Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:

    Co do imienia to dla dziewczynki będzie cieżko... chodzi nam po głowie Jasia (Janina, Janinka) co myślicie? :) No i mój dzisiejszy pomysł Agatka :)

    http://www.demoty.pl/dopiero-gdy-urodzi-ci-sie-dziecko-i-zaczniesz-myslec-nad-imieniem-dla-niego-zdajesz-sobie-sprawe-17687

    Nie wychodzą mi obrazki ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 21:09

    StyczniowaNadzieja lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia masz paragon za chleb? Ja bym poszla i opierdzielila babke, to cos w rodzaju niezgodnosci towaru z umową, jesli prosisz o chlbe zytni to ma byc zytni i koniec. A co gdyby chodzilo o jakis produkt na ktory mialabhs silna alergie? Jesli nie uda sie zwrócić/wymienic to nagadasz jej moze sie ogarnie..

    marzusiax lubi tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax ja bym poszła, nawet jeśli nie przyjmą, to chociaż niech sobie zdają sprawę, że od tego zależy zdrowie klientów!! A nie wciskają kity :/
    My mamy jedną piekarnię pod nosem, gdzie już ze trzy razy mi sprzedali wczorajsze ciasto (a zawsze pytam, które jest dzisiejsze). I zawsze chodzę oddawać, bo nie po to tyle płacę, żeby jeść suche/twarde/nieswieże placki

    marzusiax lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:16

    ktosiowa, Imię_Róży, marzusiax lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Przywiązywać się nie przywiazuje jeszcze do płci ale wiem też ze mój lekarz ma dobre oko... poczekam do wizyty 20.12 i zobacze czy ta wersja się utrzyma. Z synem można powiedzieć ze było trafione na USG prenatalnym.

    Co do imienia to dla dziewczynki będzie cieżko... chodzi nam po głowie Jasia (Janina, Janinka) co myślicie? :) No i mój dzisiejszy pomysł Agatka :)

    Czy Janka to tez Janina? :-)
    Mam ciocie Jasie i bardzo ja lubie :D
    Imię ladne, kwestia tego czy ktos gustuje w odlschollowych imionach :)
    Nie urazajac nikogo - napewno lepsze niz Jessica :O

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 1:20 w nocy, a ja właśnie oglądam Drużynę Pierścienia i gotuję sobie ziemniaczka, bo mam straszną ochotę zjeść sobie z kefirkiem. Mam cichą nadzieję, że po kefirze minie mi zgaga, ale samego kefiru pić nie lubię :D
    Mam nadzieję, że nie obudzę domowników... :D

    zFolwarku, nick nieaktualny, Demsik, emaj, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Przywiązywać się nie przywiazuje jeszcze do płci ale wiem też ze mój lekarz ma dobre oko... poczekam do wizyty 20.12 i zobacze czy ta wersja się utrzyma. Z synem można powiedzieć ze było trafione na USG prenatalnym.

    Co do imienia to dla dziewczynki będzie cieżko... chodzi nam po głowie Jasia (Janina, Janinka) co myślicie? :) No i mój dzisiejszy pomysł Agatka :)
    Uwielbiam dawne imiona! Janka super.
    Chcę Wam powiedzieć ze zrobiłam test i nie mogę już spać. Jest cień.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Imię_Róży, emaj, nick nieaktualny, Corcula, ktosiowa, bita_smietana, Demsik, Pianistka, kate88:), Arwi, She86, pepsunieczka, Morwa lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 21:22

    emaj, Imię_Róży, marzusiax, Corcula, ktosiowa, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Uwielbiam dawne imiona! Janka super.
    Chcę Wam powiedzieć ze zrobiłam test i nie mogę już spać. Jest cień.
    nie ma co spać, trzeba przygotowac sie do macierzyństwa :D
    Pokaż fotę :)


    Ed. Impra - pokaż brykę :)
    Ja mam zamiar zamówić w lutym :)

    W ogóle wczoraj zrobiłam przegądi ja już nie mogę kupowac ciuszków dla mojego facecika, mam właściwie wszystkiego za dużo ! A jeszcze idą 4 zamówienia z aliexpress...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 06:58

    emaj, ktosiowa, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z folwarku no nie wariuj tylko wklejaj testa!!!:)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Uwielbiam dawne imiona! Janka super.
    Chcę Wam powiedzieć ze zrobiłam test i nie mogę już spać. Jest cień.
    Cudnie! Pokaż!

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:16

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wyczerpana. Tak masakrycznie wiało w nocy, że tylko nasłuchiwałam czy mi dachu nie porywa. Miałam jechać z tym chlebem... Więcej już tam pieczywa nie kupię i wyrobię im odpowiednią opinię. Teraz muszę kombinować, bo zostłam bez chleba :/


    Folwarku dawaj fotę testa!!!

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku dawaj fote!!!!!! Super! :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku dawaj fote!!!!

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo!!!

    Imie Rozy - gratuluje corci!!!

    zFolwarku - zycze Tobie, zeby Twoj cien za kilka miesiecy robil takie fikolki u Ciebie na dywanie :)


    200.gif


    Morwa zobacz dla Ciebie, jakie zajebiste blizniaki <3
    200w.gif


    aaaa no i milego dnia dziewczeta!!!!!! B-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 08:55

    zFolwarku, Imię_Róży, She86, Morwa lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Folwarku gratulacje!!!!

    A ja dzis pierwszy raz widzialam jak sie brzuszek poruszal, tak niunia kopala :D

    bita_smietana, emaj, kate88:), zFolwarku lubią tę wiadomość

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:

    Impra ha ha, oczywiście współczuję lapka, ale ja przedwczoraj zalałam kawą klawiaturę, na szczęście od PC, ale pracy nawał... działa, ale jak już wyschla to niektóre klawisze się przyklejają i nie chcą odbić:) prawie zalalam kasę fiskalna i poważnie mi d.pa ścierpła :D nawet majty miałam w kawie!
    Pochwal się bryką!

    haha piona! ja wylalam sok jablkowy na klawiature :D czesc klawiszy dalej sie przykleja i nie odbija np. üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

    :D zeby zatrzymac musze spinaczem wyciagac :D

    emaj lubi tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, jak już będziesz pewna ciąży, to proszę o orzyganie mojego wykresu :D.

    Pijcie, pijcie za moje AMH (też się nim jaram), jeszcze potrzebuję jednego, mocnego, zajebistego i walecznego plemnika.

    Edycja: padłam wczoraj nawet nie wiem kiedy... Po tych przeżyciach (rozbolały mnie zatoki), byliśmy jeszcze w Ikei, po kijki narciarskie dla mnie, zbadać moje amh, odebrać prezent dla koleżanki, zrobić zakupy.. zjadłam obiad, wypiłam dużego grzańca zrobionego przez Stelaża... stwierdziłam, że zaszumiało mi w głowie i padłam!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 09:04

    zFolwarku, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:16

‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ