Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2023
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2023

Oceń ten wątek:
  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 751 407

    Wysłany: 18 września 2023, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka 🥳 cudownie!
    Cieszę się waszym powrotem do domu


    U mnie dziś niecierpliwość poziom 1000. Czekam na wizytę bo chcę wiedzieć co tam z młodym. A to dopiero po 14... Wczoraj panicz wiercił się jak wściekły, a dziś czuję go w innych miejscach. Żeby mi tu tylko psikusa nie zrobił i się miednicowo nie obrócił... Poza tym jak centyle bo ostatnio był na 93 i oby to był błąd w pomiarze.

    Poza tym to już 35 tc i za 2 tyg będzie ciąża donoszona. Kiedy się poznamy z synkiem? Jak pójdzie z porodem? tuptam nóżkami w oczekiwaniu

    Kropka6 lubi tę wiadomość

  • Menina Autorytet
    Postów: 683 519

    Wysłany: 18 września 2023, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Menina, u nas też nikt nie usypiał starszej (już moge oficjalnie pisać starsza i młodsza 😛) i tez się bałam jak to będzie. Bo męża chciałam przy porodzie i sam mąż chciał być. No i na szczęście zaczęło sie jak się zaczęło w nocy. Tesciowa przyjechała. A starsza wyjatkowow tej nocy ani razu sie nie przebudziła. Nie chciała siku. Nie wolała mamy taty. Spała jak zabita. Do 6 rano! A o 6 juz tatuś był spowrotem 😉 także idealnie sie ułożyło.
    U Ciebie już donoszona? Czy jakis na dniach? No to wszystko możliwe z tymi skurczami. Ale oby jeszcze trochę posiedział maluszek.

    Aaaa właśnie dostałam info ! Wychodzimy 😍😍😍!


    Ale wspaniale, że wychodzicie. Najlepsza wiadomość ❤️❤️❤️

    U mnie jutro ciąża donoszona, więc możemy rodzić powoli...

    Kropka6 lubi tę wiadomość

    10.2020 6tc 💔
    F. ur. wrzesień 2021 ❤️
    11.2022 10 tc 💔
    A. ur. październik 2023 ❤️
  • MinnieMe Ekspertka
    Postów: 260 66

    Wysłany: 18 września 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka to super wiadomosc! <3

    Kropka6 lubi tę wiadomość

  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 18 września 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że wychodzicie!

    Ja się już melduję z oddziału :) Na razie nic się nie dzieje, więc pewnie dłuższy czas leżenia mnie czeka, ale bez Małej już nie wyjdę 💖

    Praskovia, Fiolka85, Kropka6 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Praskovia Autorytet
    Postów: 885 1017

    Wysłany: 18 września 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Dziewczyny jedtem przerażona tym o czym piszecie ta niechęcią starszego do młodszego. To teraz serio nie wiem co mówić dziecku żeby tez rzeczywiście nie miało problemu z akceptacja siostry i to przeze mnie. ;(

    Poziomka, nie, nie, nie! Ale nawarzyłam bigosu! 🫣 Pisałaś, że Twoja mała dobrze sobie radzi z tatą, więc nawet nie pomyślałam, że zaczniesz się stresować tymi naszymi rozkminami! Jeśli jest dobrze, to jest dobrze, nie ma co brać do głowy! Pamiętaj też, że ja pisałam z myślą o swoim starszaku, który ma teraz ciężki czas i dużo innych zmian, z którymi musi sobie poradzić. A sytuacje, które poruszyłyśmy z Kropką to są ekstrema! Przytulam Cię mocno! ♥️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🧒🏼 26.10.2021

    👦🏼 02.10.2023

    👶🏻 14.07.2025
  • Fiolka85 Przyjaciółka
    Postów: 116 128

    Wysłany: 18 września 2023, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka super, że w końcu do domu :) nie ma to jak u siebie ☺️

    Kropka6 lubi tę wiadomość

    [url=https://www.tickerfactory.comage.png[/url]
    2010 🩷 Alicja
    2012 🩷 Julia
    2023 🩵 Aleksander
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2023, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wh mam nadzieje ze to takie ekstremalne przypadki a my będziemy wszystkie miały lzej.

    Ja w środę będę mieć cc. 37+0. Nie chcą czekać na wyrzut. Dostałam steryd. Spasły kwasy ( ponoć to tez skutek uboczny sterydu) i ordynator mówi ze pewnie będzie wyrzut i nie ma co ryzykować. Ufam mu. Jutro mam jeszcze badania krwi, pomiary. Stresuje się 🙈😬

  • GrubAsia Autorytet
    Postów: 1094 1527

    Wysłany: 18 września 2023, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Wh mam nadzieje ze to takie ekstremalne przypadki a my będziemy wszystkie miały lzej.

    Ja w środę będę mieć cc. 37+0. Nie chcą czekać na wyrzut. Dostałam steryd. Spasły kwasy ( ponoć to tez skutek uboczny sterydu) i ordynator mówi ze pewnie będzie wyrzut i nie ma co ryzykować. Ufam mu. Jutro mam jeszcze badania krwi, pomiary. Stresuje się 🙈😬

    Super ! Jest plan , jest data ! Już za chwilę będziecie wszyscy razem , bezpieczni ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    "Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera"

    3 ivf, 4 transfer: ❤️wymarzona córeczka 27.01.2021r.
    Starania o rodzeństwo od 07.2021 kolejne 4 procedury ivf , kolejne 7 nieudanych transferów
    03.05.2022r 💔 10t.c.
    2 miesiące odpoczynku i :
    04.02.2023 - || naturalny cud
    11+0 Nifty pro - niskie ryzyka, chłopiec 🩵
    12+6 mały człowiek ma juz 6.1cm 🥰
    18+0 225g akrobaty 🥹
    23+0 559g połówkowe 🤩
    28+6 1330g bobaska,
    31+0 1620g 🥰 III prenatalne,miednicowo położony
    33+6 2550g fiknął głową w dół 🫣
    36+1 3060g małego gigantka🥹
    37+0 3300g
    39+1 cc- 3780g, 58cm pięknego chłopca 🩵
  • Praskovia Autorytet
    Postów: 885 1017

    Wysłany: 18 września 2023, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka, chciałam wpisać Twój termin planowego cc na pierwszą stronę, ale widzę, że Cię w ogóle tam nie ma. Chcesz, żeby Cię dopisać?

    Ania, a jak u Ciebie? Czy ja dobrze zrozumiałam, że Ty masz już cc ustawione na 25.09? ☺️

    🧒🏼 26.10.2021

    👦🏼 02.10.2023

    👶🏻 14.07.2025
  • Menina Autorytet
    Postów: 683 519

    Wysłany: 18 września 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja dziś mam dzień totalnie bez sił. Odkąd zaprowadziłam synka do żłobka, leżę, śpię i na nic nie mam siły. Albo to upały, albo zbieram siły na poród, jak Kropka 🤭😉 No ale pewnie jednak upały, bo dziś 28 stopni...

    10.2020 6tc 💔
    F. ur. wrzesień 2021 ❤️
    11.2022 10 tc 💔
    A. ur. październik 2023 ❤️
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 901 835

    Wysłany: 18 września 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia wrote:
    Poziomka, chciałam wpisać Twój termin planowego cc na pierwszą stronę, ale widzę, że Cię w ogóle tam nie ma. Chcesz, żeby Cię dopisać?

    Ania, a jak u Ciebie? Czy ja dobrze zrozumiałam, że Ty masz już cc ustawione na 25.09? ☺️


    Nie mam. Liczę na skierowanie w tym tygodniu ale to tylko skierowanie ze względu na położenie. Szpital sobie sam zadecyduje kiedy jakiś termin zrobi. Nie odebraliśmy jeszcze wypisu, bo M siedzi cały tydzień na szkoleniu. Miał jechać się dowiedzieć o termin stawienia się...
    Wizytę u swojej ginki mam w czwartek. Z dzisiejszej zrezygnowałam.

    [age.png
  • Praskovia Autorytet
    Postów: 885 1017

    Wysłany: 18 września 2023, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1003 wrote:
    Nie mam. Liczę na skierowanie w tym tygodniu ale to tylko skierowanie ze względu na położenie. Szpital sobie sam zadecyduje kiedy jakiś termin zrobi. Nie odebraliśmy jeszcze wypisu, bo M siedzi cały tydzień na szkoleniu. Miał jechać się dowiedzieć o termin stawienia się...
    Wizytę u swojej ginki mam w czwartek. Z dzisiejszej zrezygnowałam.

    Aaaaa… dobra! Już rozumiem! 😅 No to czekamy! Ciekawa jestem co ta Twoja ginka powie, bo ona chyba ostro nie w temacie, choć powinna…

    🧒🏼 26.10.2021

    👦🏼 02.10.2023

    👶🏻 14.07.2025
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 901 835

    Wysłany: 18 września 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dwóch dni chyba odchodzi czop.
    Albo mam infekcję. Nie potrafię określić, bo widać galaretkę, przeźroczystą
    i są takie obfite upławy. A jak miałam infekcję to inaczej te rzeczy wyglądały.
    Nic się nie dzieje na razie. Chyba...
    Jutro 36+0 (lub 35+3) i jestem w szoku że dalej siedzą w środku.

    [age.png
  • GrubAsia Autorytet
    Postów: 1094 1527

    Wysłany: 18 września 2023, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania , no niezl3 sie trzymają Twoje maluchy 😄

    Parskovia a jak Twoje przygotowania :)? Torba , wyprawka ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2023, 15:52

    age.png

    "Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera"

    3 ivf, 4 transfer: ❤️wymarzona córeczka 27.01.2021r.
    Starania o rodzeństwo od 07.2021 kolejne 4 procedury ivf , kolejne 7 nieudanych transferów
    03.05.2022r 💔 10t.c.
    2 miesiące odpoczynku i :
    04.02.2023 - || naturalny cud
    11+0 Nifty pro - niskie ryzyka, chłopiec 🩵
    12+6 mały człowiek ma juz 6.1cm 🥰
    18+0 225g akrobaty 🥹
    23+0 559g połówkowe 🤩
    28+6 1330g bobaska,
    31+0 1620g 🥰 III prenatalne,miednicowo położony
    33+6 2550g fiknął głową w dół 🫣
    36+1 3060g małego gigantka🥹
    37+0 3300g
    39+1 cc- 3780g, 58cm pięknego chłopca 🩵
  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 378 248

    Wysłany: 18 września 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka cudownie że już wracacie do domu.

    Co do opuchlizny na rękach nogach i twarzy mam to samo najgorzej rano później jakoś to trochę schodzi.


    Jeżeli chodzi o rozstanie ze starszym dzieckiem to też tak miałam jak wy jak rodzilam drugą córkę czyli tęsknota i rozmyślanie jak ten maluch w domu sobie poradzi bez mamy ale szczerze wam powiem ze takie rozstania mają też plusy bo moje dziecko miało wtedy większą więź emocjonalną z tatusiem i nawet w nocy jak się budziła to wołała tatę więc nie martwcie się będzie dobrze 😘

    A później jakie zazdrości były ile to razy młodsza dostała jakimś klockiem jak karmilam jakoś to przeżyliśmy i naprawdę z czystym sumieniem mogę powiedzieć że moje dziewczyny są najlepszymi przyjaciółkami dla siebie.

    Ja mam w czwartek wizytę ciekawa jestem ile mój chłopczyk już waży 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2023, 16:05

    Menina, Praskovia lubią tę wiadomość

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie mnie dopisać na pierwsza stronę. Termin miałam na 11.10 rozwiązanie 20.09.


    Dziewczyny jeśli urodzę 37+0 to będzie to kwalifikacja do wcześniactwa ? Jak to wyglada ?

  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 18 września 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Możecie mnie dopisać na pierwsza stronę. Termin miałam na 11.10 rozwiązanie 20.09.


    Dziewczyny jeśli urodzę 37+0 to będzie to kwalifikacja do wcześniactwa ? Jak to wyglada ?

    Nie, 37+0 to już ciąża donoszona, ale kwestia cech wcześniaczych to odrębna sprawa, u starszych dzieci czasami one występują a niekiedy u tych z 36 nie także bez reguły

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Chantel1 Ekspertka
    Postów: 136 74

    Wysłany: 18 września 2023, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37+o formalnie wcześniakiem nie jest

  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 751 407

    Wysłany: 18 września 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka, to czekamy na Twoje maleństwo teraz.

    Ania, a wasz 3pak wcale nie musi się tak szybko sam z siebie rozwiązać. Jak patrzyłam statystyki to 90% bliźniąt jest jednak donoszonych 😉

    My po wizycie. Młody z 93 centyla wszedł na 54 więc jednak błąd pomiaru 😅 uffff Już się bałam, że będzie gigant bejbiś!
    Poza tym trochę się przekręcił, ale w normie do sn i w ogóle wszystko jest git. Tylko niech już tak nie szaleje w brzuchu bo to średnio przyjemne.
    Szyjka już mięknie, rozwarcia 0.

  • Chantel1 Ekspertka
    Postów: 136 74

    Wysłany: 18 września 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eskalopka wrote:
    Poziomka, to czekamy na Twoje maleństwo teraz.

    Ania, a wasz 3pak wcale nie musi się tak szybko sam z siebie rozwiązać. Jak patrzyłam statystyki to 90% bliźniąt jest jednak donoszonych 😉

    My po wizycie. Młody z 93 centyla wszedł na 54 więc jednak błąd pomiaru 😅 uffff Już się bałam, że będzie gigant bejbiś!
    Poza tym trochę się przekręcił, ale w normie do sn i w ogóle wszystko jest git. Tylko niech już tak nie szaleje w brzuchu bo to średnio przyjemne.
    Szyjka już mięknie, rozwarcia 0.
    A jak waga?

‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ