Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Tez Lubie spać na brzuchu i to bardzo..

    Jem lody , całe pół litra dla mnie ! Dawno nie jadłam. Jem takie o smaku białej czekolady mniam :D

    Lody o smaku bialej czekolady!!!! hmmmmm Morwa daj troche!! :D
    Ja dzis muffinki z kawalkami czekolady bede robic :D

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia to ja Ci wjazd na chatę robię ;)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 26 września 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny leze i duphaston zwiekszony 3x dziennie.pojawily sie brazowe plamienia.jutro wizyta trzymajcie kciuki;)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Madzia to ja Ci wjazd na chatę robię ;)

    moj maz podczas pobytu teraz na sowacji zakochal sie w slowackich pampuchach i nie ma wyjscia musze nauczyc sie je robic :D :D

    nick nieaktualny, Demsik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Ja dziewczyny leze i duphaston zwiekszony 3x dziennie.pojawily sie brazowe plamienia.jutro wizyta trzymajcie kciuki;)

    Demsik kciuki trzymam! bedzie dobrze! musi byc <3

    Demsik lubi tę wiadomość

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 26 września 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Ja dziewczyny leze i duphaston zwiekszony 3x dziennie.pojawily sie brazowe plamienia.jutro wizyta trzymajcie kciuki;)

    Demsik, patrz na mnie, tyle się działo, a wszystko jest okej. U ciebie też będzie wszystko okej, odpoczywaj i nie przejmuj się niczym!

    Demsik lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 26 września 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Lody o smaku bialej czekolady!!!! hmmmmm Morwa daj troche!! :D
    Ja dzis muffinki z kawalkami czekolady bede robic :D
    lody-biala-czekolada-grycan-2.jpg

    Nie polecam jeść na raz całe pół litra ;)

    Demsik trzymam kciuki :*:*
    0_0_0_634369874.jpg

    nick nieaktualny, Demsik lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam wizytę

    Morwa, nick nieaktualny, Demsik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania daj znac po wizycie! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik, powodzenia, trzymam kciuki.
    Ja też mam jutro wizytę i trochę sram po gaciach, ale co poradzić...

    Demsik, Corcula, Morwa lubią tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 26 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jade na 16.40 a ty?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 26 września 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocyki i reczniczki o ktorych mowilam sa na stronie mamaboo. Bardzo wielka szkoda, ze nie mozna ich pomacac online bo sa zachwycajace :)

    bita_smietana, nick nieaktualny, Demsik lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula, my mamy cionsze w jednym wieku <3 <3 <3 chodź no Cię uściskam :)
    giphy.gif


    ed. piękne te kocyki, ceny wysokie ale to kokos, no przecudne są :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 16:14

    Corcula lubi tę wiadomość

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 26 września 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z LWD zrobil sie niezly kacik kulinarny, przez Ciebie Morwa wyjelam z zamrazalnika lody hagen daazs ( kij wie, jak to napisac poprawnie) z kawalkami ciasteczek - innych nie mialam - tez chce biala czekolade!!!!! a dupa rosnie!!!! :D

    200w.gif

    upatrzylam sobie wozek dla biegaczy hahahaha, bede biegac z dzieckiem po polu a teraz tlucze dziedzica - kto ciezarnej jedzenia odmowi?!


    Ojejku ja sobie od kilku dni tre jablko na sniadanie :D takie kwasne co gebe wykreca :D a ty jakie najbardziej lubisz?????? ja lubie takie najtansze, niedojrzale, kwasne jablka jak dla koni...;)

    giphy.gif

    mam nadzieje, ze nie masz stringow - bo nawalic w stringi to wyzsza szkola jazdy!


    to kciuki dla kazdej z was za wizyte!!! czekam na sweet focie!!!!! <3 <3
    200w.gif

    nick nieaktualny, Demsik, Marmurkowa lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 26 września 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alaala tęskisz za spaniem na brzuchu? Myślisz, że Gocha po tej stronie brzucha ci na to pozwoli?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Alaala tęskisz za spaniem na brzuchu? Myślisz, że Gocha po tej stronie brzucha ci na to pozwoli?
    hahha dokładnie, jakie spanie ? :D


    ed. śmietana, ja jem wszystkie, wybieram po kilka z każdej skrzynki, potem nie wiem które jakie, le nie robi mi to różnicy, dziedzic potrzebuje jabłek i tyle, nic nie poradzę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 16:11

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Ja jade na 16.40 a ty?
    to ja wchodzę zaraz po Tobie, na 17 :D

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 26 września 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś od rana żyłam w stresie przed wizytą :) Ale na szczęście niepotrzebnie! Dziedzic urósł do 8.1cm, wszystko w normie ! :) Niestety nóżki cały czas zaciśnięte... ;)
    Jesteśmy przeszczęśliwi <3 Przedstawiam Wam nasze bobo :D
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14368704_1227075387334736_6528553749487132382_n.jpg?oh=22c3fb2bfe2728bd3f915e98e17d56df&oe=586D6725

    Nie wiem czemu nie mogę tego wstawić w ramkach [ i m g ] :(

    I powodzenia na wizytach! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 17:45

    nick nieaktualny, bita_smietana, Morwa, Kjopa3, Corcula, nick nieaktualny, Demsik, emaj, aleala lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • mitonia Autorytet
    Postów: 300 385

    Wysłany: 26 września 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate gratulki :)

    A jutro trzymam kciuki za resztę dziewczynek :)

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    2mqep1.png
    Kubuś, lipiec 2007 <3
    Nasza Aniołkowa Małgosia , styczeń 2017, 40tc <3 [*]
    Jasiu, marzec 2018 <3
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ