Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze chyba nie biora go aż tak bardzo pod uwagę o ile wiemy dokładnie kiedy była ostatnia miesiaczka i jeśli sa regularne ;-) ja osobiście biore pod uwagę ten z Usg bo w obu ciążach był bliższy terminowi z USG . Więc obstawiam że urodze możeeeeee w dzień nauczyciela ;-) Jakiś inteligent będzie :-D haha

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z córka miałam termin na 24maj urodziłam 18 i tu nie pamiętam nawet jaki był termin z USG ;-) z synem miałam rodzić według om 18 luty według USG 15 luty urodził się 13.02 w niedziele ;-) hehe wiec tu jak nic termin też mi się nie pokryje :-D

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedziałek usg...strasznie sie denerwuje bo przypomina mi się poprzednia ciaza,te nerwy i strach :/

  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znow mialam wczoraj lekkie plami3nie :/ nie wiem dziewczyny co mi jest :(

  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    A dziewczyny które są po 30-tce możecie mi napisać jakie wam wyszło ryzyko ZD po USG?
    Mi wyszło z wieku 1:456 a po USG 1:9122. To chyba dobrze jest?
    Dobrze Dżdżownica
    ja wg usg mam na trisomie 21
    ryzyko podstawowe 1: 1084
    skorygowane 1: 2937

    wg krwii
    podstawowe 1: 1084
    skorygowane 1: 922

    a w opisie mam: "Nie stwierdzono podwyzszonego ryzyka wystapienia u plodu trisomii 21, 18 i 13 chromosomu. Po wykonaniu przesiewowego badania USG (ocena NT, NB, DV, TR) i oznaczeniu poziomu beta-HCG i PAPP-a......."

    dżdżownica lubi tę wiadomość

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    i znow mialam wczoraj lekkie plami3nie :/ nie wiem dziewczyny co mi jest :(
    moze na IP jedz :(

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, życzę miłego dnia i żegnam się, lecimy na kroplówki z Desperkiem :)
    Powodzenia na wizytach!

    KaroLove, dżdżownica lubią tę wiadomość

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejastru wrote:
    Witam się, życzę miłego dnia i żegnam się, lecimy na kroplówki z Desperkiem :)
    Powodzenia na wizytach!
    powodzenia zycze z Psiną <3

    nadziejastru lubi tę wiadomość

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLove wrote:
    moze na IP jedz :(
    już byłam 3 razy w ciągu 2 tyg...chyba nie ma sensu bo nic innego nie wymyśla...

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak z ciekawości zapytam.
    Dziewczyny, którym wyszło na pierwszych USG, że dziecko starsze o kilka dni. Wyrównało to się potem na prenatalnych czy już tak zostało?

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    już byłam 3 razy w ciągu 2 tyg...chyba nie ma sensu bo nic innego nie wymyśla...
    aaa :(

    Candela raz mi wyszlo ze mniejszy o 8 dni a pozniej roznie. raz wyszlo na tamtych prenatalnych ze o dzien mlodsze a teraz od jakiegos czasu wiekszy caly czas jest z tym ze od 12 tc dziecko juz chyba indywidualnie rosnie i nie ma co porownywac. u nas np po wczoraj znow o 3 dni starszy ze jest.

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna odpoczywaj dużo i uważaj na siebie.

    Nadziejastru powodzenia z pieskiem. Mój mąż się bardzo zasmucił jak przeczytał o Twoim piesku, bo on uwielbia psy, szczególnie duże.

    Mi raczej nie będą patrzeć na datę ostatniego okresu, bo mi się z datą USG różnią o 3 tygodnie. Ja czasem miewałam cykle ponad 50 dniowe i czasem kilka tygodni czekałam z niepewnością w którym momencie dostanę okres, a czasem po 23 dniach już był.

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    A dziewczyny które są po 30-tce możecie mi napisać jakie wam wyszło ryzyko ZD po USG?
    Mi wyszło z wieku 1:456 a po USG 1:9122. To chyba dobrze jest?

    mi wyszło 1:11tysiecy cos tam, nie mam papierow pod reka to nie powiem. no ale zastrzegam ze te moje prenatalne to jakis zart byl, laska chyba sie na mnie uczyla :(
    ale Twoje jest ok jak najbardziej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 10:30

    dżdżownica lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    mi wyszło 1:11tysiecy cos tam, nie mam papierow pod reka to nie powiem. no ale zastrzegam ze te moje prenatalne to jakis zart byl, laska chyba sie na mnie uczyla :(
    ale Twoje jest ok jak najbardziej
    czemu?

  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam umowiona wizyte z lekarzem bardzo dobrym, doswiadczonym, certyfikat FMF itd. ale na wizycie poprzedzajacej te genetyczne okazało się że bobo jest większe o kilka dni i musieliśmy przełożyć na wcześniejszy termin, oczywiscie do mojego wymarzonego nie było juz terminu, jedyna dostępna była jakaś młoda lekarka. Z przerwą na jedzenie i chodzenie bo nie mogła zlapać dobrego ustawienia zeszło 2h! w międzyczasie 2 razy wołała innego lekarza zeby jej pomógł i on od razu znajdował co trzeba. Np. NT jej wyszło 2,8 a ten drugi w innym ujęciu wymierzył 1,7
    Naprawdę rozumiem że kiedyś się każdy musi nauczyc ale niech sie ona lepiej uczy w państwowym szpitalu, pod okiem doświadczonych lekarzy którzy jej pomogą a nie na mnie kiedy bulę za tą wizytę niemało bo chodze prywatnie i no sorry ale oczekuje jednak czegos wiecej niż od publicznej służby zdrowia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 11:00

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurczaki, my tu gadu gadu a ja wlasnie 15 tydzien zaczelam! :D

    f2w3dqk3604phf94.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie że jestem na szarym końcu haha :-D

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Treselle Autorytet
    Postów: 428 334

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się witam w ostatnim tygodniu pierwszego trymestru :) w poniedziałek prenatalne :)

    dqpr3e5e0v8168du.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treselle wrote:
    A ja się witam w ostatnim tygodniu pierwszego trymestru :) w poniedziałek prenatalne :)
    jaxtez

  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    miałam umowiona wizyte z lekarzem bardzo dobrym, doswiadczonym, certyfikat FMF itd. ale na wizycie poprzedzajacej te genetyczne okazało się że bobo jest większe o kilka dni i musieliśmy przełożyć na wcześniejszy termin, oczywiscie do mojego wymarzonego nie było juz terminu, jedyna dostępna była jakaś młoda lekarka. Z przerwą na jedzenie i chodzenie bo nie mogła zlapać dobrego ustawienia zeszło 2h! w międzyczasie 2 razy wołała innego lekarza zeby jej pomógł i on od razu znajdował co trzeba. Np. NT jej wyszło 2,8 a ten drugi w innym ujęciu wymierzył 1,7
    Naprawdę rozumiem że kiedyś się każdy musi nauczyc ale niech sie ona lepiej uczy w państwowym szpitalu, pod okiem doświadczonych lekarzy którzy jej pomogą a nie na mnie kiedy bulę za tą wizytę niemało bo chodze prywatnie i no sorry ale oczekuje jednak czegos wiecej niż od publicznej służby zdrowia
    o kurcze :/ współczuję

‹‹ 531 532 533 534 535 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ