Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 14 października 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    A my dzis swietujemy okragle cztery tygodnie - jak ten czas szybko plynie!
    Z tej okazji idziemy dzis na male zakupy. W planach jest zakup jakiejs fajnej, cieplej czapeczki jesienno-zimowej :)
    No i zobaczymy czy moze uda nam sie zorganizowac jakas mala sesje zdjeciowa ;)

    Sto latek dla Charliego :-)
    A czekamy na zdjęcia z sesji :-)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 14 października 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala noc z bolami a rano troche sluzu podbarwionego krwia... Czy to czop?

    Nelly, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 14 października 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo no nie gadaj ze Ty też zaczynasz rodzić ;-)

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 października 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale porodow sie teraz szykuje- trzymam kciuki za was

    ataga4, Kakabaka, ao12. lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 14 października 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak a na mnie to nie poczekacie? :(:( ;(;(

    Szybkich porodów dziewczyny :p

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 14 października 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy normalnie wyścig ciężarówek :-))))

    paulina.b.1991, ataga4, Nelly, anka_a lubią tę wiadomość

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 14 października 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka a My? :p

    Strokrotka lubi tę wiadomość

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 14 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę że zabrałyście się za robotę :)
    Trzymam kciuki.

    ataga4 lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 14 października 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze trzy na raz i jeszcze Bergo może być :) No dziewczyny szalejecie tego jeszcze nie było u nas :) ale jestem podekscytowana :)

    age.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 14 października 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pod ktg. Lekarze mają w nosie zalecenie lekarza prowadzącego o cc. Powiedzieli że sami sprawdza czy dam radę urodzić. Zmierzyli mi miednicę i zrobili USG i wyszło że Jędruś waży już 4370 więc chyba raczej będą ciąć.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 14 października 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszczę :) dziewczyny aby było szybko i sprawnie, no i bezbolesnie.

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 14 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem :) Na razie się uspokoiło.
    mama86 wrote:
    Bergo no nie gadaj ze Ty też zaczynasz rodzić ;-)

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 14 października 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah pytałaś o fotelik czy któraś wygrała na warsztatach i czytałam pamiętnik ebrzozowska i to ona wygrała na pewno :)

    age.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 14 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    Obudziły mnie skurcze. Ale to pieroństwo boli. Rzadko są bo co 20 minut. Myślę że wytrzymam do rana. Tylko że jak byłam w kibelku to jeszcze na papierze zauwazyłam coś różowego. Nie wiem czy mi wody nie przeciekają?
    Ja mialam tak o 9 a o 16 chlusnely wody :-)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 14 października 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina a my to sie chyba pościgamy, ale z listopadówkami :)

    paulina.b.1991, ao12., RewolucjaSięDzieje, Agusia ;) lubią tę wiadomość

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 14 października 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja.. 4 jednego dnia :-) zgadujemy kolejnosc hihihi
    POWODZENIA!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2014, 09:27

    ataga4 lubi tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 października 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka u mnie tez rozwazalu cesarke bo dlugo to wszystko trwalo ale powiedzieli ze to ostatecznosc a potem glowka byla na tyle nisko ze nie mogli nic zrobic wiec zastosowali vacum

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byc moze jutro wyjdziemy . Maly ma lekka zoltaczke

    Strokrotka lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dacie rade, dzis bedziecie mamusiami!

    A ja z innej beczki, cholera jasna ile trzeba uzbierac zaswiadczen do tego becikowego,ja juz wrócilam z zus i us i mam dopiero część, masakra.

    Czekamy na położną,będzie ważyć mojego pulpecika.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    My byc moze jutro wyjdziemy . Maly ma lekka zoltaczke
    Hania tez miala, ponaświetlają i będzie ok.

    Ma byc ładna pogoda jutro,więc super jak na wyjście.

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

‹‹ 867 868 869 870 871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ