X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I takie towarzycho to ja lubię! :D

    Myślałam, że z samego rana to ciężarna pierwsza rozkręci te imprezę, a tu proszę! Wszystkie, które wstały przede mną doliczają sobie punkciki za ewidentne objawy:D

    Cisnę dzisiaj do lekarza, nie powiem, boję się jak psia dupa, ale nie potnę sie jak nie zobaczę serduszka ;) Jak nie zobaczę i będę musiała wrócić do doktorki za tydzień to znak, że zamożni z nas ludzie i mogę łazić do gina niczym angielska królowa:D Oby rosło, oby się macicy trzymało i heja banana, lecimy do przodu.

    Miłego dnia LwD'owianki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 07:20

    ZakreconaŻona, ojejku, Corcula lubią tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angielska królowa do gina nie chodzi, to gin przychodzi do niej;)
    Karolczyk będzie serduszko nie miej wątpliwości :) I po lek. szybciutko zdawaj relacje :)

    Karolczyk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Madzia z kogutami wstajesz? ja jestem po jakiś 8h snu iiii mogła bym iść spać dalej :D LwD u mnie o 16:01 przybierze na sile jak zacznie mi się urlopik :D więc dołączę do intensywnego produkowania postów na forum :D

    No wstaje o 5 bo mąż o 6 do pracy wychodzi potem kładę się jeszcze na godzinkę ;)

    Wyjezdzacie gdzieś? Ka urlop mam od 11 września

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 07:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie strasznie ciesze, że pospałam, bo dziś jest ten okropny dzień, kiedy musze isc głodna na badanie tarczycy.

    Ja mam urlop od 5 września :D
    Jagah wrote:
    Hej Ho Imprezowiczki ;)

    U mnie poranne szczanie na zawołanie ;) Trzeba sprawdzić istnienie kresek, ich grubość i jakość, stoper w ręku, żeby obliczyć szybkość ujawnienia się, bo ciążunia musi mieć sprawdzony atest holenderski :D zdjęcia konieczne, dowody muszą być! ;)
    właśnie poszukiwałam Ciebie. Ja jak tam domowe laboratrorium porównywania odcieni kresek pod patronatem Instytutu Matki i Dziecka Holendreskiego? Ja wczoraj zrobiłam jeszcze jedną próbkę do porównania :D Uwielbiam to :P


    Karolczyk

    giphy.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 08:10

    Karolczyk, Jagah lubią tę wiadomość

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Jesli wszystko się dobrze ulozy to po niedzieli przejde na fioletowa strone mocy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem!!!!
    Później Was nadrobie!

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    Hej :) Jesli wszystko się dobrze ulozy to po niedzieli przejde na fioletowa strone mocy :D
    pokaż teścior a nie kusisz ! :D
    Można gratulować?
    Na fiolecie zostań z nami, to wiry ciazowe powciagasz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanejro.
    Program podarowal mi w końcu czerwony krzyżyk jeah jupi itp. Także za tydzień dowiem się że jestem w ciąży :D

    ojejku, ZakreconaŻona, Karolczyk, Morwa, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    No wstaje o 5 bo mąż o 6 do pracy wychodzi potem kładę się jeszcze na godzinkę ;)

    Wyjezdzacie gdzieś? Ka urlop mam od 11 września
    No tym razem niestety bez wyjazdów :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy można do was się podpiąć ;)
    A zamordowanie teściowej można uznać za morderstwo w afekcie pod wpływem hormonu??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 08:27

    Madziulla, Jagah, ZakreconaŻona, Morwa lubią tę wiadomość

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Tomania, kłaniamy się nisko i zapraszamy;)

    Ja stawiam, że można, każdy rozsądny sędzia Cię uniewinni :D

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, my też w tym roku bez wyjazdów, bo wykańczamy chałupę, a tak mi się chciało nad nasze polskie morze! Ostatni raz byliśmy tam pięć lat temu i kurde, zatęskniłam za rybką w panierce, wiatrem wszechobecnym i polskim piachem co wszędzie włazi:P

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej! Ja od rana grzeszę i wypiłam kawę, taką z kofeina... . W nocy przyszły do nas dzieci wiec spaliśmy w 4ke no w 5tke prawie że ;).

    Karolczyk liczę, ze zobaczysz serducho bo ja idę na usg mniej więcej w tym samym momencie. Także trzymam kciuki, daj znać :)

    Jagah lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Hej czy można do was się podpiąć ;)
    A zamordowanie teściowej można uznać za morderstwo w afekcie pod wpływem hormonu??


    Haha Tomania witaj w naszym crazy gronie.
    Hmmm zabicie tesciowej powiadasz + plus hormony?? mysle ze to to tylko zabojstwo w afekcie :D

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się, któraś blejków nie może doczekać, to proponuję zapodać sobie femibion jedynkę, dla planujących ciążunie i tych co spożywczą przekształciły w fizjologiczną. Efekt murowany, sprawdziłam na sobie. Cały dzień mdli i blejki też są niekontrolowane. O 10 mam wizytę u ginka z wynikami i cytologią. Fotę pierwszą dziedzica już mam, dołączyła do rodzinnego albumu 5 dni temu :) Wielkolud miał 1 cm, ciekawe po kim to, bo my z M wzrostem nie grzeszymy. Ja zawrotne 159 (pielęgniarka chyba dodała 1 cm na pocieszenie) a małż 174. Nadrabiam długimi rękoma i swą umiejętnością rozciągania do granic możliwości. Żebyście mnie widziały, próbującą sięgnąć po taśmę życia u nas w osiedlowym. Ochroniarz się śmieje, że jestem na złym etapie życia, bo starsze panie to sobie laską pomagają, a ja będę musiała jeszcze trochę na to poczekać. Świnia stoi, komentuje i się przygląda, a nie pomoże, ale co mi tam może chce sobie moje miejsce, gdzie mam luz pooglądać. Jak lubi, to proszę bardzo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 09:02

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę trochę blejkow za darmo oddać nie używane xD
    To dobrze bo zaczyna mnie irytować coraz bardziej....a uwaga wizyta może dowiem się kiedy wyjdę z szpitala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania oby Cie szybko wypuscili. Jednak nie ma to jak w domku!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie !! ;))
    Ale tu fajnie :D

    U mnie bole na @ wiec chyba dluzej posiedze na rozowej :d
    Ale mam jeden objaw ciONZY :d
    Odrzucilo mnie od pomidora :d hahaha

    Corcula lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Cześć Dziewczynki. Piękny poranek mamy, Ja za bardzo chyba wzięłam do siebie ten nasz LwD bo rano wstałam z krwawą mary, mąż tylko zapytał czy to tak ładnie od samego rana pić? ;) Chyba podczas @ trzeba bardziej poślady spinać ;)

    Morwa a te śliwki co nie zadziałały to może one jakieś przeterminowane? ;)
    Nie do końca dojrzałe były :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Nie do końca dojrzałe były :D
    Jak niedojrzałe były to powinny zadziałać ze zdwojona siłą ;) Śliwki i siła wodospadu ;)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ