X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • Apka Autorytet
    Postów: 497 720

    Wysłany: Dzisiaj, 03:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze chwila i będziemy wchodzic na ten wątek w srodku nocy z hasłem "nie śpię bo.."
    U mnie dzis:
    -bo odbijam bobasa :P
    - bo sąsiadka z lozka obok chrapie 😋

    Ciągle bije sie z myslami nad kp. W szpitalu jest to jeszcze trudniejsze, bo wjezdza zmęczenie, tęsknota za mężem i synkiem, doskwiera ból blizny (mam wrażenie, ze jakos trudniej to znosze niz za pierwszym razem, wtedy chyba niosla mnie wieksza wysoka fala adrenaliny). Magii w tym nie widzę nadal, zastanawiam sie tylko jak dlugo to pociągnę..
    Trzymajcie kciuki by nas jutro wypisali!
    Merry_merry mam nadzieje, ze jestes dzielna i trzymam kciuki!!

    Kasia111, Hera098 lubią tę wiadomość

    2021: 2x IUI - nieudane :(
    ________________________________________
    12.2021 ICSI -> 1 zarodeczek 5.1.1
    17.02.2022 FET; cykl naturalny
    23.02 6dpt: beta 23.07; prog 14.60
    24.02 7dpt: beta 51.19; prog 32.35
    26.02 9 dpt: beta 115.9; prog 40.72
    02.03 beta 824.3; prog 33.54
    Pierwsze USG 14.03 6w1d CRL 0.57 cm i <3 bije
    27.10.2022 urodził sie zdrowy Synek 💙
    _______________________________________
    Wrzesien 2023 -wracamy po rodzeństwo, II procedura, 07.09 punkcja
    30.01.2024 FET cykl naturalny zarodek 3.1.1
    6dpt beta 49.83
    8dpt beta 122
    10 dpt beta 345.18
    13 dpt beta 1385.65
    17 dpt beta 7032.83

    12t1dc usg 1trym, ryzyka niskie, dziewczynka?
    19t6dc USG 2trym, 334g córeczki
    29t4dc USG 3 trym, 1510g naszej dziewczynki


    age.png


    preg.png
    Drugi Bobasek w drodze
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 924 1526

    Wysłany: Dzisiaj, 03:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apka trzymam kciuki 🤞🏻

    Ja też weszłam zobaczyć za informacjami od Merry 🤭

    Nie śpię, bo pobudka na siku 😜

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    preg.png

    👩🏼‍🦰 28
    👨🏻‍🦱 30
  • Juliakk Znajoma
    Postów: 21 42

    Wysłany: Dzisiaj, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apka wrote:
    Jeszcze chwila i będziemy wchodzic na ten wątek w srodku nocy z hasłem "nie śpię bo.."
    U mnie dzis:
    -bo odbijam bobasa :P
    - bo sąsiadka z lozka obok chrapie 😋

    Ciągle bije sie z myslami nad kp. W szpitalu jest to jeszcze trudniejsze, bo wjezdza zmęczenie, tęsknota za mężem i synkiem, doskwiera ból blizny (mam wrażenie, ze jakos trudniej to znosze niz za pierwszym razem, wtedy chyba niosla mnie wieksza wysoka fala adrenaliny). Magii w tym nie widzę nadal, zastanawiam sie tylko jak dlugo to pociągnę..
    Trzymajcie kciuki by nas jutro wypisali!
    Merry_merry mam nadzieje, ze jestes dzielna i trzymam kciuki!!

    To ja się dołączę do teamu nie śpię bo karmię... Wprawdzie jestem z wrześniowego wątku, ale mam nadzieję, że się nie obrazicie, że tu się w tym temacie wypowiem 😊
    Totalnie się nie spodziewałam, że karmienie piersią będzie tak trudne i wykańczające. Od początku bardzo mi na tym zależało, nawet walczyłam w szpitalu żeby Leona nie dokarmiali mm, a teraz mam wątpliwości czy wytrzymam. Maluch chce jeść/ssać co 1,5 - 2h, kup robi w ciągu doby 12-15. W nocy taka sama częstotliwość jak w dzień, więc tylko karmię, przewijam, odbijam, lulam i tak w kółko... Zostaje mi bardzo niewiele snu.
    Wiem też, że sie najada, bo rośnie jak na drożdzach, po karmieniu jest całkiem zrelaksowany, taki po prostu ma tryb. Mój Partner chodzi do pracy, po pracy remontuje nasze nowe mieszkanie, więc śpi osobno i mi nie pomaga. Też jest wykończony i nie mam serca angażować go w opiekę nad małym.
    Moja znajoma niedawno urodziła córkę, karmi ją mm i mała praktycznie od początku przesypia noc z 1 pobudką, kupę to robi 1 na dzień. Wiem, że może to niekoniecznie związane ze sposobem karmienia, ale wydaje mi się, że może mieć wpływ.
    Nie poddaję się z tym karmieniem, ale zaczynają przychodzić myśli czy by nie skończyć po 6-8 miesiącach, stopniowo przejść na mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 04:22

    age.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2034 2345

    Wysłany: Dzisiaj, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie śpię, bo była pobudka na zmianę pieluchy i karmienie😜
    Ja też jestem umęczona i upocona kp.
    Zdecydowanie bardziej podoba mi się odciąganie laktatorem i podawanie butelką. Wpierw miała to być metoda pobudzenia laktacji, ale chyba zostanie to ze mną na dłużej... Żałuję teraz, że nie mam laktatora na dwa cycki...
    Małą przystawiam w dzień do piersi, aby to wszystko tam się stymulowało, ale ona lubi tylko prawą pierś i z niej je, a lewej wręcz nienawidzi. Mam nadzieję, że ciągnąc zawsze tylko z prawego cyca to lewy też dostaje info jakie mleko ma produkować.. a tak to odciągam to laktatorem.
    Mam ogromniaste cycki, każdy tylko gada, że "mam czym karmić" choć to wiadomo, że nie od wielkości cycków zalezy😂 ale te pozycje do karmienia są wykańczające.
    Naurologopeda jest tylko i wyłącznie za kp. Najlepsze i bla bla... Ale może namówię ją, żeby dobrała mi fajną butelkę (sama mówiła, że ma to znaczenie dla wędzidełka i wad zgryzy i każde dziecko powinno mieć indywidualnie dobrane smoczki oraz butelki) i chcę kpi... bo inaczej serio tylko 1-2msce będę karmić piersią, nie dłużej. A moje mleko podane z butelki jest na pewno lepsze niż mm podane z butelki, więc po co mam się męczyć i na siłę brnąć w kp. Wiele dzieci piło z butelki i żyje, BA, wręcz ma się bardzo dobrze 🤪🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 04:41

    Ja 26, On 34
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    04.06 - 513g⚖️
    13.06 - 714g ⚖️
    17.06 - 40cm dłuugiego dzieciaczka🤯🤭❤️
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    24.07 - 1720g⚖️
    08.08 - 2200g⚖️
    12.08 - 2600g ⚖️
    27.08 - 2800g⚖️
    02.09 - 3140g⚖️
    09.09 - 3600g⚖️
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3510g Szczęścia❤️


    event.png
‹‹ 846 847 848 849 850
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ