Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loveyou88 wrote:
    a tak poza wszystkim, oczywiście w pasie już się nie spinam w żadne spodnie i mój patent, gumką do włosów zaczepiam o guzik i dziurke i długa koszulka:P Rewelacja:)
    a jestem taka szczęśliwa z dzidziorkiem w brzuszku:)
    a powiedzcie jak zachowują się wasi M:) Czy też dotykają, mówią do brzuszka czy jak?:)

    Loveyou88 mam teraz taki sam brzuszek jak Ty :) i tak samo radze sobie ze spodniami, bo niby niektore dadza sie jeszcze dopiac ale na scisk i mnie uwiera, wiec tez zaczepiam gumka i dluzsze bluzki nosze ;) musze pomyslec o jakichs ciazowych chyba w koncu... ;)
    A jesli chodzi o dotykanie przez M, to wieczorem jak sie kladziemy to zawsze glaszcze, ale mysle ze mowic zacznie do niego pozniej, jak bedzie troszke wiekszy i bedzie czul jak dzidzia sie rozpycha ;)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mezczyzna zdecydowal sie "rozmawiac z brzuszkiem" juz od samego poczatku, jak tylko dowiedzial sie o ciazy. Tak jakos sam z siebie :) i wczoraj gdy dowiedzial sie, ze prawdopodobnie od tego tygodnia maly slyszy juz normalnie dzwieki, przytulil sie do brzucha i spytal swojego synka czy to prawda :) bardzo lubie te momenty :)

    Kiedys powiedzialam mojemu M, ze jak przyszly tata rozmawia ze swoim dzieckiem, ktore jest jeszcze w brzuszku to po porodzie reaguje ono na jego glos i odwraca glowke w jego strone. Wyczytalam to w ksiazce, w ktorej bylo opisane jak wygladaja rozne etapy nawiazywania kontaktu ze swoim dzieckiem w czasie ciazy.
    Byc moze to ta informacja go zachecila do rozmow z maluchem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 07:53

    nick nieaktualny, Madź lubią tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubek udanego urlopu :) mogę pozazdrościć energii, ja po wyjściu do sklepu czuję się już zmęczona ;c Dobry patent z tą gumką, chyba wypróbuje. Jak się na jem wywala mi troszkę brzuszek i czasami ciężko mi się dopiąć a na spodnie ciążowe w moim przypadku chyba jeszcze za wcześnie bo jak wszystko strawie brzucha nie ma :D

    Miłego dnia dziewczyny :)

    lubek, Kajaoli lubią tę wiadomość

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaolka wrote:
    Loveyou88 mam teraz taki sam brzuszek jak Ty :) i tak samo radze sobie ze spodniami, bo niby niektore dadza sie jeszcze dopiac ale na scisk i mnie uwiera, wiec tez zaczepiam gumka i dluzsze bluzki nosze ;) musze pomyslec o jakichs ciazowych chyba w koncu... ;)

    Ja kupiłam sobie leginsy w reserved. Są elastyczne i z gumką w pasie a wyglądem imitują jeansy. Wszystkie moje spodnie mnie uciskały więc musiałam coś w końcu kupić.

    paaolka lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8 wrote:
    Ja kupiłam sobie leginsy w reserved. Są elastyczne i z gumką w pasie a wyglądem imitują jeansy. Wszystkie moje spodnie mnie uciskały więc musiałam coś w końcu kupić.

    A jakos ostatnio kupowalas? I duzo kosztowaly? ;)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam na całość i zakupiłam w HM typowo ciążowe dżinso-leginsy :D Wybrałam rozmiar większy - przyszłościowy, bo niby takie były obcisłe, ale podczas chodzenia obsuwają się i spadają z krocza :/

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaolka wrote:
    A jakos ostatnio kupowalas? I duzo kosztowaly? ;)

    Kupiłam je w sobotę za 79,99zł. Odwiedziłam parę sklepów i wzięłam pierwsze, które pasowały bo nie miałam już w czym chodzić.
    Jak dla mnie są fajne chociaż wolałabym ciemne a były tylko jasne.

    paaolka lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8 wrote:
    Kupiłam je w sobotę za 79,99zł. Odwiedziłam parę sklepów i wzięłam pierwsze, które pasowały bo nie miałam już w czym chodzić.
    Jak dla mnie są fajne chociaż wolałabym ciemne a były tylko jasne.

    No to jeszcze cena znośna ;) a ja tez wołałabym wlasnie ciemne...ale zawsze moge sie przejechać do reserved i przymierzyc, anuz mi sie spodobają takie jaśniejsze ;)
    A kupie sobie tez ze 2-3 pary zwykłych leginsow i bede nosic z tuniczkami chyba, no i niedługo lato to i tak za jeansami tęsknić nie będę... ;)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaolka wrote:
    No to jeszcze cena znośna ;) a ja tez wołałabym wlasnie ciemne...ale zawsze moge sie przejechać do reserved i przymierzyc, anuz mi sie spodobają takie jaśniejsze ;)
    A kupie sobie tez ze 2-3 pary zwykłych leginsow i bede nosic z tuniczkami chyba, no i niedługo lato to i tak za jeansami tęsknić nie będę... ;)

    No cena mogłaby być niższa.
    Jechałam na zakupy z myślą o tunice i leginsach właśnie, ale jak się jest pod ścianą to się bierze co jest:). Zwłaszcza, że nie jestem z dużego miasta więc sklepów miałam do wyboru maaaaaluśko:).
    Za jakieś 2 tygodnie jadę w odwiedziny do teściów i tam pewnie zaopatrzę się trochę lepiej. Znając moją teściową to też będzie chciała sprezentować coś mi i orzeszkowi.

    paaolka lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dziewczyny czy Wasza waga przyrasta normalnie? Pytam bo ja mam wahania z dnia na dzień potrafi spaść o 0,5 kg.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przez jakis czas skakala ale okazalo sie, ze mierzylam za kazdym razem na innej wadze i dlatego rozne wyniki. A jak mierze tylko na jednej (u siebie w domu) to przyrost jest stopniowy :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 1 trymestrze skakała przez wymioty, teraz nie wiem bo zepsuła mi się waga :D i ważona jestem tylko na wizytach.

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • renatkach Autorytet
    Postów: 558 633

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) ja dzisiaj miałam wizytę, na razie wszystko w porządku. Maluszek ma CRL 9,81 cm. Pozdrawiam :)

    paradise, nick nieaktualny, paaolka, ania.g, MOI, Madź, Kajaoli lubią tę wiadomość

    3i49tv7325tdkkap.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super renatkach :) to maluszek rośnie jak na drożdżach :D

    Ja idę 8 maja na wizytę, ale nie wiem, czy będzie usg wtedy..a bardzo bym chciała, bo potem to pewnie dopiero połówkowe..

    Udanego długiego weekendu kochane! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 18:29

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    U mnie przez jakis czas skakala ale okazalo sie, ze mierzylam za kazdym razem na innej wadze i dlatego rozne wyniki. A jak mierze tylko na jednej (u siebie w domu) to przyrost jest stopniowy :)
    Ważę się codziennie w domu na czczo na tej samej wadze.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Nutella Autorytet
    Postów: 287 203

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez rożnie z wagą było w ciągu 2 dni wahania były nawet do 1 kg.
    A teraz od jakichś 2 tygodni wszystko stoi w miejscu i się zastanawiam czy to dobrze czy źle.

    16udyx8duu58l84q.png
    klz9df9hjdsy5hjy.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 1 maja 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja będę miala synka. Cieszę się bardzo :)

    paradise, nick nieaktualny, paaolka, lubek, Monica, ania.g, Kajaoli, Magdzialenka, Madź lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 1 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Smutas ;) Też już bym chciała się dowiedzieć kto mieszka u mnie w brzuszku.


    Dziewczyny bierzecie jeszcze kwas foliowy?

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja go mam w witaminkach i to dosyć sporo.
    Ja biorę prenatal classic a Wy?

  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 1 maja 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam ostatnio mojego ginekologa o jakieś witaminy ale powiedział, że mam brać sam kwas foliowy bo wyniki mam bardzo dobre. No ale są kobiety, które wyniki też mają dobre a witaminy jednak biorą. I teraz tak siedzę i się zastawiam czy zakupić coś na własną rękę czy słuchać się swojego ginekologa :D

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ