X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie doigrałam. Wypadly mi kręgi i wypchnelo biodro ze stawu, bol porodowy przy tym to pikus. Nie moglan nawet oddechu złapać ani nosem pociągnąć. Pojechalam od razu na nastawianie do znachorki sprawdzonej... dzisiaj się czuję już o niebo lepiej ale mam pojechać jeszcze za tydzień na powtórkę. Póki co chodzę usztywniona a Basie mi muszą podawać...

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nic nie mam do smarowania poza balsamem Emolium. Posmarowalam nim. W środę idziemy na szczepienie, to zapytam pediatry. Trochę mu to zbladlo. Zauważyłam,że najbardziej czerwone ma po śnie.
    Sylwio, współczuję problemów z kregoslupem. Mnie ostatnio obudził ból. Nie wiem, czy to normalne, ale czasem boli mnie kręgosłup w miejscu, gdzie miałam znieczulenie do cc.

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kai niestety nie pomogę. U nas też są problemy skòrne, ale innego rodzaju. Też smarujemy emolium, wle niewiele to daje. Po chrzcinach wybieramy się do pediatry to zobaczymy co powie.

    Sylwia współczuję.. to musi okropnie boleć. To od noszenia Basi?

    A u nas jutro chrzest i już jestem cała w nerwach. Dziś obiad u nas a jutro po kościele idziemy do restauracji.

    aneta93 lubi tę wiadomość

    l54t4dr.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diewuszka problem z kręgosłupem mam pd 14 lat praktycznie ale są okresy dość długie ze nie boli. Teraz noszenie Basi się przyczynilo bo obciazylo bardzo kręgosłup.. aczkolwiek dowiedzialam sie ze to od dawna juz jest wysunięte tylko dopiero zaczelo bolec mocniej. W kazdym razie wstalam jak nowo narodzona i oby tak dalej... straszne jest widziec zaplakane dziecko i nie móc jej wziac na ręce..

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diewuszka powodzenia na chrzcie :* oby sie impreza udala :)

    diewuszka86 lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie spacerówki??
    Musze kulic i to najlepiej jutro:/
    Bo ten moj xlander doprowadzil mnie do szalu i dzisiaj i stoi na balkonie bo nawet nie moge na niego patrzec :/

  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anienka nie pomógł, tzn przez pierwsze 3 dni było lepiej, ale nie całkiem a później to samo....Mimo smarowania.

    Kai a może to jednak od czapki? Może materiał nie taki, bawełniana jest? Albo prana w czymś innym lub słabo wypłukana? Albo poci główkę i od tego?

    Renia zdrowia dla Małego, oby nic więcej z tego nie było

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diewuszka 2 dni imprez, powodzenia :)

    diewuszka86 lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diewuszka, udanego weekendu. Pogoda, przynajmniej u nas, piękna, także mam nadzieję, że i Wam dopisze.

    Kai, nie podejmuje się interpretować na podstawie tego zdjęcia. Widać, że go to swędzi, bo wokół pełno przeczosow.

    Pielęgniarko, a co Ci nie pasuje w Twoim wózku? Ja mam Cybex Priam Lux, ale jeszcze nie używamy.

    diewuszka86 lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my ze spacerówki jane muum nie byliśmy do końca zadowoleni bo szelki nie regulowane i krótkie a tak ok budka i lekka konstrukcja
    natomiast teraz podwojny phil teds to beznadzieja jeśli chodzi o budke za tyle kasy...za to prowadzi się ok na kolach piankowych
    ok jest dla nas spacerówka cybex calisto, sprawdzona po 1ej corce ale raczej na rowne powierzchnie bo male kolka, lekka konstrukcja, zlozona wchodzi do dużego bagażnika lub z przodu na 1y fotel kolo kierowcy pionowo w aucie B

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia współczuję bólu i dolegliwości:(

    Ja sie przymierzam do zakupu spacerówki Joie litetrax 4 Air lub Joie Mytrax. Zalezy mi na pompowanych kołach. Na razie szukam najlepszej ceny ;) Miki jeździł w spacerowce z kompletu ale stelaż mamy juz tak zużyty ze raczej nie da rady.

    Ignaś dzis caly dzien kaszle. Rano zwymiotowal cale mleko. I dzis juz ewidentnie słyszę że mu charczy jak przykladam ucho do klatki piersiowej. Daje mu te leki ktore mial po szpitalu i w poniedzialek z rana lecimy do naszej pediatry.

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie skusze chyba na xlandera xpulse

  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 26 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy spacerowke nasza z anex sport. Gondola byla duper a spacerowka jest jeszcze lepsza. U nas ten wozek okazal sie najlepszym zakupem.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 26 marca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy adamex pajero i spacerówke od kompletu ale z czasem kupimy zwykłą parasolke tzw.

    Moj kręgosłup jiz trochę lepiej ale chodze w pasie ortopedycznym. Eh Boziu pas na plecy, reka w szynach... sypię się.

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Chwilka84 Autorytet
    Postów: 965 904

    Wysłany: 26 marca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Hafija ma nowy fajny artykuł o kupkach ze zdjęciami, mnie uspokoił, bo Kuba po zmianie żelaza robi normalne kupy i juz sama zgłupiałam, bo juz myślałam,że ma po nim biegunkę.

    Diewuszka jak impreza??my mamy za tydzień

    Reniu , zdrówka dla Ignasia.

    Sylwia, trzymaj sie.

    Kai, a ta zmiana to tylko w jednym miejscu?

    Byliśmy dzisiaj na urodzinach córki mojej siostry i Kuba był zachwycony, był wujo z wąsami i tak się głośno chichrał, jak nigdy, zauroczył wszystkich:)

    Reni@, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    ex2bi09komf7ydjp.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 27 marca 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmiana tylko w jednym miejscu. Po smarowaniu balsamem emolium trochę się zmniejszyła i zbladla, ale nadal jest.
    Życzę udanych chrzcin. My mieliśmy już prawie trzy miesiące temu. Za to teraz urzadzam imprezy non stop, bo po przeprowadzce na swoje pasuje wszystkich ugoscic. W tym tygodniu mój mąż ma urodziny, więc na pewno sporo osób nas odwiedzi.
    W środę szczepienie na pneumokoki. Mam nadzieję, że dobrze je zniesie.

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

    Mieliśmy weekend w rozjazdach i spotkaniach, muszę trochę odsapnąć :)

    Noszenie w chuście jest bardzo fajne, szkoda, że dopiero teraz zaczęłam, mężowi się bardzo spodobało, zarezerwował pierwszy spacer :D
    pytałam Panią o fenomen tuli i stwierdziła, że marketing tutaj bije wszystkich na głowę, bo nosidło jako tako od innych ergonomicznych się nie różni. no i ma piękne tkaniny :)

    wczoraj na spotkaniu jedna osoba zapytała się mojego męża dlaczego jeszcze nie przekłuliśmy uszu małej!

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj rano wrocilismy od moich rodziców bo o 15.30 idziemy na cwiczenia. A jutro w dzien maz nas znowu zawozi do rodzicow i bede z malym do niedzieli. Ciesze sie jak dziecko bo pogoda ma byc piekna. Bedziemy spacerowac a ja wieczorami pobiegam. Wczoraj juz przebieglam ponad kilometr, pomalu sie rozkrecam :-)

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my kupilismy wczoraj w koncu ten wozek.
    Padlo na xlandera xpulse.

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 27 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl,ręce mi opadły setny raz. Nie ogarniam tego przekluwania uszu niemowlakom. Bo niby po co? Bo są brzydkie bez ozdób? Po pierwsze, to niewygodne. Małe dziecko często leży na boku i wówczas taki kolczyk tylko go uwiera. Po drugie to niebezpieczne, bo nikt nie da gwarancji, że taki szkrab w swoim sprycie nie rozmontuje kolczyka i nie polknie, zaaspiruje do dróg oddechowych, czy nie włozy sobie w jakiś otwór tych małych elementów. Argument, że dziecko nie pamięta potem przekluwania jest dla mnie idiotyczny, bo co z tego że nie pamięta, jak boli je to tak samo jak 6-latka czy 16-latka?!?

    Sylwusia, podziwiam za zapał. Ja jestem leniem kanapowym ;)

    Sylwia, zbieraj się szybko. Współczuję bardzo tych dolegliwości.

    Sylwia91, Anoolka, Eryka, Chwilka84 lubią tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

‹‹ 1224 1225 1226 1227 1228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ