Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czy mi w poniedzialek przeleja :/

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    O, ZUS wam przelewa? A mi wciąż pracodawca. To kwestia tego, że miałyście umowy tylko do porodu? Czy o co chodzi?

    Ja mam własną firmę.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    To chodzi o to, ile osób zatrudnia pracodawca, pisała kiedyś o tym Nelly

    dokladnie do 20 osob zatrudnionych przelewa zus a powyzej pracodawca tak jak przy zwolnieniach bylo

    age.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wlasnie czym sie zajmujecie ? i co ukonczylyscie ? tego chyba jeszcze nie bylo

    ja jestem kosmetyczka z wyksztalcenia i taka tez mam prace od 5 lat- ukonczylam jeszcze choreografie i 4 lata tanczylam w teatrze tanca- oj byly piekne czasy i bardzo dobre zarobki le rozpadlo sie wszystko :(


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 19:36

    poczwarkah, anka_a lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    a wlasnie czym sie zajmujecie ? i co ukonczylyscie ? tego chyba jeszcze nie bylo

    ja jestem kosmetyczka z wyksztalcenia i taka tez mam prace od 5 lat- ukonczylam jeszcze choreografie i 4 lata tanczylam w teatrze tanca- oj byly piekne czasy i bardzo dobre zarobki le rozpadlo sie wszystko :(

    ja skonczylam ekonomie a pracuje w ubezpieczeniach :-)

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sztuka użytkowa - wykształcenie i praca :)

    lubek lubi tę wiadomość

  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja z wykształcenia jestem polonistką, ale pracuję w administracji biurowej, w dużej firmie (zarządzamy biurem na 700 osób :) )

    Sylwia - teatr tańca - wow! :) Dziewczyno, marnujesz się przy tym fajfusie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 19:49

    ao12., anka_a, paradise, nick nieaktualny, ataga4, lubek lubią tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agrafka wrote:
    sztuka użytkowa - wykształcenie i praca :)
    o kurcze co to takiego?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta tam :)

    img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/213/1692067_taniec.jpg[/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 19:56

    poczwarkah, anka_a, paaolka, Kasiula09, ao12., nick nieaktualny, ataga4 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Nutella Autorytet
    Postów: 287 203

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłam administrację (jednak zawsze marzyłam żeby pójść na medycyne)
    a pracuje w firmie medycznej zajmującej się diagnostyką obrazową jako HR,PR i ogólnie w swoim dziale robiłam wszystko związane z papierami.


    Obecnie myślę nad rozkręceniem czegoś własnego;)

    16udyx8duu58l84q.png
    klz9df9hjdsy5hjy.png
  • Nutella Autorytet
    Postów: 287 203

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    1692067_taniec.jpg

    WOW!!!
    Super fotka!!!

    Kiedyś tańczyłam taniec nowoczesny:)

    lubek lubi tę wiadomość

    16udyx8duu58l84q.png
    klz9df9hjdsy5hjy.png
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UUUuuuuuuuuuuu ale lala :D

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały skład

    1692153_team.jpg



    ja to ta czerwona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 20:07

    anka_a, paaolka, Kasiula09, Agrafka, ao12., nick nieaktualny, lubek lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach ... byly czasy bylo to 5 lat temu - bylam mloda i piekna ach...

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia skoro na scenie bylas jedyna w czerwonym kostiumie, to chyba mualas tam glowna role?

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow :) Sylwia super.

    Mi zostal do zrobienia rok studiow na kierunku psychologia kliniczna a jak na razie jestem instruktorka tańca :)

    sylwia1985, lubek lubią tę wiadomość

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    O, ZUS wam przelewa? A mi wciąż pracodawca. To kwestia tego, że miałyście umowy tylko do porodu? Czy o co chodzi?

    /QUOTE]
    to zalezy od wielkości firmy, w której sie pracuje. A dokładniej od ilości zatrudnionych tam osób. Mi przelewa pracodawca :)

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ja Sylwia, super!!! :)

    placki na Franulo na głowce wytarte, tak nią macha że masakra :P

    ja jestem filologiem , a skończyłam filologię śródziemnomorską. Pracy dla mnie w zawodzie ni ma :P Studia typowo językowe. Ale obsługuje Stany i Londyn technicznie :) praca w corpo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 20:31

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloł! jestem w końcu tutaj a nie tylko na fb ;)
    Sylwia podziwiam bo ja to zawsze noga z tańca byłam(jestem). Rewelacyjny strój no i muszę stwierdzić, że nie widać po Tobie upływu lat!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:57

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Sylwia super na tej scenie wyglądałas :) juz nie masz szans żeby wrócić do tańca? Na pewno dodało by to dużo radości do Twojego zycia :)

    Ja skończyłam pedagogike specjalną i od poczatku studiów pracuje z dziećmi, ostatnio 4 lata w przedszkolu, wczesniej jako opiekunka, a jeszcze wczesniej w sali zabaw i w żłobku ;)
    Z tym że nie do końca jestem przekonana że dobra drogę zawodową sobie wybrałam...przede wszystkim nie ma szans na dobre zarobki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 20:44

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
‹‹ 1172 1173 1174 1175 1176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ