Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1794 1886

    Wysłany: 25 marca, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia, super,że wszystko uzupelnisz ☺️ na Talto spadło to nagle, a jest jedną z najbardziej aktywnych zawodowo tutaj.
    Możesz dopisać mi TP na 04.10 bo nie ma mnie na liście. I prenatalne 30.03, wizyta u lekarza 13.04

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 221 355

    Wysłany: 25 marca, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak się cieszę, że mam możliwość pracy zdalnej - właśnie jestem w trakcie mini drzemki 😴. Miałam dzisiaj teleporade w LuxMed, chciałam wydębić skierowania na witaminy i HBs - nic z tego. Witaminy niepotrzebne, tak czy siak trzeba suplemnetowac a HBs to dopiero później. No nic, wykupię w diagnostyce, ale miałam małą nadzieję, że się uda 🙈.

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 408 342

    Wysłany: 25 marca, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossomka wrote:
    Ja tak się cieszę, że mam możliwość pracy zdalnej - właśnie jestem w trakcie mini drzemki 😴. Miałam dzisiaj teleporade w LuxMed, chciałam wydębić skierowania na witaminy i HBs - nic z tego. Witaminy niepotrzebne, tak czy siak trzeba suplemnetowac a HBs to dopiero później. No nic, wykupię w diagnostyce, ale miałam małą nadzieję, że się uda 🙈.


    Bardzo dużo zależy od lekarza w tych pakietowniach... Ja akurat jestem w enel-medzie i u jednej lekarki (gin) ta sama historia, a inna bez problemu przepisała mi wszystkie badania z prywatnego skierowania. Możesz ewentualnie jeszcze spróbować teleporady u innego gin lub wizyty u internisty. Mi internistka też kilka badań bez problemu zleciła. Liczyłam się z tym, że będę musiała prywatnie dorobić, a okazało się, że wszystko uda się tam.

    Blossomka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 25 marca, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ninia jeśli mogę Cię prosić to,
    02.04 badania prenatalne
    21.04 wizyta u lek prowadzącego.
    Dziękuję, że wpiszesz nasze terminy jesteś kochana 🫠

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 408 342

    Wysłany: 25 marca, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam jeszcze śledzić te promocje w Alab i Synevo, oni tam co chwilę coś mają i chyba wychodzi taniej niż Diagnostyka. W Alabie jest nawet tak, że jak przetrzymasz w koszyku dłużej, będąc zalogowaną, to na email przychodzi kod rabatowy po kilku godzinach. Zawsze to jakaś oszczędność :)

    Blossomka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 221 355

    Wysłany: 25 marca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za sugestię, dziewczyny. Ja też nie umiem tak iść po swoje i jak słyszę, że nie trzeba to mówię tylko dobrze, dobrze to nie trzeba 😂. Przynajmniej wystawił mi morfologię i mocz, bo to ma robić przed każdą wizytą.

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 587

    Wysłany: 25 marca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossomka wrote:
    Ja tak się cieszę, że mam możliwość pracy zdalnej - właśnie jestem w trakcie mini drzemki 😴. Miałam dzisiaj teleporade w LuxMed, chciałam wydębić skierowania na witaminy i HBs - nic z tego. Witaminy niepotrzebne, tak czy siak trzeba suplemnetowac a HBs to dopiero później. No nic, wykupię w diagnostyce, ale miałam małą nadzieję, że się uda 🙈.

    Spróbuj na appce dostać się na konsultacje online z położną - może być tekstowa, audio lub video. Ja ostatnio napisałam, że lekarz nie dał mi żadnych skierowań a kazał zrobić badania i bez problemu mi wystawiła to, czego potrzebowałam.

    Niecierpliwa2, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 408 342

    Wysłany: 25 marca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossomka wrote:
    Dzięki za sugestię, dziewczyny. Ja też nie umiem tak iść po swoje i jak słyszę, że nie trzeba to mówię tylko dobrze, dobrze to nie trzeba 😂. Przynajmniej wystawił mi morfologię i mocz, bo to ma robić przed każdą wizytą.

    Doskonale Cię rozumiem! Też zwykle odpuszczam w takich sytuacjach, ale jak ostatnio dwa razy się udało, jestem trochę pewniejsza :D

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7450 16489

    Wysłany: 25 marca, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossomka, Diagnostyka jest droga, spróbuj sprawdzić cenę w jakim przyszpitalnym laboratorium 🙂 U mnie różnica w cenie jest dwukrotna.

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1829 2139

    Wysłany: 25 marca, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam tych pakietów 😅 To musi być bardzo przydatna rzecz.
    Ja w sumie od zawsze najwięcej wydaję na lekarzy badania i leki 😖

    Teraz jeszcze muszę się umówić na echo serca, bo muszę co jakiś czas sprawdzać czy twardzina nie zaczęła atakować mi serca. A to kolejny koszt 😣

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 974 1274

    Wysłany: 25 marca, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uzupełniłam zerknijcie czy się zgadza bo trochę tego było a ja jestem na spotkaniu ;p;p;p

    snieżka, BlackAmericano, White1, Kingus 1, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1829 2139

    Wysłany: 25 marca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ninia!
    Widzę, że ja zamykam badania prenatalne I trymestru 🙈

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7450 16489

    Wysłany: 25 marca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można też w wolnej chwili usunąć z kalendarza te wizyty, które już minęły 🙂

    snieżka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 25 marca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Wybaczcie, że tak się wcinam w wątek, ale poczułam, że muszę to napisać, bo nie wierzę w przypadki. Sama bardzo marzyłam o trzecim dziecku, ale wiem już, że to marzenie się nie spełni.
    Wpadłam dziś na forum i u Aszin zobaczyłam suwak. Weszłam z ciekawości w wątek i nagle uderzyły mnie wspomnienia o dawnych sytuacjach, moje imię i słowa o „oszustkach”. Uznałam to za znak, by ostatecznie zamknąć tamten rozdział.
    Sama byłam taką „oszustką”. Wiem, jak to z boku wyglądało i jaki obraz po sobie zostawiłam – te zmiany nicków i pisanie pod innymi kontami. Chciałam jednak napisać, że nie każde „oszustwo” to zła wola. Za tymi kontami stała ta sama pogubiona Olka. Robiłam to, bo w pewnym momencie nie mogłam już pisać pod swoim nickiem, a jednocześnie nie potrafiłam milczeć, gdy widziałam niefajne zachowania na forum. Często wstawiałam się za anonimowymi osobami zamiast trzymać stronę „swojej” grupy, bo czułam, że tak trzeba. NIgdy nie chciałam komuś celowo zaszkodzić.
    Dziś patrzę na tamte „forumowe wojny” z zupełnie innej perspektywy. Nie szukam dzisiaj kłótni – chcę po prostu pokazać, że za każdym nickiem stoi prawdziwy człowiek ze swoimi bólami.
    Aszin, widząc Twój suwak, chciałam Ci z całego serca pogratulować ciąży. Bardzo się cieszę, że Ci się udało. Gratuluję oczywiście też wszystkim pozostałym dziewczynom, które spodziewają się maluszków. Cieszcie się tym pięknym czasem.
    Wszystkiego dobrego dla Was wszystkich.

  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 25 marca, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Dziewczyny uzupełniłam zerknijcie czy się zgadza bo trochę tego było a ja jestem na spotkaniu ;p;p;p

    Ej Bejbe nie wpisałaś mnie :)
    2.04 prenatalne
    I wiem, że jeszcze @Marty.Na pisała, że też ma
    2go kwietnia USG :)

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 25 marca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny jakie historie, oszustki, dramaty... Nie no ja jestem w szoku trochę 😅 też lubię tu pisać, bo jesteśmy wszystkie w tym razem i fajnie mieć wsparcie na tym samym etapie, ale nie wyobrażam sobie jakiegoś śledzenia kogoś itp 😅 trochę psychiczne.... 😱
    Mi osobiście przeszkadza, że forum jest publiczne i każdy może przeczytać, najczęściej przy przechodzeniu na prywatne grupy nagle znajduje się grono podczytywaczy zza krzaka... Trochę dziwne, serio kogoś interesuje co piszą jakieś obce baby na forum? :P
    My z majowymi mamy super grupę na FB, ale robiona była już pod koniec ciąży i wyłącznie dla naprawdę aktywnych. Ale totalnie rozumiem, że nie każdy chce się tak prywatnie ujawniać. No zwłaszcza z tymi historiami o oszustach.. dla mnie szok.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 25 marca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina1106 wrote:
    ale jak oszustki? Podszywały się pod kogoś innego? Zaciekawiłaś mnie jak można być oszustem na forum🤦🏼‍♀️ w sensie że po co…
    na grudniówkach 2015 założycielką wątku okazała się 16latka która kradła zdjęcia dzieci z konta na instagramie jakiejś Holenderki. głośno o tym wtedy było na belly, bo ona kilka wątków ciążowych założyła i oszukiwała na kilku naraz.

    a październikówki 2024 były (są) bardzo zżyte. naprawdę wątek pełen empatii, szacunku i zrozumienia. po porodzie chciałyśmy się dzielić zdjęciami dzieci i rozmawiać bardziej prywatnie, więc przeniosłyśmy się na grupę na Instagram. razem z nami poszła dziewczyna która cała ciąże z nami tu była na forum. po pół roku powiedziała, że jej mąż ma raka. plakałyśmy razem z nią. naprawdę zdążyłyśmy się zaprzyjaźnić. no i wysyłałyśmy jej paczki dla tego jej dzieciaczka. a to ze słoikami, a to pieluszki, trochę ubranek... no cokolwiek byle jej pomóc, bo ten mąż leżał miesiącami w szpitalu, potem w hospicjum. na koniec zmarł.
    cześć dziewczyn wierzyła jej do końca, cześć zaczęła wątpić. jedna z dziewczyn w końcu napisała do jego brata i się okazało, że ten facet ma się świetnie, że miał tylko zabieg jakiś i żeby tej dziewczynie nie ufać, bo to zwykła oszustka...
    to tak w bardzo dużym skrócie.
    dlatego jeśli ktoś ze znajomych by wpadł na moje konto tutaj to trudno - najwyżej poczyta sobie o moich zgagach, zaparciach czy hemoroidach. ale jednak do pójścia gdzieś na prywatną grupę mam już opory.
    lubię to forum bardzo i lubię przeżywać tutaj ciąże, ale już jestem bardziej ostrożna...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca, 13:50

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 25 marca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i jestem za zostaniem na tym wątku;) talto pewnie do nas wróci jak się ogarnie z pracą i wtedy możemy zrobić ten kalendarz

    Ninia proszę o wpisanie
    14.04 prenatalne
    15.04 wizyta u gin

    PaulinKA, aganieszkam lubią tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 25 marca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    na grudniówkach 2015 założycielką wątku okazała się 16latka która kradła zdjęcia dzieci z konta na instagramie jakiejś Holenderki. głośno o tym wtedy było na belly, bo ona kilka wątków ciążowych założyła i oszukiwała na kilku naraz.

    a październikówki 2024 były (są) bardzo zżyte. naprawdę wątek pełen empatii, szacunku i zrozumienia. po porodzie chciałyśmy się dzielić zdjęciami dzieci i rozmawiać bardziej prywatnie, więc przeniosłyśmy się na grupę na Instagram. razem z nami poszła dziewczyna która cała ciąże z nami tu była na forum. po pół roku powiedziała, że jej mąż ma raka. plakałyśmy razem z nią. naprawdę zdążyłyśmy się zaprzyjaźnić. no i wysyłałyśmy jej paczki dla tego jej dzieciaczka. a to ze słoikami, a to pieluszki, trochę ubranek... no cokolwiek byle jej pomóc, bo ten mąż leżał miesiącami w szpitalu, potem w hospicjum. na koniec zmarł.
    cześć dziewczyn wierzyła jej do końca, cześć zaczęła wątpić. jedna z dziewczyn w końcu napisała do jego brata i się okazało, że ten facet ma się świetnie, że miał tylko zabieg jakiś i żeby tej dziewczynie nie ufać, bo to zwykła oszustka...
    to tak w bardzo dużym skrócie.
    dlatego jeśli ktoś ze znajomych by wpadł na moje konto tutaj to trudno - najwyżej poczyta sobie o moich zgagach, zaparciach czy hemoroidach. ale jednak do pójścia gdzieś na prywatną grupę mam już opory.
    lubię to forum bardzo i lubię przeżywać tutaj ciąże, ale już jestem bardziej ostrożna...
    O raaaaany jestem w ciężkim szoku, ludzie są nienormalni 😱

    espoir lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 183 308

    Wysłany: 25 marca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia, ja też proszę o wpisanie:

    26.03 - USG (ale wizytę mam bardzo późno, więc pewnie napiszę o niej 27)
    9.04 - prenatalne

    Dzięki 💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca, 14:17

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ