Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe co u Aniqa ? Fajnie gdyby napisala co rzeczywiscie sie przydaje w szpitalu a co jest zbedne bo szkoda dzwigac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 11:13

    Nelly, ao12., Zielono mi:-))))), ataga4 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 6 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mysle dziewczyczyny ze zeby bylo wygodnie maluszkowi to najlepiej body krotki rekaw i pajac... lub spioszki na body z dlugim rekawkiem .. bo jednak polspioszki maja gumeczke i po co na tym pepuszku ma to naciskac.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 11:43

    Zielono mi:-))))), ataga4 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u2bbadkf2cml_t.jpg

    Moja lejdis w wozku u babci, po poludniu pierwszy spacer.

    ania.g, paaolka, nick nieaktualny, Nelly, ao12., lubek, Zielono mi:-))))), ataga4, Agrafka, MartaR.., Kasiula09, sylwia1985, MOI, Kaszulator, Monica, nadzieja!!!, Kajaoli, tofirus, pestka, renatkach, Strokrotka, paradise, anka_a lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    ciekawe co u Aniqa ? Fajnie gdyby napisala co rzeczywiscie sie przydaje w szpitalu a co jest zbedne bo szkoda dzwigac
    Dzis napisze wam,bo duzo jednak zaobserwowalam bedac tam,wiec jak bedziemy na spacerku to napisze.

    paaolka, Nelly, ao12., Zielono mi:-))))), Kasiula09, ataga4, sylwia1985, tofirus, Monica, pestka, Strokrotka lubią tę wiadomość

  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 6 września 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    u2bbadkf2cml_t.jpg

    Moja lejdis w wozku u babci, po poludniu pierwszy spacer.

    Maleńka królewna :) Udanego spacerku Aniqa :) jak Ci fajnie że jeszcze załapiesz się z Hanią na taką ciepłą pogodę, u nas to pewnie pierwsze spacery w kombinezonikach już będą...

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 6 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta
    Wczoraj byłam na wizycie z usg. Marcel waży 2170, rozwija się harmonijnie i zdrowo. Ilość wód płodowych i przepływy w normie. Łożysko II stopień dojrzałości. Szyjka zwarta i zamknięta. Blizny po poprzednich cc też bardzo dobrze. Nic nie zapowiada wcześniejszego porodu z zaskoczenia. Także do planowej daty cc zostało mi ok 40 dni. Zastanawiam się ile mały przez ten czas jeszcze nabierze masy.

    nick nieaktualny, paaolka, ao12., lubek, nick nieaktualny, Kajaoli, anka_a lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 6 września 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem, że jak wczoraj wybierałam co zapakować do torby do szpitala dla małego, to stwierdziłam, że mam za mało bodziaków na krótki rękaw szczególnie tych na 56, za to sporo pajacy tego rozmiaru, a znowu na odwrót w rozmiarze 62 - dużo bodziaków a pajacy tylko kilka...ale chyba poczekam aż mały się urodzi i wtedy zobacze po jego wymiarach co warto dokupić ;)

    Do torby zapakowałam podobnie jak Scęście:
    3x body krótki rękaw
    3x body długi rękaw
    3x pajac
    3x półśpiochy
    no i 2 czapeczki, 3 pary skarpetek i 2 pary niedrapek

    a jak mężu zobaczył cały stos rzeczy do zapakowania, łącznie z pieluchami, chusteczkami, rożkiem, itd. to się przeraził ;) potem mu jeszcze pokazałam swoją walizeczkę to się pyta czy na miesiąc do szpitala się wybieram, hehe ;) no ale same ręczniki zajmują dużo miejsca..

    ao12., ania.g, ataga4, Zielono mi:-))))), Kajaoli lubią tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • Zielono mi:-))))) Ekspertka
    Postów: 225 164

    Wysłany: 6 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    u2bbadkf2cml_t.jpg

    Moja lejdis w wozku u babci, po poludniu pierwszy spacer.


    Ślicznotka :-) Udanego spacerku kochana....Całuski dla Was :-*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    so22pqr.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 6 września 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monica wrote:
    OK bardzo Wam dziekuje za podpowiedzi właśnie się wykąpałam na wszelki wielki spakuje torbe (nie wszystko jeszcze mam:( i pojade do szpitala ale może najpierw zadzwonie do swojego lekarza. Trzymajcie się.


    Monica, co powiedzieli na IP?

  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 6 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A body macie takie zakładane przez główkę czy rozpinane po całej długosci? Ja mam takie i takie, ale na początku chyba wygodniej bedzie ubrac malca w te rozpinane.

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 6 września 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    u2bbadkf2cml_t.jpg

    Moja lejdis w wozku u babci, po poludniu pierwszy spacer.

    Jest śliczna jak laleczka od razu widać ze malutka dziewczynka :-)

    Robie wszystko żeby moja Mała siedziała w brzuchu jeszcze chwile ale jak patrze na taką księżniczkę to chyba zaraz okna pomyje :-P

    ao12., nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kajaoli lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 6 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa mala krolewna :-) super skorzystacie jeszcze z pieknej pogody na spacerek bo my to juz bedziemy pownie opatulac bo bedzie juz chlodno.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 6 września 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju Aniqa :) jest cudna :) mala laleczka, sliczna dziewuszka! zazdroszcze ze juz mozesz sobie z gondolka spacerowac :) u mnie ejszcze chyba 4 tyg, bo niby termin na 16 pazdziernika z om, na 11 z wczorajszego usg a ok 7-10 dni przed terminem bedzie cc, wiec mysle ze w pierwszym tygodniu pazdziernika przytule swojego synka :) i mam nadzieje jeszcze w pazdzierniku pospacerowac bez wiekszego przykrywania malucha, tj ubranko, polarowy misiak tylko i gondolka.. no ale zobaczymy jak to bedzie :)

    ja wzielam tak jakby do spzitala dwa stroje na jeden dzien, 3 czapeczki na akzdy dzien i 3 niedrapki, z nadzieja ze po 3 dniach wyjde bo bedzie ok, a gdyby cos nie tak, jakas zoltaczka i dluzszy pobyt w szpitalu 5-6dni to wtedy maz dowiezie :)

  • Nelly Autorytet
    Postów: 607 627

    Wysłany: 6 września 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    A body macie takie zakładane przez główkę czy rozpinane po całej długosci? Ja mam takie i takie, ale na początku chyba wygodniej bedzie ubrac malca w te rozpinane.
    Ja mam prawie wszystkie rozpoznane - są o wiele wygodniejsze

    km5svcqg6fuae1xg.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa malutka slodka- ale wam fajnie - spacerek w tak piekna pogode

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 6 września 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    A body macie takie zakładane przez główkę czy rozpinane po całej długosci? Ja mam takie i takie, ale na początku chyba wygodniej bedzie ubrac malca w te rozpinane.

    Ja mam kilka sztuk rozpinanych na całości ale tylko z rozmiaru 56, a tak to reszta zakładana przez główkę, mam nadzieje że szybko opanuję jakoś ubieranie takiego maleństwa.. ;) ale w razie czego można zawsze coś dokupić z rozpinanych ciuszków. Jeszcze połowe pajacy mam rozpinanych po całości, w sumie tylko takie biore do szpitala ;)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 455

    Wysłany: 6 września 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Powiedzcie mi jak długo czekałyście na przesyłkę z Gemini?
    Bo ja już czekam 5 dzień i chyba dopiero dojdzie w następnym tygodniu..;-/
    Strasznie długo to trwa....

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 6 września 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja Wam życze miłego weekendu :) będę pewnie zaglądać dopiero w poniedziałek, teraz szykuję się i lecę na panieński przyjaciółki, jutro tez dzień zajęty, mam nadzieję, że nie będę potem musiała cały poniedziałek nadrabiać... :P

    trzymajcie się w dwupakach:* ;)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 6 września 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z gemini czekalam wlasnie z 5-6 dni... ale jakos mocno sie nie zloscilam ze to tyle trwa bo jednak i tak duzo kasy zaoszczedzilam u nich na swoim zamowieniu a i tak mi nie potrzebne na gwalt to :)

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 6 września 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejciu jaka to już panieneczka. Śliczna :)
    Aniqa wrote:
    u2bbadkf2cml_t.jpg

    Moja lejdis w wozku u babci, po poludniu pierwszy spacer.

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
‹‹ 647 648 649 650 651 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ