Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Mi z kolei czat napisal ze to zależy ile zusu sie placi, moj maz placi sporo wiecej niz to minimum wiec kwota dofinansowania bylaby pewnie sporo wyższa niz te 2-3k (po ktore tez warto sięgnąć!)

    A ten rodzicielskiej 9 tyg to chyba dziala na tej zasadzie ze kobieta wraca wcześniej do pracy?? Bo ja zakładam ze wezmę te 80% podstawy wynagrodzenia przez rok i patrząc na roznice w zarobkach między nami to bardziej sie w naszej rodzinie oplaca bym to ja byla na macierzyńskim 😆
    No własnie z tego co czytałam to nie. Kobieta ma swoją pulę rodzicielskiego i może ją wykorzystać w całości lub częściowo. Jeśli nie wykorzysta całości może część przejść na ojca lub przepada. Ojciec ma z kolei 9 tygodni tylko dla siebie i jeśli nie wykorzysta to przepadają. I dokładnie tak samo jak na ojcowskim może pracować i wystawiać wtedy fakturę. Więc to jakby dodatkowe 9 tygodni tylko dla ojca.

    aganieszkam lubi tę wiadomość

  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pracy to ja ciągle pracuję ale każdego dnia myślę już o zwolnieniu 😅

  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję pracować conajmniej do końca czerwca, może uda się do końca lipca. W trakcie planuję jeszcze gdzieś 2 tygodnie urlopu (ciągiem lub 2 x po tydzień). U nas to ja jestem programistą w rodzinie 😋 (chociaż na uop nie zlecenie czy jdg) więc poza sezonem moja wypłata jest wyższa. W sezonie męża on potrafi zarobić więcej ode mnie, wtedy też go oczekują w pracy. Więc pewnie będziemy się dzielić urlopem w zależności od miesięcy

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 513 492

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    No własnie z tego co czytałam to nie. Kobieta ma swoją pulę rodzicielskiego i może ją wykorzystać w całości lub częściowo. Jeśli nie wykorzysta całości może część przejść na ojca lub przepada. Ojciec ma z kolei 9 tygodni tylko dla siebie i jeśli nie wykorzysta to przepadają. I dokładnie tak samo jak na ojcowskim może pracować i wystawiać wtedy fakturę. Więc to jakby dodatkowe 9 tygodni tylko dla ojca.

    Oo to by byłoby super 😁 muszę powiedzieć mężowi, żeby poczytał o tym, szkoda by było to stracić ☺️

    Weronka - co do zwolnienia to czasem mam tak samo, zwłaszcza jak ktoś mnie zirytuje w pracy 😁

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 513 492

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja planuję pracować conajmniej do końca czerwca, może uda się do końca lipca. W trakcie planuję jeszcze gdzieś 2 tygodnie urlopu (ciągiem lub 2 x po tydzień). U nas to ja jestem programistą w rodzinie 😋 (chociaż na uop nie zlecenie czy jdg) więc poza sezonem moja wypłata jest wyższa. W sezonie męża on potrafi zarobić więcej ode mnie, wtedy też go oczekują w pracy. Więc pewnie będziemy się dzielić urlopem w zależności od miesięcy

    Ja też myślałam o jakimś urlopie jeszcze w międzyczasie ☺️ a planujecie gdzie pojechać? coś dalej / bliżej, samochodem / samolotem? Ja się cały czas zastanawiam, gdzie można pojechać a akurat 2 trymestr ponoć najlepszy na jakieś urlopy czy wyjazdy

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    Ja też myślałam o jakimś urlopie jeszcze w międzyczasie ☺️ a planujecie gdzie pojechać? coś dalej / bliżej, samochodem / samolotem? Ja się cały czas zastanawiam, gdzie można pojechać a akurat 2 trymestr ponoć najlepszy na jakieś urlopy czy wyjazdy
    Będę szukać czegoś na last minute, najchętniej samolotem i najlepiej jeśli to jakiś krótszy lot, nie na drugi koniec świata czy z przesiadkami. Zobaczymy jak wyjdzie 😊

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Artopa Przyjaciółka
    Postów: 99 129

    Wysłany: 8 kwietnia, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie ☺️ miesiąc czekania z obawami czy wszystko dobrze a tutaj mały gumiś prawie 4cm dobrze rosnący z silnym serduszkiem. Dopiero lekarz mi potwierdził przewidywany termin na 27.10, ciekawe czy się nie spóźni 2 dni, to trafi na urodziny razem ze swoim dziadkiem. Prenatalne za 2 tyg tj 22.04.

    BlackAmericano, Megmery, Weronka89, Niecierpliwa2, snieżka, Karos31, White1, Malina90, Paulina1106, Esteelcia, aganieszkam, Marty.Na, babajagapatrzy, pandzia 🐼, Mimblanee lubią tę wiadomość

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 8 kwietnia, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już po badaniu prenatalnym. Wszystko jest prawidłowo ,kamień spadł mi z serca ♥️
    Bobas ma 7,13cm i jest to chłopak 🩵🩵🩵
    Tak ładnie się pokazał ,że od razu lekarz na samym początku spytał czy chce znać płeć 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 15:55

    White1, Megmery, Kingus 1, Niecierpliwa2, BlackAmericano, Malina90, Artopa, Esteelcia, snieżka, Ninia, Martit, aganieszkam, Marty.Na, babajagapatrzy, Ala87, Vainchild, Weronka89, Paulina1106, Kasia0504, espoir, Niaha, Dorka.38, pandzia 🐼, Mimblanee, Mro_22 lubią tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3286 8788

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Weronka, to cos mnie czat kłamie ze ja musiałabym skrócić swoj rodzicielski, no ale to temat jeszcze bardziej na potem niz ten ojcowski urlop :)) dzieki ze o tym wspomniałaś w ogole, przeszlo by nam pare k kolo nosa 😵‍💫

    Gratuluje dobrych wieści po wizytach i prenatalnych, kamień z serca! ❤️

    Ja jestem juz na l4, ale od momentu informacji o ciazy no tak ciezko bylo mi sie na pracy skupić, totalnie czułam ze praca w ciazy to nie dla mnie. Mimo ze nie mam mocnych dolegliwości to czuje bóle brzucha, bóle jak endomemetrialne , dzis mialam 2 drzemki i po prostu ciesze sie ze mam przestrzeń by o siebie dbać tak jak chce.

    Ale rozumiem tez te z Was ktore wola popracować, nadgonić projekty, miec wiecej kasy- oby wszystko w zgodzie ze sobą a nie pod jakims przymusem 🌻 niby ciaza nie choroba ale nigdy nie mialam tyle dziwnych sygnalow ze strony ciałka co teraz 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 17:15

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1832 2140

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w 6 tc poszłam na L4, bo tak kazał mi immunolog ze względu na bardzo słabą odporność. Miałam być na zwolnieniu do minimum końca 12 TC, ale stwierdziłam, że jednak już nie wrócę do pracy. Często męczą mnie mdłości i bóle głowy, ale też wiem, że strasznie bym się bała, że dostanę w brzuch, bo mam w przedszkolu bardzo agresywne dziecko. Poza tym trzeba dużo się z nim siłować, żeby wyprowadzić go z sali jak wpada w furię i atakuje innych. Wiem, że to nie byłoby dla mnie dobre.
    Teraz chociaż będę miała trochę czasu na pisanie magisterki :) Planuję też zapisać się na indywidualne lekcje angielskiego, bo uczyłam się głównie niemieckiego i przez to mój angielski jest słaby. A tyle czasu, co teraz to chyba już nigdy nie będę miała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 17:13

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 976 1275

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Hej, ja już po badaniu prenatalnym. Wszystko jest prawidłowo ,kamień spadł mi z serca ♥️
    Bobas ma 7,13cm i jest to chłopak 🩵🩵🩵
    Tak ładnie się pokazał ,że od razu lekarz na samym początku spytał czy chce znać płeć 😊
    Gartulacje, niebieskie serduszko wpisane. Widzę, że październik się robi chłopczykowy.

    Karos31 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11375 9615

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Oo Weronka i co tam serio sensowne pieniądze sie dostaje?

    Moj maz jest programista wiec wiesz on ma jedna fv miesięcznie do firmy z którą ma kontrakt , a z twgo co sie orientowalismy to np l4 w jego przypadku to jest wiesz jakies śmieszne pieniądze typu 30 zl dziennie i założyliśmy ze nic z takich benefitow miec nie bedziemy... dzieki, na pewno to sprawdzimy!
    Zależy jakie płaci zusy, bo to od tego zależy. Ale lepsze to niż nic 😉 no i przy L4 będzie miał obniżoną podstawę do ZUS za czas zwolnienia.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    Ja też myślałam o jakimś urlopie jeszcze w międzyczasie ☺️ a planujecie gdzie pojechać? coś dalej / bliżej, samochodem / samolotem? Ja się cały czas zastanawiam, gdzie można pojechać a akurat 2 trymestr ponoć najlepszy na jakieś urlopy czy wyjazdy
    Tak, my do...Sandomierza 🤣

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Ewelinaxx Debiutantka
    Postów: 8 22

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    jestem tu nowa :)

    Termin wedlug OM to 06.10.2026 r. I badanie prenatalne wykonane 27.03.2026 r. Prawidlowe. Wedlug CRL idealnie termin 06.10.2026 r. :)

    Pani doktor powiedziala, ze przypuszcza ze to dziewczynka. Dwóch chlopców juz mam, także ucieszylabym sie bardzo z dziewczynki :)

    snieżka, Martit, babajagapatrzy, Ala87, Malina90, Ninia, Karos31, Megmery, Niecierpliwa2, aganieszkam, Dorka.38, pandzia 🐼, Mimblanee, Mro_22 lubią tę wiadomość

    Ewelinaxx
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1832 2140

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Tak, my do...Sandomierza 🤣

    Sandomierz jest piękny! ❤️
    Chociaż w Polsce marzą mi się wakacje na Podlasiu 😅 Ale wolę nie ryzykować z ZUSem na L4

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 8 kwietnia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artopa, świetne wiadomości! Te odstępy między wizytami okropnie się dłużą.

    Karos, gratuluję kolejnego chłopczyka ♥️

    Co do wakacji, my jeszcze nie planujemy. Chciałabym gdzieś wyskoczyć chociaż na przedłużony weekend, niewykluczone, że też w okolice Sandomierza, to rodzinne strony mojego męża, uwielbiam tam jeździć! Co roku jeździmy na kajaki, ale tym razem chyba muszę odpuścić kajakowanie ❤️‍🩹

    Karos31 lubi tę wiadomość

  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 8 kwietnia, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Sandomierz jest piękny! ❤️
    Chociaż w Polsce marzą mi się wakacje na Podlasiu 😅 Ale wolę nie ryzykować z ZUSem na L4
    Byłaś? A są tam jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia? Chętnie przycupnę i poczytam co warto zwiedzić 😄 może jakieś też godne polecenia restauracje?

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 184 308

    Wysłany: 8 kwietnia, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogóle jestem na zwolnieniu od 5 tygodnia 😅 Nawet przez chwile miałam myśl, żeby na zwolnienie iść po wizycie serduszkowej, bo co jak znowu to będzie ciąża biochemiczna. Ale jak na USG był już malusieńki przecineczek i lekarz powiedział, że jego zdaniem lepiej pójść na zwolnienie, to się od razu zgodziłam 🤣 Nie żałowałam, bo zaraz potem wpadły 3- godzinne drzemki w ciągu dnia, duże zmęczenie i bóle głowy.

    Ja też nie mam nic do ugrania czy chodzę czy nie chodzę do pracy. I tak się teraz nigdzie nie ruszamy, bo budujemy dom, mam umowę o pracę, zarabiam tyle samo (no, trochę mniej, bo w ciągu roku byłam już na dwóch zwolnieniach z powodów ciąż i poronień, a potem trochę na psychiatrycznym). Mieszkam w ładnej, zielonej okolicy, więc myślę, że lato w mieście też będzie 😉 spoko. Ruszanie się za daleko od dużych ośrodków miejskich (i tym samym dużych szpitali) też mi nie leży (mimo, że wszystko jest książkowo, to trochę mam cały czas poczucie, że muszę „pilnować” dzidziusia).

    Mój mąż też ma umowę o pracę, więc się na razie nie martwimy zwolnieniem, poza tym on może dość elastycznie pracować zdalnie, więc myślę, że przed porodem częściej będzie z tego korzystał.

    Zaczęłam oglądać filmy wyprawkowe, będę robić listę, co potrzebujemy. Musimy się tym zająć wcześniej, bo najprawdopodobniej czeka nas przeprowadzka z niemowlakiem. Zaczęłam też sobie planować co wydziergam na drutach. Musze się za to zabrać, bo trochę się pomysłów nazbierało. Myślę, że poza kocykiem i czapką, chcę spróbować wydziergać wełniany kombinezon - na jesień/ zimę idealnie!

    Ewelinaxx - witamy!

    snieżka lubi tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 8 kwietnia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bardzo szybko poszłam na L4. Wcześniej na krótki urlop i zaraz potem na L4. Nie chciałam ryzykować i jak tu dziewczyny piszecie, ja też nie mam nic do stracenia. Umowę mam na czas nieokreślony, L4 na razie 100% płatne. Za dużo do stracenia, żeby pracować, szczególnie jeśli praca jest stresująca i wymagająca

    Megmery lubi tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1832 2140

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Byłaś? A są tam jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia? Chętnie przycupnę i poczytam co warto zwiedzić 😄 może jakieś też godne polecenia restauracje?

    Byłam tam w podstawówce na wycieczce i kilka lat temu przejazdem na kilka godzin. Z wycieczki nie wiele już pamiętam, ale pamiętam ładne widoki :D A jak byłam ostatnim razem to chodziliśmy po starym mieście, wzdłuż rzeki i to miasto ma bardzo przyjemny klimat :) Nazw restauracji niestety nie pamiętam :(

    Marty.Na, Niecierpliwa2 lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ