Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeeee tam żona nie mów hop. @ jeszcze nie m. Poczekaj jeszcze i zobaczymy co bedzie

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 19 października 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla Żona to trzymam kciuki za testowania:) Żona a jaka dl masz fl? Madziulla kiedy testujesz? Kurde mnie się chyba jakiś ibisz przyplatal znacie jakaś dobra florę bakt , provag jest dobry? Bo nigdy nie brałam...

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala u mnie jest między 5 a 7 dpo i juz mam pełne majty...juz mnie kusi do testowania ale musze wytrzymać. Planuje z tydz ale zobaczymy jak tam moja cierpliwość się ma :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    Madziulla Żona to trzymam kciuki za testowania:) Żona a jaka dl masz fl? Madziulla kiedy testujesz? Kurde mnie się chyba jakiś ibisz przyplatal znacie jakaś dobra florę bakt , provag jest dobry? Bo nigdy nie brałam...
    U mnie fl ma 15-16dni więc to całkiem sporo. Tak sądzę ;)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 19 października 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do testowania jeszcze kilka dni ale ja niucham jednak dwie kreseczki.czuje to w powietrzu;)

    nick nieaktualny, Blondik, Corcula lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 19 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Demsik oby szykował sie pazdziernikowy bejbibum:D

    nick nieaktualny, Demsik, Morwa, Blondik, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    haha Demsik oby szykował sie pazdziernikowy bejbibum:D
    a Ty Paola kiedy sikasz?

    Nic nie chcę mówić, ale właśnie grzeję sobie na śniadanie makaron ryżowy z sosem szpinakowo-serowo-boczniakowym...
    mam też płatki jaglane, ale mam ich już powyżej uszu, zatem na śniadanie jem obiad, a na obiad chyba kolację i jestem pół dnia do przodu :D

    nick nieaktualny, Blondik, Paolala, pepsunieczka, Kjopa3, Demsik, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, dla mnie też było straszne to odliczanie :/ Życie od owulacji do owulacji i odliczanie do 12-14 dpo... Oby u Ciebie to było ostatnie odliczanie <3



    Dziś 5. miesiąc zaczynamy! <3

    nick nieaktualny, Arwi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Paolala, pepsunieczka, Kjopa3, Demsik, emaj, mitonia, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 19 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    haha Demsik oby szykował sie pazdziernikowy bejbibum:D
    Tego wam życzę ! <3

    Paolala lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 19 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Wam życzę pozytywów!
    Powiedziałam Demsikowej, że "kiedyś musi się udać, więc czemu nie teraz?" i zaciążyła, wiec wy też zaciążycie, bo czemu nie teraz? :)

    nick nieaktualny, Blondik, Paolala, Morwa, Demsik, bita_smietana lubią tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 19 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    a Ty Paola kiedy sikasz?

    Nic nie chcę mówić, ale właśnie grzeję sobie na śniadanie makaron ryżowy z sosem szpinakowo-serowo-boczniakowym...
    mam też płatki jaglane, ale mam ich już powyżej uszu, zatem na śniadanie jem obiad, a na obiad chyba kolację i jestem pół dnia do przodu :D

    Jakie pysznosci♥♥♥
    -
    Nie wiem kiedy;)nie odliczam do testowania;) na szczęście duzo lwd na swoim miejscu, bedzie co bedzie, cykl dziwny bardzo, wykres jeszcze bardziej;P jak ridz nie przyjdzie kolo poniedzialku/wtorku to wtedy sikne;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 11:08

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    Jakie pysznosci♥♥♥
    -
    Nie wiem kiedy;)nie odliczam do testowania;) na szczęście duzo lwd na swoim miejscu, bedzie co bedzie, cykl dziwny bardzo, wykres jeszcze bardziej;P jak ridz nie przyjdzie kolo poniedzialku/wtorku to wtedy sikne;)
    właściwie wtedy powinnam mieć wynik nifty i poznać płeć, więc jeśli tylko będzie chłopak, masz ciążę jak w banku :D <3 :P :) a jak dziewczynka, to masz ode mnie w gratisie :)

    ktosiowa, Arwi, Morwa, Demsik, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 19 października 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, co z Alą? Tydzień po porodzie jest... Myślałam, że w szpitalu nie ma dla nas czasu (wiadomo), ale powinna być już w domu i słówkiem się odezwać...

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Kurcze, co z Alą? Tydzień po porodzie jest... Myślałam, że w szpitalu nie ma dla nas czasu (wiadomo), ale powinna być już w domu i słówkiem się odezwać...

    Właśnie w tym samym momencie chciałam to napisać. Ala co u Ciebie? jak maleństwo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    A to chodzi o smak zupki chińskiej czy o makaron? Jak macie domowy rosołek to możecie nim zalać makaron i też się zrobi a mniej chemi w tym. A w razie ''godziny O'' rosołek można sobie wcześniej zawekować :-) Na wszystko są sposoby :-)

    Zdecydowanie makaron :D wlasnie gotuje zupe to odleje troche rosolku ;-)

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 października 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, Ala ma teraz ważniejsze sprawy :D Napisze na pewno w swoim czasie :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 19 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Ja też Wam życzę pozytywów!
    Powiedziałam Demsikowej, że "kiedyś musi się udać, więc czemu nie teraz?" i zaciążyła, wiec wy też zaciążycie, bo czemu nie teraz? :)
    Dokladnie tak bylo;))
    Plamisz jeszcze czy przeszlo?ja odpukac od 3 dni czysto.a wiecie co mnie dzis spotkalo po kilku dniach???wycisnelam Jakupa- nigdy nie sadzilam ze bedzie z tego taka radosc;););) od razu 3kg lzejsza;)

    Arwi, Morwa lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 19 października 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona, Madziulla kciuki za testowanie! Październik taki obfity wiec mam nadzieje ze i do Was bocian zajrzy ;)

    Demsik, gratulacje :D pewnie był niezły poród :D

    Mnie wciąż czyści, i to dwustronnie... tak wiec mam dylemat pt "siadać czy klękać" ;)

    Arwi, Demsik lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Żona, Madziulla kciuki za testowanie! Październik taki obfity wiec mam nadzieje ze i do Was bocian zajrzy ;)

    Demsik, gratulacje :D pewnie był niezły poród :D

    Mnie wciąż czyści, i to dwustronnie... tak wiec mam dylemat pt "siadać czy klękać" ;)

    nie dziekuje trzymaj mocno kciuki! :)
    bidula :( mam nadzieje ze minie Ci zaraz.ja jak mialam żołądkówkę kiedys to tez miałam ten dylemat czy siadac czy klekac i wstyd sie przyznać ale byłam pewna ze poleci gora wiec ukleknelam a tu dupa...i to dosłownie...i poleciało dolem... :/ wtedy mi nie bylo do smiechu ale teraz mam z tego ubaw :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 15:25

    Arwi, Demsik, Morwa, bita_smietana, Kjopa3, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 19 października 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    nie dziekuje trzymaj mocno kciuki! :)
    bidula ( mam nadzieje ze minie Ci zaraz.ja jak mialam żołądkówkę kiedys to tez miałam ten dylemat czy siadac czy klekac i wstyd sie przyznać ale byłam pewna ze poleci gora wiec ukleknelam a tu dupa...i to dosłownie...i poleciało dolem... :/ wtedy mi nie bylo do smiechu ale teraz mam z tego ubaw :D

    Buahahahaha, chciałabym wybuchnąć śmiechem ale boje sie ze przydarzy mi sie to samo -.-
    Ogólnie obok kibelka leży miska i zdarza sie ze siedzę z nią na kolanach -.-
    A obok bawi sie Emma.... scena jak z kiepskiej komedii :D

    W ogole to moja córka zaczela gadać. I dzisiaj w autobusie postanowiła zaprezentować nowe słowo... na cały autobus darła sie "gej! Gej! Gej!"

    Arwi, Demsik, mitonia, Morwa, emaj, Karolczyk, bita_smietana, Kjopa3, nick nieaktualny, Jagah lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ