Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 22 września 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jeszcze w życiu włosów nie farbowałam... Ale coś czuję, że po cionszuni nie będę miała wyjścia, bo zdrowo podsiwieję :D :D :D

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 22 września 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk ja w wieku 20 lat zaczęłam siwieć, początkowo parę włosków, ale teraz już zaczęłam farbowanie, bo za bardzo były widoczne. A szkoda mi wyrywać przy mojej lichej czuprynie :D

    Emaj, trzymam mocno kciuki za Ciebie, żebyś też zaraz się nam pochwaliła ciążunią <3

    emaj lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 września 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Kate tez zaczelam siwiec jakos jako 20 latka;) ale farbowac zaczelam duzo wczesniej, jak mialam 15lat to po chemioterapii wylecialy mi wszystkie wlosy wiec zaczelam kombinowac z roznymi kolorami peruk i tak mi zostalo, lubie zmieniac kolory;)

    Ridza nadal nie ma, za to wygladam mniej wiecej tak:

    f3eba6eb5dc40d1dmed.jpg[/URL]


    trzymajcie kciuki ide zaraz na echo serca i pogadac z genetykiem!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 22 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala, mnie się też podobają najróżniejsze kolory, ale boję się zazwyczaj takich zmian :D Teraz "zaszalałam" i zrobiłam się bardziej na blond. a tak to całe życie tylko brąz :D

    Ja wyglądam tak samo :/ Dobrze, że dziś siedzę sama w biurze, bo bym wszystkich uraczyła widokiem wylatującej podczas kichania zawartości nosa :D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 września 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:06

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 22 września 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://i475.photobucket.com/albums/rr114/beertje5/love/hallo.gif

    Ale mam nadrabiania :p obiecuje sobie i wam ,że już będę na bieżąco :D

    emaj, nick nieaktualny, Corcula, kate55, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    preg.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 września 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:07

    Morwa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 22 września 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj mam dla Ciebie zapas ciążowych glutków, smarków itp . Załadowałam w butelkę po winie,więc masz i częstej się :D

    dbbe3096.jpeg

    emaj lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 22 września 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Morwa!!!! Czy Ty poczulas taki LwD, ze caly nasz watek tam Ci sie zmiescil? Zeby zobaczyc co u Ciebie musze szpiegowac po innych tematach :)
    U mnie jak narazie wszystko gra i trąbi. Przepraszam ,że się nie odzywałem , ale załatwiałam bardzo ważne sprawy związane z adopcją :)

    Przygarnęliśmy półrocznego pieska :D jest mieszańcem, jest suczką i jest cudowna!!! Moje koty się poobrażały , ale jakoś im przejdzie :) mieszkamy na wiosce ,więc warto było jej pomóc ,bo szkoda by piesek się zmarnował :) wieczorem wrzucę wam jej zdjęcie jak chcecie :)

    Edit:
    Aaa bym zapomniała , piesek przyjechał za granicy ,więc nie szczeka po polsku ;) przywieźli go tu dobrzy ludzie i my go od nich właśnie wzięliśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 13:21

    nick nieaktualny, emaj, Corcula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa dużo masz tych butelek?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 22 września 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Morwa dużo masz tych butelek?

    Jasne :D wiesz ,że ja lubiłam wypić winka ,więc starczy dla wszystkich :D częstować się :)

    dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg dbbe3096.jpeg

    A jak ktoś chce na bieżąco jeść już teraz, natychmiast to proszę tutaj :D
    fa497f48.jpeg

    SMACZNEGO :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 13:40

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 września 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Paolala trzymam kciuki! Jesteś pewna, że nie było szans teraz na cionszunie?
    Ja się siwa urodziłam i też nie farbuję ;)

    PeeS. Zapewne zamawiałyście coś z apteki gemini - ile czeka się zwykle na wysyłkę?
    wysyłka najczęsciej jest następnego dnia, a kolejnego już u mnie kurier jest z przesyłką. Chociaż ostatnio czekałam tydzień czasu - strasznie dużo zamawiałam i pewnie czegoś nie mieli ;)

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 września 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:07

    nick nieaktualny, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Właśnie miałam napisać, że pytanie już nieakltualne, bo właśnie paczka przyszła. AAAAAAAAAAA! Bedem ćpać!
    no-i-beda-kreskowki-bez-telewizora.jpg

    nick nieaktualny, emaj lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 września 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:07

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 22 września 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się chętnie podzielę gilami :D



    Morwa pokaż pieska! Jakoś się dogadacie, naucz go szczekać po polsku i załatwione ;) A kotom w końcu przejdzie :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 22 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja troche spóźniona ale wszytsko ok szyjka długaśna pieknie się trzyma   :) niuńkowi serducho waliło 150 :D  ale nie poznaliśmy płci dr chciała nawet podejrzec ale najpierw siedział a pózniej wypiał nam dupsko no i tyle z tego było a ze za 1,5 tyg mam połówkowe to ze wzgledu na poprzednia akcje z twardnieniem macicy i dr odpusciła dzićs zeby nas nie maglowac  

    kate55, nick nieaktualny, emaj, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 22 września 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ten piesek,o którym wam pisałam , tzn suczka :) tylko z takiej perspektywy dała się sfotografować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2017, 16:12

    Ania_84, nick nieaktualny, nick nieaktualny, emaj, Kjopa3, ktosiowa, bita_smietana lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 22 września 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa cudna :) mieszanka z labkiem ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ