Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    Nati super, nie przejmuj się, wiele ciąż jest młodszych niż z OM, moja też o 5 dni młodsza :)))

    dzięki - staram się spokojnie czekać :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strokrotka wrote:
    Nati74 super wiadomości! Młodszą ciążą się nie martw! U mnie dokładnie tak samo - 4 dni różnicy, więc spokojnie! Wszystko musi być OK! Mimo wszystko współczuję przeżyć :( Całuski! :*

    no, nerwy straszne, ale oby wiodły do szczęśliwego zakończenia.

    Nikomu nie życzę takiego stresu

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    to widzę że masz kpl dla chłopaka ;)
    ja mam dla dziewczynki ;)
    więc jak u mnie będzie chłopak u Cb dziewczynka, proponuję zamianę wyprawek :P



    Nati trzymam kciuki mocno zaciśnięte żeby to wszystko dobrze się skończyło i Fasolek jeden został z wami skoro jeden już odszedł.

    Dziękuję bardzo

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    Jak najbardziej jestem wierząca - i każda modlitwa serdecznie widziana :) Będzie nam jeszcze potrzebna :)
    ja niestety ateistką jestem ale za to wysyłam moc pozytywów i bardzo ciepłych myśli i dobrej energii :)

    Nati74, Kajaoli, renatkach, mad8 lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    ja niestety ateistką jestem ale za to wysyłam moc pozytywów i bardzo ciepłych myśli i dobrej energii :)

    Dziękuję za każdą dobrą myśl :)

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Drelin Przyjaciółka
    Postów: 116 134

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati, ale się cieszę :) będzie ok :)

    Nati74, mad8 lubią tę wiadomość

    yuudrjjg1yagrwny.png
  • Madź Ekspertka
    Postów: 166 106

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    dziewczyny,

    nam się na razie udało - przynajmniej częściowo.

    Beta wprawdzie spadła, ale po 3 dniach wzrosła ponad 200 %. Były 2 pęcherzyki, z których jeden niestety się nie utrzymał. Stąd spadek bety.

    Drugi zarodek jest - i jest serduszko.

    Żeby jednak nie było tak różowo - to jest oczywiście duży krwiak i zarodek jest troszkę za mały zamiast 6tc4 to zaledwie 6tc.

    Mamy za tydzień skontrolować.
    Stresu mnie to mnóstwo kosztowało, ale mam nadzieję, ze za tydzień wszystko bezie w porządku i w końcu odetchnę.

    Nati to wspaniała wiadomość :) a teraz tylko myśl pozytywnie i wszystko będzie dobrze:)

    Nati74, mad8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati ale nas nastraszyłaś ;) Zobaczysz teraz już wszystko będzie ok :)

    Nati74, mad8 lubią tę wiadomość

  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak myślę:) poza tym bliźniaki zawsze są mniejsze, a ten jeden musi być mega silny i chce z Tobą zostać o zostanie:)

    Nati74 lubi tę wiadomość

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a włosy farbujecie???
    Ja wyglądam jak 10 nieszczęść z odrostami i zastanawiam się co z tym fantem zrobić :P

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny - sama byłam przerażona. Nadal jeszcze nie jestem całkiem spokojna, ale już trochę lepiej.

    Mam nadzieję, że nam się jednak uda. Ja już nie mam czasu na powtórki. Pół roku temu poroniłam, a i teraz jak się uda dotrwać do końca 40 tc to będę tuż po 40-tych urodzinach. :)

    MartaR.., Drelin, nick nieaktualny, mad8 lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati uda się:) anoolka ja się wybieram przed świętami, ale mam ombre więc u mnie nie widać:)

    Nati74 lubi tę wiadomość

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati będzie dobrze dzidzia bardzo chce do Was teraz będzie rosnąć i rosnąć

    Nati74, mad8 lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Dziewczyny a włosy farbujecie???
    Ja wyglądam jak 10 nieszczęść z odrostami i zastanawiam się co z tym fantem zrobić :P
    Ja tez...

    I wlosy I pazury... zrobie wszystko w 2 trymestrze.

    a wiecie ze kozuchowska w ciazy? Moze bedzie rodzic z nami???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 19:53

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Dziewczyny a włosy farbujecie???
    Ja wyglądam jak 10 nieszczęść z odrostami i zastanawiam się co z tym fantem zrobić :P
    Ja na razie się powstrzymuję, pójdę do fryzjera w 2 trymestrze :)

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha nas na takie luksusy nie stać;) ja pazurki żelowe robie regularnie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 20:18

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loveyou88 wrote:
    haha nas na takie luksusy nie stać;) ja pazurki żelowe robie regularnie:)
    Na jakie luksusy? Pazurki zelowe tez kosztuja zwlaszcza regularnie ;)

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksusową klinike w której kożuchowska będzie rodzić;)

    kalitria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • Natalia J. Przyjaciółka
    Postów: 100 146

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się Nati, ze wróciłas do nas z piękna nowiną :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 20:58

    Nati74 lubi tę wiadomość

    e7835254a1.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loveyou88 wrote:
    luksusową klinike w której kożuchowska będzie rodzić;)
    Aaaa to, to na pewno!!! Tylko ja myslalam ze w tym samym miesiacu co my :)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ