X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2023
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2023

Oceń ten wątek:
  • elforia Autorytet
    Postów: 560 357

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    My również po wizycie u fizjo-osteo. Naprawił mi plecy i biodra, bo coś ostatnio mi doskwierają. Młoda ogólnie ok - zaczęła nam ulewać odkąd siedzi i miała lekko napięte mięśnie w okolicach przepony, więc dostaliśmy zadanie, aby ją tam delikatnie masować i lekko spięte miała ramiona. Ale ona głównie albo na czworakach się buja, albo na wysokim podporze leży.

    U nas noce spoko - raczej 21-6 sen, co kilka dni zdarzy jej się wstać na karmienie 3/4. Niestety ja przez stres i ból pleców często się budzę… ona śpi, a ja nie 🫣 dziś w nocy starsza chodziła, bo jest chora i nie mogła spać 😏 ale ogólnie nie narzekam.

    Zaczynam się zastanawiać kiedy zaczniemy odstawianie od piersi. Licze, że pewnie czerwiec lub lipiec :)

    Przepraszam, że nie odnoszę się do tego co pisałyście, ale pisze w locie między pracą, a szkołą i dodatkowymi zajęciami młodego 🫣

    Która z Was na insta to Ma***e_eve**???

    Mju lubi tę wiadomość

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Mju Autorytet
    Postów: 552 237

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka, oni chyba świadomie podjęli decyzje z tego co pamiętam i lekarze im sugerowali wyjazd za granicę. Ale jakoś i tak miałam nadzieję, że dłużej to potrwa.

    Gauss, jak jest źle to spróbujcie na noc, bez sensu, żebyście wszyscy się męczyli. Ja sama raczej nie biorę leków przeciwbólowych, ale przy zębach mamy takie momenty, że albo to, albo zwariujemy.

    Elforia, to ja myślałam, że z siadem się kończy ulewanie 😅

    Byłyśmy dzisiaj na zajęciach w Sensorysiach, jakbyście były kiedyś w Warszawie to polecam nawet jako salę zabaw. Niedaleko jest jeszcze kawiarnia Relaks z super kawą i Mezze z super hummusem 🙈 my dziś nie zostałyśmy na salę zabaw, bo baterie się Marcelinie rozładowały po pierwszej podróży autobusami i po zajęciach, za to ja w nagrodę poszłam sobie właśnie do Relaksu po kawę na wynos. A co!
    Na zajęciach moja była najmłodsza, tak to czworakujące albo chodzące dzieci, za to na koniec jak ją położyłam na macie na brzuchu w sali zrobiła piękny wysoki podpór - wcześniej prostowała ręce, ale nie odrywała brzucha od ziemi. W domu też to powtórzyła kilka razy. Zdecydowanie będziemy chodzić, bo na nas obie to wpływa pozytywnie, chociaż w rekach pewnie jutro będę miała zakwasy od noszenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 15:47

    Gauss lubi tę wiadomość

    age.png
  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 574 322

    Wysłany: 23 kwietnia, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam, że ja dzieciowych profili z zasady nie obserwuję, z wyjątkiem waszych 😉 ale brzmi strasznie. Nie chciałabym takich rzeczy publikować jednak w przypadku tragedii jaką są poważne wady dziecka prowadzące tylko w jednym kierunku... straszne po prostu.

    U nas też chyba zęby, ale ciężko porządnie zajrzeć. Ślina leci i kilka bluzek w ciągu dnia idzie. Dziś już takie płacze były że pojechałam po ibuprofen bo się mały walił po zębach pięścią i widać było że bardzo go boli. Noce też coraz gorsze. Ciekawe ile to potrwa... Oby jak najkrócej...
    Macie może fotki dziąseł przed wyrżnięciem?

    Jutro mamy niby szczepienie mieć, ale nie mam pewności czy Tytus nie zaczął chrypieć 🤦‍♀️ Tak czy owak idziemy - niech lekarz zerknie.

  • Praskovia Autorytet
    Postów: 681 702

    Wysłany: 23 kwietnia, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w piątek mamy wreszcie pierwsze szczepienia chłopaków!!! Już myślałam, że się nie doczekam! ♥️

    Mju, super pomysł z tym talerzem z jedzeniem jako motywator!

    MinnieMe, Kropka6, elforia, Mala_syrenka lubią tę wiadomość

    👦🏻 26.10.2021

    👶🏻 02.10.2023
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2901 1210

    Wysłany: 23 kwietnia, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie właśnie na siebie wkurzyłam... Napisałam kilometr odpowiedzi na wszystko i skasowałam..

    Odpowiem tylko Mju (bo chyba pytałaś) do szamanki idziemy 7 maja.

    Jestem padnieta, sama chora jestem, Marcelina wyglada jak okaz zdrowia ale w domu przez te uszy siedzi.. pomysłów na minute tysiąc. Michalina chyba zęby bo od wczoraj płacz w kazdej pozycji i konfiguracji i lecimy na ibum... Choc tex przez mysl przechodzu a może uszy, bo jednak katar ma od początku kwietnia.. no ale nie targa sie po uszach, tylko jak coś to smoczek gryzie..

    Tez zastanaiwam sie ktora z nas na Insta o tej samej nazwie co Elforia pisała.? Bo nie moge rozszyfrować 🤔

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2901 1210

    Wysłany: 23 kwietnia, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elforia, to chyba żadna od nas dziewczyna, bo Tylko Ty i Minnie Me wrócilyście do pracy już. A MinnieMe pisałaś cos o biurze więc reelsy (czy tam story, nie rozróżniam tego 🫣) mi sie nie zgadza z opisem. Ale może mój detektyw wewnątrzny przez choroby źle połączył kropki 🤣

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • elforia Autorytet
    Postów: 560 357

    Wysłany: 24 kwietnia, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka też myślę, że to nie jest dziewczyna od nas :)

    Mju - no u nas się zaczęło to ulewanie, a raczej wróciło. Ale po wizycie już nie ma śladu, więc chyba pomogło. Kojca nadal mi nie wysłali chociaż pisali, że wyślą… a młoda nam się czołga pod krzesła. Chowam już wszystko, bo co w jej zasięgu to łapie i ściąga lub wkłada do buzi.
    Teraz muszę z młodą przejrzeć jej rzeczy w pokoju i stare zabawki, umieścić w innym miejscu zestawy do produkcji biżuterii, bo przy jej tempie może jak brat już biegać w wieku 10 miesięcy 🫣

    A czy na insta można pisać wiadomości w więcej niż jedną osobę?

    Ja jeszcze prywatnie Malej_syrenki nie mogę rozszyfrować XD ogólnie to jestem pewna Kropki, Mju, Gauss, Eskalopki, Agentki, MalgosiKmK - MinneMe, Mała_syrenka, Praskovia - Was chyba nie mam 🤗

    Kropka zdrówka dla Ciebie!
    Mju co na takich zajęciach robiliście? Ja chce się zapisać od maja do grupy 7-12 miesięcy u nas w okolicy. Mają sensoryczny plac zabaw i zajęcia 😁

    Praskovia super! Zawsze spokojna głowa będzie 🤗

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Mju Autorytet
    Postów: 552 237

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, zdrówka!

    Eskalopka, ja mam zdjęcia, ale dolne widać od środka, więc raczej Ci nie pomogą. U nas często twarz otwarta i macha tym językiem prawo lewo, więc udało mi się przytrzymać i złapać ;D

    Elforia, sprawdziłam na insta i da się grupowy czat zrobić. Zajęcia są każde inne, generalnie piosenka na przywitanie, masaże (dziewczyna miała cały worek różnych duperelek i nimi się masuje), potem drugie śniadanie to w dużych miskach żurawina, daktyle, cytryna i pomarańcze były, a potem w takich dużych pojemnikach naszykowane były: 1. Piaskownica z cornflakesów zgniecionych, 2. Ciepła woda z zabawkami w środku, 3. Coś co ja nazwałam włosami syreny, generalnie takie wstążki długie. Dzieci mogły do tego wchodzić, wkładać kończyny itp. W pokoju było ciemno, tylko projektor gwiazd oświetlał i na suficie meduzy. Podobno trafiliśmy na „czyste” zajęcia generalnie, więc ciekawa jestem co będzie na następnych.
    IMG-6994.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 09:37

    Gauss, elforia lubią tę wiadomość

    age.png
  • Gauss Przyjaciółka
    Postów: 100 108

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOO to Mju wygląda super <3 Elforia, jakbyś znalazła coś takiego na Poznań to daj znać, bardzo chętnie pójdę :D

    U nas noc dzisiaj lepsza, ale budzi się regularnie teraz ok. 6.30. Wiem, że nie powinnam narzekać, ale po zmianie czasu bywała 7.30...8... :]

    Życzę zdrowia wszystkim i szczepień! Właśnie idziemy z Lilą jutro spotkać tygodniowego Bobasa, dobrze mieć spokój w głowie, że Lila ma wszystko zaktualizowane.

    agentka93, elforia lubią tę wiadomość

    age.png
  • MinnieMe Ekspertka
    Postów: 260 66

    Wysłany: 24 kwietnia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj szczepienie było. Dziś jest mała maruda ale bez gorączki ani innych atrakcji wiec oby tylko tyle.

    Co do insta to tak, nie ma mnie w gronie obserwujących. Przypomnicie mi proszę nazwę profilu? Ja tam w sumie jestem malo aktywna.

    A wczoraj słuchajcie mnie olśniło. Ze tez o tym wcześniej nie pomyslalam! Bo Gabrys miał te bakterie dwie naraz i oczywiście zastanawiałam się skąd/jak/kiedy to złapał i nic mi nie przychodziło do głowy aż tu nagle wczoraj jak się kapał mysle sobie o tym i bam! Przecież byliśmy w aquaparku na termach w Popradzie 5dni przed ta biegunka 🤦‍♀️ dzizas ze ja nie skojarzyłam faktów , ale to chyba dlatego ze z lekarzem kontaktowałam się w sumie niemal dwa tygodnie po tych basenach i ona mi zaczęła wmawiać alergie /nietolerancję białka etc.

  • MalgosiaKmK Ekspertka
    Postów: 160 135

    Wysłany: 24 kwietnia, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.🥰 Dziś szalony dzień...🙃 starszak miał występ w teatrze 🤴 w konkursie teatralnym dla przedszkoli (grupa zajęła 3 msce🎉🏆) więc wzięliśmy Juleśkę i poszła do brata na występ🙊. Przestraszyła się na początku , ak dzieci zaczęły spiewac piosenkę, ale dosłownie 15 sec i był spokój. W połowie już nic jej nie przeszkadzało (zasnęła na moich rękach). Występ trwał 30 min więc jestem mega mega dumna. A byliśmy jakieś 20 min w wcześniej, no to już konkretny czas.
    Później wymyśliłam babeczki dla całej grupy, że zamiesiemy do przedszkola w nagrodę jutro. 😋😋A że z zawodu jestem nauczycielem przedszkola to od razu zrobiłam mini topperek. No i to mi zajęło czas.
    Julcia zasnęła po 18 za to ok.19:30 jak maz wrócił do domu się rozbudziła i rządziła z synkiem do 20:30
    Strach mnie ogarnął czy ona zaśnie normalnie jak będę synka kładka spać. Póki co śpi... ale coś się kręci... oby to rozbudzenie nie wpłynęło na nockę.

    04.11.2015 cp (8tc) Aniołek
    14.02.2017 synek 💙
    age.png

    age.png

    29.10.2023 Julcia🩷
  • MalgosiaKmK Ekspertka
    Postów: 160 135

    Wysłany: 24 kwietnia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy od dwóch dni słowo: baba, babu, mama... ale jak chce nagrać to się godzina mała śmieje do telefonu i tyle z mojego nagrywania.

    04.11.2015 cp (8tc) Aniołek
    14.02.2017 synek 💙
    age.png

    age.png

    29.10.2023 Julcia🩷
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2901 1210

    Wysłany: 24 kwietnia, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 🙂
    Szczepienie odwołałam Michaliny, nawet jeśli to przez zęby u niej te wszystkie objawy kataru i kaszlu i marudyzmu, to Marcelina chora my chorzy, później bym po scianach chodziła i martwiła sie co i jak..

    Małgosia to fajnie. Gratulacje w ogóle dla synka. No i Julci z mowieniem 😍 oj te szkraby strasznie szybko rosną 🫣

    MinnieMe ja jestem OniskowaSarna ;) ogólnie to różnie u mnie na ig czasem coś wrzucam a czasem i z rok nic nie ma.

    Ja ciagle myślę kiedy ta moja kluseczka zrobi obroty, bo nawet sie nie przybiera do tego jakoś.. ale na brzuchu w ogóle, to juz by chciała dużo robić, a na plecach leń 🫣 w dodatku ma dziś faze znowy zapomniałam to co umiałam. ( Poprzednim razem tez jakos po tygodniu u szamanki tak było) I następnego dnia czy po dwóch klikneło coś i jeszcze lepiej zaczęła robić.

    Ogólnie powiem Wam, że ja jestem jakos styrana... Nie wiem czy przez to że sama źle sie czuję. To jestem jakaś taka sfrustrowana tym chorowaniem.. siedzimy w domu, bo zimno. Michalina juz w gondoli marudzu, bo duża, a jeszcze nie siedzi (choć dziś kąpałam ją razem ze starszą jak się kapała i tak posadziłam ją na dupce, to długo siedziała "stabilnie"). Starsza te uszy, także siedzimy w tym swoim sosie chorobowym.. plecy mnie bolą, bo ona drze się jak tylko chce odłożyć.
    Ogólnie starsza była nieodkladalna, spała na reku na nas. Z nią trzeba było od początku do końca drzemki spać. Ciagle cycek. Ale zęby wyszły po cichaczu. Raz wstaliśmy i ja patrze o ząb. A tutaj dziecko odkładane było, i teraz płacz i wrzask czasami.. jakie te dzieci różne są.

    Ale powiem Wam, że z mężem sie wkręciliśmy w ogladanie pragromy TV: the trajtors. Zdrajcy. I oczywiście dzis zamiast iść spać i/lub korzystać z zycia, ze dziewczyny zasnęły, to my program oglądaliśmy 🤣 ale mój mózg tego potrzebuje.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 574 322

    Wysłany: 25 kwietnia, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia, widzę, że dzionek udany 😊

    Kropka, pewnie przez choróbska masz obniżony nastrój i że się martwisz małą. Za chwilę zrobi się znów ciepło, dziewczyny będzie można na zewnątrz zabrać i będzie lepiej 💪

    Co do tv to rozumiem. Też mi brakuje. Najbardziej weekendowych śniadań z serialem. Teraz też oglądamy ale jak młody śpi w dzień w weekend. Całą sagę Yellowstone ostatnio śmignęliśmy 🙈

    Pochwalę się zakupem... Najpierw karmiliśmy we 2 osoby, potem wymyśliłam jak to zrobić samej na macie, ale muszę bardzo na syf uważać... Wyczaiłam więc krzesełko z mamas&papas które trochę jak nocnik wygląda. Wydaje mi się, że strzał w 10! Mamy krzesełko takie duże do karmienia, ale młody jeszcze fatalnie w tym siedzi, więc ten tron z mamas&papas na tę chwilę dużo lepszy jest. Wczoraj już próbowałam i działa.

    Pisałam do was i młody się zaczął budzić po trudnej nocce (szczepienie) i widze, że mamy pierwszy ząbek. Górna jedynka się przebiła 🥳
    Edit: albo i nie mamy ząbka, bo teraz go nie widać 🤣 Albo dziąsło spuchło j zasłoniło albo wcześniej coś się przykleiło ale i ja widziałam i mąż 🙈🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 08:22

    Praskovia lubi tę wiadomość

  • Mju Autorytet
    Postów: 552 237

    Wysłany: 25 kwietnia, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eskalopka, u nas górne jedynki tak wyglądają:
    IMG-7027.jpg
    To jeszcze nie jest przebite, czekam jak na zbawienie 🙄

    Gauss, u nas pobudki 5:30-6 ostatnio, więc zazdroszczę. A jak dziś przesunęłam fizjo na 7, żeby więcej mocy miała to nagle chciała pospać dłużej. ;D nie nadążę.

    MinnieMe, ale skojarzyłaś to przynajmniej wiesz, że to nic w Waszym bliskim otoczeniu!

    Kropka, słuchałam wywiadu z tą prowadzącą, bo ona też ubierała swojego czasu Marylę Rodowicz. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejecie, zwłaszcza, że zaraz lato się zacznie u nas.

    Eskalopka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 574 322

    Wysłany: 25 kwietnia, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMe, miałam też się odnieść. Baseny już chyba nie dla was 🤮 Fuj! Dobrze, że skojarzyłaś.

    Mju, dzięki za foto. U nas rano jeden wyglądał mniej więcej tak ale na przebity i nagle myk i nie ma. Albo jakiś fuzel z mleka albo czary.

    Ciężka noc się szykuje... O ile Ptyś po poprzednim szczepieniu miał ciut temperatury w środku pierwszej nocy, to tym razem ryki i gorączki już drugi dzień. Pewnie się z zębami zbiegło i dlatego tak to wygląda. Teraz już kima po wypłakaniu się. Ewidentnie źle się czuje 😔 Oby to nie było nic więcej i minęło za dzień lub dwa.

  • Menina Autorytet
    Postów: 609 478

    Wysłany: 25 kwietnia, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, my dziś po bilansie i szczepieniu. Anielka ma 62 cm i waży 6060 g. Czyli idzie swoim wolniutkim tempem. No ale ja byłam w dzieciństwie taka sama i teraz mam 157 cm, mąż też niewysoki, więc w sumie co się dziwić ☺️
    Mam nadzieję, że dobrze zniesie szczepienie.
    Ogólnie odkąd skończyła pół roku, zrobiła się bardzo mamowa. U mnie zadowolona, u męża od razu płacz. Śmiejemy się, że jedno dziecko powoli wychodzi z mamozy, to drugiemu się zaczyna...
    U nas z zębami jaja, bo już od początku marca czekamy lada dzień na dolne jedynki, a do tej pory ich nie ma 🤭 Chyba zrzucanie płaczków na zęby było trochę na wyrost. Po prostu Anielka to taka trochę marudka i awanturniczka. No ale jest w tym przekochana.

    Wraca piękna pogoda. Mam nadzieję, że wszystkim nam poprawi humor i doda energii:)

    Praskovia lubi tę wiadomość

    Józio 10.2020 6tc 💔
    Franio ur. 05 09.2021 ❤️
    Tymuś 11.2022 10 tc 💔
    Anielka ur. 05.10.2023 ❤️
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4412 1869

    Wysłany: 25 kwietnia, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zeby najlepiej łyżeczka sprawdzac. Przejechać czy postukać w dziąsło i słychać czy wylazł. Tego dźwięku nie da się pomylić. Możecie sprawdzić na swoich. Czasem jak się w te gole dziaselka pouderza, to można usłyszeć klikanie, ale to nie ma co naciągać. stuka albo nie. I sprawa jasna.
    Mju, u Was to już ostatnia warstewka została. Oby szybko i chwila spokoju. Ale pewnie zaraz kolejne rusza. Później jest jakoś chwila spokoju, ale to chyba po 2 rz. nie pamiętam 😂
    Jestem ciekawa jak Olaf zniesie ząbkowanie. Póki co u nas cisza. A myslalam,że idą, bo był wstrętny, a to skok taki. Teraz jest fajny, nie w ostatnie dni, bo mieliśmy szczepienie i myślę,że cierpi. Ale ogólnie da się z nim żyć. Dziewczyny też jakby lepiej. Ale już czekamy na słońce, bo jak jest szaro, to idzie do głowy dostać w domu. Nawet na dworze źle. Teraz ma się pogoda poprawic. Czekam na lato jak na zbawienie, bo do domu będziemy wracać tylko zjesc.
    na insta jestem migotka, nie używam, nic nie wstawiam.
    Aaa noce u nas średnio. Chcialam długo karmic, ale jak tak dalej pójdzie to 1.5 roku max i licze na poprawę;D Stara już jestem i potrzebuje ciągłego snu, inaczej chodzę jak ameba.

    Praskovia lubi tę wiadomość

  • Mju Autorytet
    Postów: 552 237

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdę mówiąc trochę przerażona jestem, bo zaraz się okaże, że na 7 miesięcy będziemy mieć 6 zębów 😐 no ale co mi pediatra na to powie. Pewnie nic.
    Marcelina przed kąpielą podniosła się do czworaków i bujała chwilę. Za szybko czas leci…

    Syrenka, już ma być lepsza pogoda od weekendu. Z jesieni przejdziemy do lata. ;D

    Praskovia, powodzenia jutro na szczepieniach!

    Kropka, nam szamankę przełożyli o kolejny tydzień za to. Mam nadzieję, że lepiej się czujecie.

    age.png
  • Praskovia Autorytet
    Postów: 681 702

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMe, z jednej strony fajnie, że odkryłaś przyczynę, a z drugiej… 🤢 Takie bakterie w termach, matko! Normalnie rzyg. Niby człowiek się domyślał co może siedzieć w takich miejscach, a jednak się łudził, że nie.

    Elforia, ja nie mam insta. 😅

    MałgosiaKmK, gratulacje dla synka! To musi być piękne przeżycie! 🥰 I gratulacje dla Julci! Mój bąbel miesiąc starszy a wciąż nie powtarza sylab… Ciągle tylko wydziera się „NIE!” i „EJE!”. Jak minęła Wam noc?

    U nas zmiana planów, bo mieliśmy mieć szczepienia jutro, ale dziś odebrałam małego wyniki i neutrofile bardzo niskie… Pojechaliśmy od razu pokazać lekarzowi i znowu małemu odroczył to szczepienie. Mamy podawać żelazo przez miesiąc, bo też nie najlepiej wyszło, a za dwa tygodnie powtórzyć morfologię i dopiero wtedy będziemy myśleć. Więc Eskalopka, dołączamy do niechlubnego klubu neutropenii, przynajmniej na ten moment. Raz to źle, raz tamto, ech… Ale starszak wreszcie zaszczepiony 6w1! 🥳

    A jutro jedziemy do teściów (tym razem samochodem 🤪) i już psychicznie wymiękam. Telewizor włączony non-stop… Mężowi postawiłam warunek, że jak nie wyłączą telewizora podczas naszej wizyty, to będziemy spać w hotelu i wpadać na kawkę co najwyżej. Może jestem świrem, ale pomijając już nawet dzieci i ich rozwój, to ja sama nie mogę psychicznie znieść, że ten telewizor bezustannie buczy i miga…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 22:10

    Gauss lubi tę wiadomość

    👦🏻 26.10.2021

    👶🏻 02.10.2023
‹‹ 419 420 421 422 423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ