Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Nati <3 A myślałam że najgorsze już za nami :(

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati ale co sie stalo? Jak jestes w stanie oczywiscie napisac:( ktory to byl tydzien?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2014, 11:21

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Madź Ekspertka
    Postów: 166 106

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 jesteśmy z Tobą kochana... :(

  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati trzymaj się dzielnie, wszystkie jesteśmy z Tobą

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati kochana, przykro mi..

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati, wyrazy współczucia... bardzo mi przykro!

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Nati ale co sie stalo? Jak jestes w stanie oczywiscie napisac:( ktory to byl tydzień?

    przełom 11/12 tc. Nie wiem co się stało. Poszłam na kontrolna wizytę. Usg miało potwierdzić wiek ciąży przed badaniem genetycznym. A okazało się, że serce dziecka nie bije. Nie miałam żadnych złych objawów. Piersi bolały, były mdłości, i osłabienie... Jedyne co, to parę dni wcześniej spadła mi temperatura. Niby nie dużo, 0,2 stopnia, nadal była nad linią, ale prze kilka dni niższa niż ta w poprzednich tygodniach.

    Czekam na wynik hsit-pat. Ale nie robię sobie złudzeń. Będę musiała znaleźć jakiegoś mądrego lekarza. Winna może być anemia (?) nieznaczna, albo dość duża krzepliwość (choć tez w granicach normy). Nie wiem.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-( bardzo mi przykro Nati życzę dużo zdrówka :-*

    7a4aio4pfp2702id.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale smutna informacja :( jest mi straszliwie przykro ze takie rzeczy sie zdarzają :( Nati ściskam Cie mocno:* wiem ze teraz żadne słowa tak naprawdę Cie nie pociesza...

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati straszne to :( az sie plakac chce

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati, duża krzepliwość krwi ma znaczenie. Nie wiem czy sam wynik badania histopatologicznego coś powie ale powinnaś porobić badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Trzymaj się.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z podstawowego badania krwi wyjdzie ta krzrpliwosc czy nie? Gin zleca badania w ciazy

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati ja robiłam badania na anty TPO i przeciwciała kariolipidowe IgM i IgG, to podstawowe badania przy podejrzeniu, że coś jest nie tak z krzepnięciem. jeśli zaburzenia są małe to wystarczy łykać Acard w ciąży, jeśli duże to są zastrzyki z heparyny i powinno być ok.
    ja jestem na Acardzie i jestem w 14 tc, ale boję się każdej wizyty kontrolnej i tylko czekam na słowa "widać akcję serca", teraz już widać ruchy ale ja jeszcze nic nie czuję.

    Nati bardzo Ci współczuję, wiem co przeżywasz teraz. mam tylko nadzieję, że się podniesiesz z tego w miarę szybko, choć przypuszczam, że teraz myślisz, że tak się nie stanie...

  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati bardzo mi przykro..

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati bardzo mi przykro :(

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    jestem na Acardzie i jestem w 14 tc, ale boję się każdej wizyty kontrolnej i tylko czekam na słowa "widać akcję serca", teraz już widać ruchy ale ja jeszcze nic nie czuję.
    Ja też biorę Acard, dwie tabletki rano a wieczorem zastrzyk z Clexane. Wiem co czujesz bo też zawsze czekam na słowa " widać akcję serca"

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati bardzo mi przykro :(

    tez biore acard 1x dziennie ...

    ehh tak sie człowiek naczyta tych smutnych wiadomości... ze sam znowu zaczyna sie bac... byle do wizyty..

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Pauletta Autorytet
    Postów: 287 198

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewolka tez tak mam :-[ znowu do 15 oszaleje

    Majunia

    klz9uay3zwy9fvpb.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3yx8darzp2fjs.png[/link]
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam wizytę bez usg, tylko po l4. Następna dopiero 19 maja do tej pory to ja oszaleje, osiwieje i popadnę w depresję. ;[

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to już jest że każde usg ładuje moje baterie pozytywną energią i nadzieją a po tygodniu są one już wyczerpane i zaczyna się odliczanie do następnej wizyty ;c

    Kakabaka, nick nieaktualny, Kajaoli lubią tę wiadomość

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ