Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Ja czuje już coraz mocniejsze pukania
    Ja niestety nie poczułam jeszcze jak maleństwo się rusza:((

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale miałam stan przed zawałowy hahaha siedze na ogródku, wstałam i czuje cos mi poleciało no to pędzikiem do wc a tam peełno sluzu...jak przy owulacji mleczno-przezroczysty, galaretkowaty tez tak macie?? pierwszy raz mi sie zdarzyła taaka ilosc..
    zadzwoniłam do lekarza, powiedział, że póki nie ma bólów, skurczy lub palmien/krwawien to ok ale jak cos sie bedzie dziao to mam jechać do szpitala ;/ sie lekko zestresowałam i bzuch zaczał mnie ćmić moze z nerwów..

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie denerwuj się, pamiętaj że maleństwo denerwuje się razem z Tobą...

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem ale nie ukrywam , że sie zestresowałam... bo owszem , ze tak sie wyraże "mokro" w gatkach jest wiadomo wiecej tego sluzu jest ale tyle to ja nie miałam hahaha spoko juz przechodzi wiec pewnie to ze stresu :)

    ao12. lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    ale miałam stan przed zawałowy hahaha siedze na ogródku, wstałam i czuje cos mi poleciało no to pędzikiem do wc a tam peełno sluzu...jak przy owulacji mleczno-przezroczysty, galaretkowaty tez tak macie?? pierwszy raz mi sie zdarzyła taaka ilosc..
    zadzwoniłam do lekarza, powiedział, że póki nie ma bólów, skurczy lub palmien/krwawien to ok ale jak cos sie bedzie dziao to mam jechać do szpitala ;/ sie lekko zestresowałam i bzuch zaczał mnie ćmić moze z nerwów..
    Mi sie to zdarzylo,myslala ze to czop sluzowy i zaczynam rodzic ale cale szcescie nic sie nie stalo...widocznie to normalne.

    Eweloka84, ao12. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to witam wszystkie,dawno sie nie odzywalam!!Dzis zaczelam szosty miesiac i czuje mojego malca bardzo wyraznie.Nie znam jeszcze plci bo male za kazdym razem zamyka nogi.26 maja mam polowkowe i mam nadzieje,ze uda mi sie dowiedziec kogo mam w brzuszku

    Eweloka84, ao12., Kakabaka, anka_a lubią tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caterinka wrote:
    Mi sie to zdarzylo,myslala ze to czop sluzowy i zaczynam rodzic ale cale szcescie nic sie nie stalo...widocznie to normalne.
    poważnie??? uff to dobrze ze wszystko jest w porządku :)

    ao12. lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    poważnie??? uff to dobrze ze wszystko jest w porządku :)
    A nie serduszkowałaś przypadkiem dzisiaj ? ;)

    Eweloka84, ao12. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ao12. wrote:
    Ja niestety nie poczułam jeszcze jak maleństwo się rusza:((
    Lada dzień poczujesz :)

    ao12. lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    A nie serduszkowałaś przypadkiem dzisiaj ? ;)
    nie, my mamy zakaz jak narazie ;P

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • gobsoon Znajoma
    Postów: 29 107

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Dziewczyny chciałam dołączyć do Waszej społeczności;) Podczytuję Was od dawna ale dopiero dziś się odważyłam odezwać:)
    Tak więc witamy Was całą trójką, tj. ja i dwójka w moim brzuszku :)
    Termin mamy póki co na 8-go października.

    Eweloka84, nick nieaktualny, ao12., lubek, sylwia1985, MartaR.., mad8, paradise, nick nieaktualny, Agrafka, Monica, Kakabaka, paaolka, agatas, Kajaoli, pestka, poczwarkah, Nelly, anka_a, Scęście lubią tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gobson witaj :D i gratuluje dwójki w brzusiu :D

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gobsoon wrote:
    Witam!
    Dziewczyny chciałam dołączyć do Waszej społeczności;) Podczytuję Was od dawna ale dopiero dziś się odważyłam odezwać:)
    Tak więc witamy Was całą trójką, tj. ja i dwójka w moim brzuszku :)
    Termin mamy póki co na 8-go października.
    Witamy Gobson :)
    Z jednej strony zazdroszczę dwójki ale z drugiej...boję się że z jednym nie dam sobie rady a co dopiero z dwójką ;)
    Też mam termin na 8 :)

  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gobsoon wrote:
    Witam!
    Dziewczyny chciałam dołączyć do Waszej społeczności;) Podczytuję Was od dawna ale dopiero dziś się odważyłam odezwać:)
    Tak więc witamy Was całą trójką, tj. ja i dwójka w moim brzuszku :)
    Termin mamy póki co na 8-go października.
    Witaj, gratuluję podwójnego szczęścia:)

    misiulka2000 lubi tę wiadomość

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • gobsoon Znajoma
    Postów: 29 107

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za gratulacje!!!
    oczywiście, że my też się boimy, że będzie ciężko i tak pewnie też będzie ale już się powoli z tym oswoiliśmy i wiemy, że musimy dać rade... :)
    A biorąc pod uwagę fakt, że to nasza pierwsza ciąża to nie będziemy mieć porównania jak to jest z jednym dzieckiem, więc dla nas naturalnym będzie obecność dwóch brzdąców... i tak się pocieszam, że damy jakoś sobie rade:)
    Oby dzieciaczki zdrowe się urodziły :)

    ao12., sylwia1985, MartaR.., nick nieaktualny, Eweloka84, Monica, paaolka, agatas, lubek, anka_a lubią tę wiadomość

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 455

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj gobsoon i gratuluję...Znasz już płeć?

    Widzę również że powiększa się grono dziewczynek ;)

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Gratuluję dzisiejszych dobrych wieści i witam się z nowymi dziewczynami.

    Jestem po wizycie. Dowiedzieliśmy się z mężem, że będzie synek (tak jak przypuszczałam:).
    Wszystkie przepływy, budowa narządów w porządku ale.... i tu kolejny raz się dziś podłamałam.... bobas jest młodszy o 8 dni w stosunku do terminu z om i lekarz nastraszył nas, że trzeba go monitorować w kierunku rozwoju hipotrofii i że mniejsze wymiary płodu mogą być również powiązane z wadami genetycznymi, co mnie kompletnie rozstroiło bo mam zespół Downa w rodzinie.
    W poniedziałek mamy wizytę u genetyka i boję się, że będzie nas namawiał na amniopunkcję. Co ja wtedy zrobię?
    Niby od początku bobas był mniejszy niż wynikałoby z om (co może wynikać z moich nieregularnych okresów) ale niepokój został zasiany. Nie myślałam, że można się aż tak bać.
    Czy tylko moja dzidzia tak różni się z om?

    Kakabaka, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8 nie denerwuj sie - wszystko bedzie dobrze

    mad8 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • gobsoon Znajoma
    Postów: 29 107

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87 wrote:
    witaj gobsoon i gratuluję...Znasz już płeć?

    Widzę również że powiększa się grono dziewczynek ;)

    Jeszcze nie znam ale może już w czwartek się przekonam bo mamy USG połówkowe :)

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem juz na fejsie tylko teraz problem ktora to ktora :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 287 288 289 290 291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ