X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ;D

    Ja mam dziś wizytę u gina, trzymajcie kciuki żeby to był jakiś konkretny lekarz bo chyba inaczej się powieszę ;(

    Dziewczyny czy macie też tak że nie zależnie od dnia cyklu bolą Was sutki? Bo mnie tak wkurzają, podczas seksu jak mój gdzieś tam zawędruje to go odsuwam bo mnie to drażni;/ A teraz od kilku dni to w ogóle mnie prawa pierś boli i sutek cały czas;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Hejo ;D

    Ja mam dziś wizytę u gina, trzymajcie kciuki żeby to był jakiś konkretny lekarz bo chyba inaczej się powieszę ;(

    Dziewczyny czy macie też tak że nie zależnie od dnia cyklu bolą Was sutki? Bo mnie tak wkurzają, podczas seksu jak mój gdzieś tam zawędruje to go odsuwam bo mnie to drażni;/ A teraz od kilku dni to w ogóle mnie prawa pierś boli i sutek cały czas;/

    Mi zdarza się taka wrażliwość tylko przed @

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Hejo ;D

    Ja mam dziś wizytę u gina, trzymajcie kciuki żeby to był jakiś konkretny lekarz bo chyba inaczej się powieszę ;(

    Dziewczyny czy macie też tak że nie zależnie od dnia cyklu bolą Was sutki? Bo mnie tak wkurzają, podczas seksu jak mój gdzieś tam zawędruje to go odsuwam bo mnie to drażni;/ A teraz od kilku dni to w ogóle mnie prawa pierś boli i sutek cały czas;/
    Prolaktyne badałas?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie, dziś mam 17 dc a prolaktynę chyba bada się z 21dc? Chcę ją zrobić razem z progesteronem dobrze myślę?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałyście to?

    http://kafeteria.pl/ziu/najstarsza-matka-w-australii-urodzila-dziecko-w-wieku-63-lat-a_10315


    Dziewczyny jeszcze wszystko przed nami ;) z takim 78-latkiem mmmmmm ciacho ;)

    ojejku, tomania2806 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Jeszcze nie, dziś mam 17 dc a prolaktynę chyba bada się z 21dc? Chcę ją zrobić razem z progesteronem dobrze myślę?
    Prolaktynę chyba dobrze zbadac na początku cyklu i właśnie około 7dpo, bo czasem po Alexis wywala ją w kosmos, co też nie jest dobre. Czasami dziewczyny "skarżą się" na płodny śluz nawet tydzień po Alexis, a to również może być związane z wybiciem prolaktyny.



    Marmurkowa wrote:
    Czytałyście to?

    http://kafeteria.pl/ziu/najstarsza-matka-w-australii-urodzila-dziecko-w-wieku-63-lat-a_10315


    Dziewczyny jeszcze wszystko przed nami ;) z takim 78-latkiem mmmmmm ciacho ;)

    Taaaa.... ostatnio laska jedna na "rocznik 95-96" chyba napisała, ze dobrze, ze sa młode staraczki, bo przynajmniej nie będą jak inne jak babcie odbierać dzieci ze szkoły :D
    Chyba miała na myśli własnie takie cuda :P



    A na sierpniówkach dziś znowu 2,5 ciąży, idą jak burza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 10:50

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    No hej! Ja od rana grzeszę i wypiłam kawę, taką z kofeina... . W nocy przyszły do nas dzieci wiec spaliśmy w 4ke no w 5tke prawie że ;).

    Lubie to! <3
    Zawsze jak czytam takie wpisy to po prostu sie wzruszam, magia rodziny, no ;)

    ojejku - wiesz, kupilam podwojny test z miejscowej sieciowki (a'la Rossmann) i melduje: pokazaly sie dwie kreski, magiczne, bo w kolorze niebieskim (co znowu wskazuje na Pana Orzeszka! ;) ) Ostatnie podejscie w niedziele, ale jestem dobrej mysli, skoro nawet allegrowe sikacze sa zgodne :)

    Dalej zatrzymujesz wode? Jak sobie z tym radzisz, bo mnie tez dopadlo i czuje sie napompowana, trudno dzinsy zapiac, bo czuje ucisk w podbrzuszu i pasie. No i najwazniejsze pytanie, wszyscy mowia, ze jak bedzie chlopak to kobieta pieknieje, wiec kiedy stane sie seks bomba?! ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wam :) ale naskrobałyście :P masakra hahahah
    ja niedawno wstałam :O chyba łapie mnie senność :D czyżby? hahahhahah

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Lubie to! <3
    Zawsze jak czytam takie wpisy to po prostu sie wzruszam, magia rodziny, no ;)

    ojejku - wiesz, kupilam podwojny test z miejscowej sieciowki (a'la Rossmann) i melduje: pokazaly sie dwie kreski, magiczne, bo w kolorze niebieskim (co znowu wskazuje na Pana Orzeszka! ;) ) Ostatnie podejscie w niedziele, ale jestem dobrej mysli, skoro nawet allegrowe sikacze sa zgodne :)

    Dalej zatrzymujesz wode? Jak sobie z tym radzisz, bo mnie tez dopadlo i czuje sie napompowana, trudno dzinsy zapiac, bo czuje ucisk w podbrzuszu i pasie. No i najwazniejsze pytanie, wszyscy mowia, ze jak bedzie chlopak to kobieta pieknieje, wiec kiedy stane sie seks bomba?! ;)

    ja juz nie, ale miałam autentycznie brzuch jak w 6mc jeszcze przed pozytywnym testem. Staraj się dużo pić, ja piję wodę z cytryną, wodę sam ą, herbatę z pokrzywy, melisę...
    Nie wiem, czy powyższe jest dozwolone w ciąży, ale ja na razie nie wierze w moją ciążę, to sobie piję co chcę, poza alkoholem.

    Ja chyba będę miała syna i córkę, bo własnie na jednym policzku wyskoczył mi mega pryszcz - co zwiastuje Oliwię, a drugi jest gładziutki jak pupcia niemowlaka, co zwiastuje Trelka :D (wiadomo, imiona maja od stwórcy Ovitrelle :P )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 10:59

    Jagah, Madziulla, Mona_M lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloł ..łooo masakra widze LWD dopada coraz wecej osób :O

    matko kiedy Was nadrobię
    co do objawów cionzun przyznam sie bez bicia jedyny objaw jaki małam toto ze wszedzie cułam G :P no cóz ale trudno ne czuc jak codzenne sie wymieniało basen małzowi :D

    Landryneczka ojjj sennosc zza to to chyb 10 pkt :)

    lece Was nadrobic :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gów.....no prawda ja mam chłopaka a pysk w ciąży miałam jak po spotkaniu z tramwajem.... no może trochę przesadziłam ale wyskakiwało mi tam i ówdzie ;)
    A moja psiapsióła będzie miała Hankę i jest piękna nic nie wyskakuje.

    Ania_84, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    A gów.....no prawda ja mam chłopaka a pysk w ciąży miałam jak po spotkaniu z tramwajem.... no może trochę przesadziłam ale wyskakiwało mi tam i ówdzie ;)
    A moja psiapsióła będzie miała Hankę i jest piękna nic nie wyskakuje.
    mówisz? zamienić policzki rolami ? :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    mówisz? zamienić policzki rolami ? :D

    hahahaha dobre :)

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku ale Ty zdaje się będziesz miała trójeczkę ? Jednego polika Ci przybrakło ;)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa - buhahaha, niezle porownanie twarzy :D W ciazy z corka bylam piekna, ale malo kto to widzial, bo pierwsze pol roku spedzilam na blejkach w WC :D Jak teraz pokazal sie pozytywny test to zrobilam sobie na obiad frytki z jajkiem sadzonym i brokulami, bo pozniej moglabym tylko pomarzyc o niezdrowym zarciu ;)

    ojejku lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    A gów.....no prawda ja mam chłopaka a pysk w ciąży miałam jak po spotkaniu z tramwajem.... no może trochę przesadziłam ale wyskakiwało mi tam i ówdzie ;)
    A moja psiapsióła będzie miała Hankę i jest piękna nic nie wyskakuje.
    hahaha :D spotkanie z tramwajem :D

    Ojejku no własne Ty tu masz trojacki a nawet mog byc 6raczki jak kazde podzieliło sie na blizniak jednojaowe ;D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frytki <3 <3 <3 zrobię jutro


    hehe tez myślałam o tym ostatnio, ze z tego wszystkiego mogę mieć więcej niż 3, ale będę wdzięczna za jedno porządne :P :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 11:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    zrobilam sobie na obiad frytki z jajkiem sadzonym i brokulami, bo pozniej moglabym tylko pomarzyc o niezdrowym zarciu ;)



    Mam mam objaw cionzy w 15 dc
    Frytki!!! chce!!! <3

    ojejku, Milka1991, tomania2806 lubią tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mam mam objaw cionzy w 15 dc
    Frytki!!! chce!!! <3

    Ja też chcę czyli co jestem w cionszy??!!! Zaznaczam że to mój 3 dc. Czy to możliwe? Z chłopakiem spałam tylko raz i to 3 miesiące temu byłam dziewicą. Ale chcę frytki!!!

    No dobra zainspirowałam się historiami z netu ;)

    Ja też bym zjadła ale boję się że mi du....ę jeszcze bardziej rozwali :/


    Ed. Idę się leczyć w zaciszu domowym bo obawiam się ze jak wyjdę na ulicę to w kaftan mnie zapakują i nawet nie będę wiedziała kiedy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 11:48

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Ja też chcę czyli co jestem w cionszy??!!! Zaznaczam że to mój 3 dc. Czy to możliwe? Z chłopakiem spałam tylko raz i to 3 miesiące temu byłam dziewicą. Ale chcę frytki!!!


    hahaha bez kitu oplulam monitor a kolezanki z pracy patrza sie na mnie jak na debilke... :D !!! rozwalaja mnie takie historie!! :D

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ