Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni@ wrote:

    Musze jeszcze ogarnąć jakiś prezent który Ignaś przywiezie po urodzeniu dla starszego brata

    Też o tym pomyślałam i na ostatnich zakupach kupilam córce książeczkę z bajkami o myszce minnie ;) moja jest jeszcze mała, ale i tak nie chce by poczuła się pokrzywdzona. Cały czas mi chodzi po glowie jak wytrzymam bez niej w szpitalu...

    Co do lidla moja kochana siostra ma tuż pod pracą, więc ostatnio poprosilam ją o pampersy bo mega promo była. Mówiła ze ludzie sobie z taśmy do kasy podbierali :o :D sama kupiła ostatnie 2 paczki :)

    Reni@, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    czy ktoras mama rodzi na inflanckiej Warszawa ??szukam bratniej duszy

    Ja Żelazna.:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz pojechałam przez przypadek do lidla z rana jak crocsy były... zawsze chciałam poczuć sie jak za komuny i moje marzenie sie spełniło :p a ludzie stali z kamerkami, kręcili i sie naśmiewali :)
    Oczywiscie mało co nie zostałam staranowana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 18:15

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    czy ktoras mama rodzi na inflanckiej Warszawa ??szukam bratniej duszy

    Ja! Ja! :) Mam termin na 7.10. Podejrzewam, że urodzę wcześniej, bo dziecko duże, ale kto to wie.

    Chodzę teraz do szkoły rodzenia na inflanckiej. Oswajam się ze szpitalem i z drogą do niego.

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni@ wrote:
    Powiem Ci Karolina ze mnie w 1 ciąży przy takich ciągłych skurczach do 36 tygodnia na kroplówkach w szpitalu trzymali i nie chcieli wypuścić.

    Dzisiaj coś już się zastanawiali i ciumkali pod nosami, ale syn duuuuży jest, mam do nich 5 minut drogi, no i w zasadzie nie czuję tych skurczów. Dla mnie to nadal jest twardnienie brzucha.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni@ wrote:
    Wogóle to ciągle chodzi i mówi ze on też ma Ignasia w brzuszku, podnosi koszulkę wciąga brzuch i mówi : "popatrz mamo jak się Ignaś rusza :D "

    Jaki kochany Maluch <3 <3 <3 <3 <3 <3 przytulić i ukochać i zacałować :-) to musi być strasznie rozczulające :-)

    Reni@ lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Madalińskiego i inflacka mam w tej samej odległości. Ja chyba zdecyduje jak zacznę rodzić :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpkin wrote:
    Ja Żelazna.:-)

    Mama wrażenie, że większość szpitali jest spoko. Nie wliczam w te przemyślenia tylko tych, które mają stary wygląd jak na Kasprzaka......

  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja albo w instytucie matki i dziecka albo w miedzylesiu. Jeszcze nie wiem. Zalezy kiedy zaczne rodzic i kto bedzie mnie wiózł: -)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Jola1985 Autorytet
    Postów: 350 388

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się, czy prócz mnie i Iskierki jest jeszcze tu jakaś październikowa mama, która rodzi we Wrocławiu? :)

    Iskierka33 lubi tę wiadomość

    ex2bwn15260327bu.png
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie jest Dea?! :)

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lu.iza wrote:
    Gdzie jest Dea?! :)

    Pewnie karmi albo przewija. Albo robi to i to jednocześnie :D

    Czekamy na wieści <3

    lu.iza, nick nieaktualny, Anieńka, Chwilka84 lubią tę wiadomość

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu wrote:
    Pewnie karmi albo przewija. Albo robi to i to jednocześnie :D

    Czekamy na wieści <3
    Haha ale cudnie ❤️ Tak, tak czekamy na wieści :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 20:57

    nick nieaktualny, Blu lubią tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • India9 Autorytet
    Postów: 891 726

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beattkie, Bródnowski jest typem starego szpitala i rodziłam tam, bo mnie odesłali z Żelaznej. Może nie był odnowiony, ale było czysto i personel też ok.
    Chciałam rodzić na Inflanckiej,bo ze względu na ciężki poród nie chciałam wylądować znowu na tej samej porodówce, ale życie weryfikuje różne kwestie i raczej nastawiam się na poród w Bródnowskim. Poza tym do tego szpitala mam jakieś 4 km.
    No i z tego co pamiętam jedzenie było bardzo smaczne :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 21:10

    ex2b6iyegfxxj3a2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India9 wrote:
    Beattkie, Bródnowski jest typem starego szpitala i rodziłam tam, bo mnie odesłali z Żelaznej. Może nie był odnowiony, ale było czysto i personel też ok.
    Chciałam rodzić na Inflanckiej,bo ze względu na ciężki poród nie chciałam wylądować znowu na tej samej porodówce, ale życie weryfikuje różne kwestie i raczej nastawiam się na poród w Bródnowskim. Poza tym do tego szpitala mam jakieś 4 km.
    No i z tego co pamiętam jedzenie było bardzo smaczne :-)

    India Właśnie słyszałam, że z Żelaznej odsyłają i ze w każdym miesiącu szpital cieszy się dużą popularnością. Ja jeszcze myślę o praskim, ponieważ maja tam całkowicie nowy oddział i same dobre opinie. Ale muszę jechać przez całą Warszawę i wszystko zależy od porodu w jakim stanie będę.

  • Sylwia_i_Niki Autorytet
    Postów: 589 610

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a ja cały czas nie zdecydowałam, który szpital :( byłam zdecydowana na bielański ale teraz na mnóstwo złych opinii ( z córką tam rodziłam ze swoją położna, która już tam nie pracuje ).
    Myślę chyba nad wszystkimi, które wymienilyscie...
    brodnowski bo blisko :p
    Inflancka
    Żelazna- chciałabym ale ponoć dostać się to cud :p
    Madalińskiego
    no o ten bielański...ale to tylko dlatego, że jest mi dobrze znany, a pozostałe wcale..

    34bw9jcgtpweb6ht.png

    mhsv3e5eqjicmuk3.png

    l22ndf9hqu72xmmm.png

    5cs 🥰 udało się!
  • India9 Autorytet
    Postów: 891 726

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beattkie wrote:
    India Właśnie słyszałam, że z Żelaznej odsyłają i ze w każdym miesiącu szpital cieszy się dużą popularnością. Ja jeszcze myślę o praskim, ponieważ maja tam całkowicie nowy oddział i same dobre opinie. Ale muszę jechać przez całą Warszawę i wszystko zależy od porodu w jakim stanie będę.
    Praski też brałam pod uwagę :-) ale tam tylko chyba dwa miejsca na porodówce są i ne chciałabym znowu być odsyłana...

    ex2b6iyegfxxj3a2.png
  • India9 Autorytet
    Postów: 891 726

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bródnowski podobno jakiś remont przeszedł, ale chyba tylko poczekalni i gabinetów... nie wiem czy remont dotarł na porodówkę i oddział poporodowy.
    Ale w sumie już tam byłam, źle nie było, pomijając poród było mi tam dobrze. No i bez problemu da się zaparkować :-) a na Inflanckiej przeraża mnie brak miejsc do parkowania....

    ex2b6iyegfxxj3a2.png
  • India9 Autorytet
    Postów: 891 726

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia - zrób losowanie :-)

    Sylwia_i_Niki lubi tę wiadomość

    ex2b6iyegfxxj3a2.png
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze ja nie mam takiego dylematu ;) Najblizszy szpital w mojej okolicy to Szpital Wojewodzki w ktorym pracuje tez moj lekarz wiec innego kierunku nie przewiduję

    Moj maly dzisiaj tak bije po szyjce ze aż krzyknelam z bólu w pewnym momencie. Nie wiem czy glowe ma tak nisko czy co. Byle do wtorku. Zobaczymy na USG co tam kombinuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 22:14

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
‹‹ 660 661 662 663 664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ