Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 3 października 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Hej nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, bo się nie udzielam ale pragnę sie podzielić moja radoscią: w dniu 3.10 zobaczyłam rankiem drugą kreseczke na teście ciażowym :D :) PRZECHODZĘ NA FIOLETOWA STRONĘ MOCY :D
    Gratulacje:)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 października 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Hej nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, bo się nie udzielam ale pragnę sie podzielić moja radoscią: w dniu 3.10 zobaczyłam rankiem drugą kreseczke na teście ciażowym :D :) PRZECHODZĘ NA FIOLETOWA STRONĘ MOCY :D
    Super a dzis sprawdzałam ovuf i jeszcze nie było ze dwie kreski. Serdecznie gratuluję nalezalo sie po tylu staraniach;)

    Arwi lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 października 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra jedyne alko jakie mozesz wyic to warka ale ta 0%.zimna smakuje jak lemoniada lekko piwna;)
    Ja mieszkam na jednym podworku z tesciowa ale w 2 roznych domach na szczescie.inaczej ciagle byłyby spiecia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 15:50

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 3 października 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrocilam od gina <3 przed wizyta cala w stresie bo maz stal w korku wiec na pewno sie spozni...stalam w gabinecie juz w majtkach :D i nagle maz dzwoni, ze jest! to ja wzrok kota ze shreka do ginekologa i mowie, niech pan tego spozniacza wpusci, potem go ubije :D


    moj dzidziu ma cale 2,54 cm, piekne serduszko iiiiii co najlepsze krecil dupka!!!! jak Jennifer Lopez!!!!! normalnie niech J.Lo i wszyscy tancerze swiata drza!!!!!!!! hoduje przyszlego zwyciezce You Can Dance!!!! :D

    200.gif


    wracalam autobusem do domu, lzy w oczach ze szczescia a kierowca puscil piosenke whitney houston to juz wogole plakac mi sie chcialo kurwa no :D


    Ed. Bozenke wygolilam wczoraj ale badanie bylo przez oponke :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 16:19

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Demsik, kate55, emaj, pepsunieczka, Basik122, aleala, Ania-nowa, Jagah, karolka22, Corcula, marzusiax, Kjopa3, ktosiowa lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:17

    bita_smietana, Demsik, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 3 października 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje Styczniowa Nadzieja :) to teraz nudnej i spokojnej ciazy! :)


    ojejku ja tez chce robic NIFTY, na szczescie u mnie w szpitalu jest jakas podroba nifty :D sami opracowali badanie i dzieki temu jest 1000zl tansze - a to samo badaja plus plec ale mozna dopiero po 12 tyg :D


    marzusia - niestety wygralas...dwa pietra od tesciowej brrrrrrrr, wiesz, ja na wszelki wypadek spalabym z siekiera pod poduszka :D :D :D

    marzusiax lubi tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 3 października 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Śmietana, moje dziecię do mnie machało łapkami intenstywnie po shocie z glukozy, w tym samym czasie ;) Może jakiś zespół założą? :D


    Gratki dla świeżo upieczonych ciąż ;)


    hahahaha :D dobra!!!!

    200w.gif

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie co u Morwy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Dziewczyny wiecie co u Morwy?
    Niestety, wiem tylko, że wyjechała ze swojego szpitala do innego, potem być może do jeszcze kolejnego... próbuj na priv, ale chyba na bieżąco nie odpowie... myślę, że jak się coś wyjaśni to da znać na czerwcówkach 2017, na razie żadnej konkretnej diagnozy nie było.
    sram po gaciach przez to od wczoraj :(

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 3 października 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bita Śmietana super, że z maluszkiem wszystko ok! Tancor będzie :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 3 października 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Niestety, wiem tylko, że wyjechała ze swojego szpitala do innego, potem być może do jeszcze kolejnego... próbuj na priv, ale chyba na bieżąco nie odpowie... myślę, że jak się coś wyjaśni to da znać na czerwcówkach 2017, na razie żadnej konkretnej diagnozy nie było.
    sram po gaciach przez to od wczoraj :(
    A coś się wydarzyło? Kurcze, nie doczytałam...

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 3 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezuniu jaki szpital?? coooo?

    Morwa trzymaj sie!!!!!! <3

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    A coś się wydarzyło? Kurcze, nie doczytałam...
    Kate, historia niemalże jak u Ciebie, cały czas mówimy, że skończy się tak samo jak u Ciebie - mega straszakiem i dziedzicem tam gdzie trzeba.
    No nic nie wiemy, czekamy i trzymamy kciuki, czy cokolwiek...

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 3 października 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam bardzo mocno kciuki, musi być dobrze <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 3 października 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie, ze sie skonczy dobrze!!!!! nie ma innej opcji
    nie ma
    nie ma


    jest dobrze i bedzie dobrze!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 3 października 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam i właśnie brak odpowiedzi dał mi do myślenia. To mocno trzymamy kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:17

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 3 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ... Ooo ...cholera Morwa...wrrrr

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ