Pazdziernikowe mamusie 2014
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
U mnie tak jak u Was różnie w domu było i też najczęściej przez alkohol, mój mąż nie pali ale wypije okazjonalnie i nie powiem bo lubi imprezki
a Antoś niestety nie spał mi całej nocy tak jak ostatnio, obudził się o 12 i o 5, ale nie jest źle, Dzisiaj jakos bidulek spać nie może znaczy teraz śpi ale ciągle coś chrząka może to po wczorajszej szczepionce.
Ja tez wywijam te firaneczki w pampersach i nic nie wychodzi nawet ak jest grubo, u nas są już 3 a zostało mi pare sztuk 2 to wykorzystuje w dzień jak wiem że zaraz będzie kąpiel czy coś zeby długo w niej nie chodził, bo w nocy zdarzyło sie osttatnio 2 razy że wszystko wypłyneło bo już 2 są za małe.
A co do teściowej to moja jest na prawde super, mieszka obok w domu i wpada raz dziennie ponosić Antosia ale nigdy mi nie zwróiła uwagi że coś robię źle, albo nie sugerowała żebym robiła inaczej. Zawsze mnie wspiera i pomaga. Więc na to nie mogę narzekać, ale ona jest młoda więc może dlatego. Ma 45latsylwia1985, Aniqa, paaolka, Anoolka, pestka, ao12., lubek lubią tę wiadomość
-
Aniqa wrote:Tak te, jak chcesz to wysle ci w liscie z 2-3 sztuki na wyprobowanie.
Ojej dziekuje Aniqaale nie bede Ci moze problemu robić...
tak czy siak musze te które mamy zużyć wiec jeszcze troche nam zejdzie...przejde sie przy okazji do Rossmana i zobacze jak cenowo u mnie w wyglądają..czy to wszedzie taka sama cena jest?
-
I serio zazdroszczę ci tego, że tak wcześnie chodzi spać. Mój diabeł 22-23 zależy, ale dziś spała całą noc bez karmienia do 5:30 (karmienie) i później do 7:15 ( karmienie), 9:15 (karmienie) i usnęła znowu i wstała 11:30, normalnie byłam w szoku, ale oczywiście ja nie pospałam, bo cały czas sprawdzałam, czy z nią wszystko ok, czy oddycha, czy nie ma gorączki. A ona 11:30 pobudka zjadła i zaczęła swoją aktywność.
Aż się boję dziś tego sylwestra. Boję się, że jak zaczną strzelać, to będzie po spaniu, a moje cycki nie wytrzymają tak częstego karmieniazobaczymy, jakie będą wasze relacje z pierwszej nocy sylwestrowej z maluchami
Dziewczynki, życzę wam wszystkiego naj,naj,naj w Nowym Roku, niech nam się dzieciaczki zdrowo chowają! Ściskam was mocno mamuśki i życzę szampańskiego sylwestra!paradise, paaolka, Kasiula09, pestka, ao12., ataga4, Sroka lubią tę wiadomość