X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kupiłam sobie żółtego arbuza(żółtego w środku) i jak go jem to podjeżdża mi rybą, czy to cionszaaa??

    Chyba jest zepsuty i nie wnoszę tu po kolorze ;)
    Lubię żółte arbuzy bo nie mają pestek :)

    Ps. Jak się skwasił to popchnie śliwki ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spakowałam walizki i zaraz wyruszam! Ale serio arbuza był blee mąż twierdzi ,że normalny. Może to moja łyżka jakąś prześmierdła była :D

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja z Tobą zostanę :) nie martw się hehe

    Landrynka, Ty mi tu głupot nie wygaduj! Nic nie zostaniesz we wrześniu widzę u Ciebie II :)

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi, gratki! Piękna beta.

    A ja dziś miałam plamienie implantacyjne. Co prawda we śnie, ale to chyba to :D Mój ostatni proroczy sen był, że pani Złotopolska (z tego serialu) powiedziała, że mam w brzuchu małą dziewczynkę. W ten sam dzień zrobiłam betę i bach, ciąża :D Jako, że był to prima aprilis, los zrobił mi żart i ciąży już nie ma. No tamtej nie ma. Teraz jestem znów :D

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Spakowałam walizki i zaraz wyruszam! Ale serio arbuza był blee mąż twierdzi ,że normalny. Może to moja łyżka jakąś prześmierdła była :D

    Trzeba było umyć ;)
    Szerokiej drogi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Landrynka, Ty mi tu głupot nie wygaduj! Nic nie zostaniesz we wrześniu widzę u Ciebie II :)
    Kochana jesteś ale wiem swoje:P myślę że berbeć nie chce jeszcze się zjawić u nas uparte jak mama :D ale ja mu dam jak już się narodzi :P fajnie by było żeby się udało bo byłoby majowe love i może urodziłoby się w taty urodzinki :P bo męzu z maja :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam progesteron !!! Najwyższy w moim nędzny życiu :D poza ciążą oczywiście (chociaż wtedy 7dpo miałam mniejszy). Mój progesteron to 21,09 ng /ml norma to 1,7-27 :D a Aaaaa jaram się , jaram :D

    Madziulla, Marmurkowa, ojejku, emerald_m, Isia93, Jagah, ZakreconaŻona, Mona_M, kate55, Kjopa3, AJA_S, Paolala lubią tę wiadomość

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Kejsi, gratki! Piękna beta.

    A ja dziś miałam plamienie implantacyjne. Co prawda we śnie, ale to chyba to :D Mój ostatni proroczy sen był, że pani Złotopolska (z tego serialu) powiedziała, że mam w brzuchu małą dziewczynkę. W ten sam dzień zrobiłam betę i bach, ciąża :D Jako, że był to prima aprilis, los zrobił mi żart i ciąży już nie ma. No tamtej nie ma. Teraz jestem znów :D

    Śmiej się śmiej, ja miałam taki proroczy sen w szczęśliwym cyklu, więc ten tego no jestem czarownicą ^^ Aha dziś lekarz określił termin porodu na 1 kwietnia, jak urodzę w terminie, to nikt mi nie uwierzy :D

    emerald_m lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Morwa pieknie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mam progesteron !!! Najwyższy w moim nędzny życiu :D poza ciążą oczywiście (chociaż wtedy 7dpo miałam mniejszy). Mój progesteron to 21,09 ng /ml norma to 1,7-27 :D a Aaaaa jaram się , jaram :D


    ktory Ty masz dzien ciazy dzisiaj?

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ale ekstra. Tylko pozazdrościć, ja nawet w ciąży takiego poziomu nie mam. Dziś mi lekarz pogratulował mdłości... W teorii mnie cieszą, ale w praktyce mniej.

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 33 i muszę go zapamiętać do końca życia bo nigdy nie będzie już takiego pewnie hahahahha ale wtedy tak się ucieszyłam no 33 to dużo ale i tak klops :D

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem właśnie w 1 dniu ciąży.
    Moje objawy to mdłości i brak apetytu :p

    Madziulla, tomania2806 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Ja jestem właśnie w 1 dniu ciąży.
    Moje objawy to mdłości i brak apetytu :p

    Cionza jak nic ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ktory Ty masz dzien ciazy dzisiaj?
    22 dc - 7dpo :D książkowa ,żem :D pierwszy raz zapisuję się na kartach fizjologii a nie patofizjologii :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 14:07

    Madziulla, ojejku lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    22 cd - 7dpo :D książkowa ,żem :D pierwszy raz zapisuję się na kartach fizjologii a nie patofizjologii :D

    Pięknie ;) wręcz cionzowo :D

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Cionza jak nic ;)


    Cionsza cionsza, potwierdzona krwawieniem co oznacza 1 dzień ciąży :)

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Śmiej się śmiej, ja miałam taki proroczy sen w szczęśliwym cyklu, więc ten tego no jestem czarownicą ^^ Aha dziś lekarz określił termin porodu n4a 1 kwietnia, jak urodzę w terminie, to nikt mi nie uwierzy :D


    Gdzieżbym śmiała się śmiać :D wierzę w swoje prorocze sny, bom też wiedźma ;)
    Już się Twój potomek postara żeby go każdy zauważył. Dzieci wiedźm to istotne diabły tasmańskie :D

    Morwa, prog epicki <3 Ciąża jak ta lala. Ja badam jutro. Proga i prolkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 14:13

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Gdzieżbym śmiała się śmiać :D wierzę w swoje prorocze sny, bom też wiedźma ;)
    Już się Twój potomek postara żeby go każdy zauważył. Dzieci wiedźm to istotne diabły tasmańskie :D

    Jak pójdzie w tatusia, to będzie jak dwa diabły tasmańskie. Historie o małym M do tej pory wspominają wszystkie ciotki, babcie i nawet wujkowie, bo podobno był tak "uroczy i rozkoszny", wszyscy też powtarzają mi, żebym się zastanowiła czy się chcę rozmnażać w ogóle. No także tego, będzie dziecko apokalipsy i armagedonu :D

    Morwa, Marmurkowa lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald_m trzymam za Ciebie jutro kciuki :* ja bez dupka i tym podobnych nie mogłam się przebić wyżej z progiem niż 11 ng/ml także obniżenie prolaktyny zadziałało :D

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ