekolog nawet nie próbowała tego zrobić, powiedziała tylko, że serduszko jest i bije i zapisała mnie za 4 tygodnie.


  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,od wczoraj mam takie uklucia w drogach rodnych, czasem bol ciagnacy w podbrzuszu. Czy któraś teraz tak ma? Jestem w 8t2d

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Dziewczyny,od wczoraj mam takie uklucia w drogach rodnych, czasem bol ciagnacy w podbrzuszu. Czy któraś teraz tak ma? Jestem w 8t2d
    tak,zdsrza mi się.Łącze to z powiekszającą się macicą,w zwszłej ciąży również miałam takie objawy na podobnym etapie

    marie_marie22, Klio86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Dziewczyny,od wczoraj mam takie uklucia w drogach rodnych, czasem bol ciagnacy w podbrzuszu. Czy któraś teraz tak ma? Jestem w 8t2d
    Mam takie objawy bardzo mnie ostatnio martwiła
    Mam jeszcze pytanie czy ktoś z was ma sluz taki gesty jak jajko kurze ? Martwi mnie ten sluz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Mam takie objawy bardzo mnie ostatnio martwiła
    Mam jeszcze pytanie czy ktoś z was ma sluz taki gesty jak jajko kurze ? Martwi mnie ten sluz
    raz taki jak opisujesz,raz kremowy i zmienia się w ciągu dnia

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam ten śluz i dr mówił że jest ok (przynajmniej ten mój,w sensie nie ma żadnej infekcji)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endi90 wrote:
    raz taki jak opisujesz,raz kremowy i zmienia się w ciągu dnia
    Ok u mnie jest tak samo :) jestem trochę spokojniejsza:)

  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klio86 wrote:
    Dziękuje ❤️

    Myślałam o IP..
    ale jest niedziela i we wtorek jest moja pani ginekolog wiec nie będę panikować ..

    To takie moje zle przeczucie póki co.. nic mi nie dolega specjalnego, żadnego ostrego kłującego bólu..
    Słuchaj mnie też czasami bóle podbrzusza łapią. Ale tłumaczę sobie, że to macica rośnie i wiązała się rozciągają

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Mam takie objawy bardzo mnie ostatnio martwiła
    Mam jeszcze pytanie czy ktoś z was ma sluz taki gesty jak jajko kurze ? Martwi mnie ten sluz
    Ja taki mam. Dlaczego Cię to martwi?

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Dziewczyny jakie bierzecie witaminy i ile razy dziennie ? Mi lekarz kazał brać 2x2 progesteron dopochwowo, 3x1 duphaston pregne plus 1x1 ...zastanawiam się czy tego progesteron nie brać doustnie bo to wciskanie tam już mnie wkurza a to uczucie mokra....masakra. straszny dyskomfort.

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Dziewczyny,od wczoraj mam takie uklucia w drogach rodnych, czasem bol ciagnacy w podbrzuszu. Czy któraś teraz tak ma? Jestem w 8t2d


    Tez mam takie dziwne uczucie naciagniecia czy czegoś podobnego...szczególnie przy leżenia hak przekręcić się szybko na któryś bok.

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę na wizytę w piątek-to będzie 7+3, ale moim zdaniem 6+6 bo raczej owulację miałam później. W każdym razie taki czas, że już na 100% powinno być serduszko jeśli wszystko ok. W poprzedniej ciąży byłam 6+2 i było widać.

    Też od kilku dni mam bóle krzyża i podbrzusza-dziś to w ogóle mocno ciągnie :/ Z synem tego nie miałam, ale wydaje mi się, że to normalne. Każda ciąża inna. Chociaż zastanawiam się czy to nie przez to, że teraz nosze moje ząbkujące 12 kg całymi dniami :P

    Mdłości na szczęście póki co brak. Tylko wilczy apetyt no i lekkie zmęczenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 20:46

    Październik 2017 synek <3
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 26 maja 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja dziś przestraszyłam się..nagkle poczułam że jest mi mokro.poszlam szybko do toalety i zobaczyłam na bieliźnie wydzieline w kolorze kremowo brazowym. Nie była to stricte krew,w sumie to nie wiem co i więcej to się nie zdarzyło. Nie brudzilam tez ani przed ani po. Dziś miałam stresujący dzień, komunie córki w domu, przygotowania i obsługę i może to z napięcia? We wtorek mam usg, zobaczymy wtedy co i jak..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ktoras miała ból lub wrażliwość piersi i jej minęło np ?

    Ból podbrzusza z rana miałam dwa dni z rzędu, dziś jest już dobrze.
    Ale jakiś taki mam brzuch mniej nabrzmiały i piersi mniej wrażliwe ..

  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry
    Idę dzisiaj na 12 na wizytę na NFZ. Będę chodziła nadal prywatnie, ale może uda mi się wziąć skierowanie na te wszystkie badania, które trzeba zrobić na początku ciąży. I to skierowanie na badania prenatalne jeszcze.

    Klio86 lubi tę wiadomość

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klio86 wrote:
    Dziewczyny a czy ktoras miała ból lub wrażliwość piersi i jej minęło np ?

    Ból podbrzusza z rana miałam dwa dni z rzędu, dziś jest już dobrze.
    Ale jakiś taki mam brzuch mniej nabrzmiały i piersi mniej wrażliwe ..
    U mnie to samo. Piersi dużo mniej bolą niż na początku. Ale to chyba norma, bo ile można chodzić z bolącymi piersiami 😉

    Klio86 lubi tę wiadomość

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Aja dziś przestraszyłam się..nagkle poczułam że jest mi mokro.poszlam szybko do toalety i zobaczyłam na bieliźnie wydzieline w kolorze kremowo brazowym. Nie była to stricte krew,w sumie to nie wiem co i więcej to się nie zdarzyło. Nie brudzilam tez ani przed ani po. Dziś miałam stresujący dzień, komunie córki w domu, przygotowania i obsługę i może to z napięcia? We wtorek mam usg, zobaczymy wtedy co i jak..
    I jak dzisiaj? Wszystko ok?

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziolinka wrote:
    U mnie to samo. Piersi dużo mniej bolą niż na początku. Ale to chyba norma, bo ile można chodzić z bolącymi piersiami 😉

    W sumie tak 😣 musiałam moja 16 miesięczna córeczkę odstawić z dnia na dzień praktycznie 1,5 tyg temu bo nie wytrzymywałam, a ze względu ma moje poronienia nie zaleca się w kolejnych ciążach karmić wiec szybciutko się zmobilizowałem.

    Przykro mi bo muszę jej dalej tłumaczyć ze nie mam mleka i cycusie są chore, gdybym nie miała obaw to dalej bym karmiła 😞

  • Madziolinka Autorytet
    Postów: 491 158

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klio86 wrote:
    W sumie tak 😣 musiałam moja 16 miesięczna córeczkę odstawić z dnia na dzień praktycznie 1,5 tyg temu bo nie wytrzymywałam, a ze względu ma moje poronienia nie zaleca się w kolejnych ciążach karmić wiec szybciutko się zmobilizowałem.

    Przykro mi bo muszę jej dalej tłumaczyć ze nie mam mleka i cycusie są chore, gdybym nie miała obaw to dalej bym karmiła 😞
    Słuchaj karmiłaś ją dostatecznie długo. Naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 08:46

    mmalibu, Klio86 lubią tę wiadomość

    dev008pr___.png
    gannyx8d5q0y3s96.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ