Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2021
Odpowiedz

Październikowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Karo11 Autorytet
    Postów: 269 213

    Wysłany: 31 marca 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gela093 wrote:
    Dziewczyny czy liszaj może być niebezpieczny w ciąży?🤔

    Mam jeszcze dosc może glupie🙈🙈 zbliżają się święta I teraz myślę czy zakwas na barszcz jest szkodliwy dla nas🙈


    Jeśli chodzi o zakwas taki na barszcz biały czy żur to nie sądzę żeby był szkodliwy ☺️
    Chyba że taki zakwas octowy do barszczu czerwonego to chyba nie wskazany

    0d1yqqmzuerq2go9.png
  • Dominika283 Autorytet
    Postów: 309 525

    Wysłany: 31 marca 2021, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, dopiero zauważyłam ze na pierwszej stronie Gosia zaczęła już wstawiać "płci" przy nas :) niesamowite, ze wkraczamy w ten etap!

    Hopeful lubi tę wiadomość

    Ania ❤ ur. 27.09.2021
    12.2015 💔 7tc 01.2020 💔 10tc
    mutacja MTHFR, PAI1
    "Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 31 marca 2021, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można ocet zakwas w małej ilości ponieważ może wywoływać zgagę.Ja nie mogę zasnąć bo nerwy.

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika283 wrote:
    Ojej, dopiero zauważyłam ze na pierwszej stronie Gosia zaczęła już wstawiać "płci" przy nas :) niesamowite, ze wkraczamy w ten etap!
    A rzeczywiście 🤭 matko jak ten czas leci. Aaaa Gosia! Poproszę o zmianę daty porodu na 2 października. Nie wiem skąd ja wzięłam 3 skoro i z OM i z USG wychodzi 2 😂

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
  • Milu Ekspertka
    Postów: 249 270

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika283 wrote:
    Ojej, dopiero zauważyłam ze na pierwszej stronie Gosia zaczęła już wstawiać "płci" przy nas :) niesamowite, ze wkraczamy w ten etap!
    Gosiu, ja też poproszę o zmianę datę porodu na 3.10, maluch okazał się być starszy z usg :)
    Wczoraj miałam wizytę u swojego lekarza prowadzącego i mam jednak się jeszcze do dziewczynki nie przyzwyczajać Hehe 🙈😁 ale nie ważne kto będzie ważne że skacze i jest zdrowiutkie ❤
    Moni! Trzymam dzisiaj kciuki za Ciebie, to dziś prenatalne?


    zi13dqk3avb8xhi8.png

    25.01.2021 II kreski 🙏❤
    03.02.2021 beta 2506 ❤
    29.03.2021 -7cm zdrowego maluszka 👶
    21.04.2021 - NIFTY wynik prawidłowy ❤🙏 córa ❤❤❤
  • Kaarola Autorytet
    Postów: 952 686

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też poprosze Gosie o dopisanie u mnie na 17.10 chlopca 😄 🧒

    17u9k6nlx64z75n1.png

    PCOS, IO, hiperinsulinemia, NT, RIF
    MTHFR_677C>T hetero, PAI-1 4G homo, ANA1 ujemne, KIR AA, NK 20.6%; allo mlr 27.7%
    AsthenoTeratozoospermia, fDNA=31%

    1 IVF ICSI 11.2019 ❄❄❄❄
    FET 4.02.2020 ❄5.2.2 :( + encorton
    FET 7.03.2020 ❄5.3.3 :( + atosiban, encorton, embrioglue, AH
    04.2020 histeroskopia OK
    FET 11.07.2020❄❄4.3.3 :( + accofil, intralipid, encorton, AH

    2 IVF ICSI + fertil chip 08.2020 11x❄
    FET 29.01.2021❄5.1.1 + accofil, intralipid, encorton🍀 beta 6dpt 38.66; 8dpt 121.5; 10dpt 251.4; 15dpt 1423🍀
    Sanco - czekamy na chłopca 💙
  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gomerka wrote:
    Środowiskowa nie jest przy porodzie, cześć z nich w ogóle nie pracuje w szpitalach. Do porodu, nawet przez cc, możesz sobie wykupić polozna z tego szpitala, w którym będziesz rodzic. Na Kopernika nie ma takiej możliwości. Koszt to ok.1500zl
    W takim razie zostaje mi szukanie środowiskowej, zapisałam sobie tą jedną już i będę szukać i pytać dalej, dzięki wielkie :)

    preg.png
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej 10.20 osiwieje 😂🤦 gorzej niż na egzaminach

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni* wrote:
    Ja do tej 10.20 osiwieje 😂🤦 gorzej niż na egzaminach
    Znam to😃

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Kalina32 Autorytet
    Postów: 370 258

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni* trzymamy kciuki za piękne wyniki 😉

    klz99vvjaj2t13p9.png
  • Gosia9 Autorytet
    Postów: 402 467

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martakam, Milu, Kaarola poprawione 🙂
    Moni trzymam kciuki za dobre wiadomości.

    U mnie cały czas utrzymuje się brudzenie. Wczoraj puscilam pranie i poprasowalam 10 minut i już dziś żałuję bo brudzenie dziś jest dużo większe 😔 dziś wstałam tylko zjeść na szybko.

    Milu lubi tę wiadomość

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni- kciuki 🤞🤞🤞
    Gosia- jeny Ty to się masz z tymi plamieniami.. czy Twój lekarz prowadzący ma w ogóle jakieś pomysły na to? Ja chyba na Twoim mc poszykalabhym najlepszego ginekologa w mieście i poszła się gdzieś jeszcze skonsultować.. bo przecież jakaś przyczyna tych plamien musi być 😔

    age.png
  • Gosia9 Autorytet
    Postów: 402 467

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Moni- kciuki 🤞🤞🤞
    Gosia- jeny Ty to się masz z tymi plamieniami.. czy Twój lekarz prowadzący ma w ogóle jakieś pomysły na to? Ja chyba na Twoim mc poszykalabhym najlepszego ginekologa w mieście i poszła się gdzieś jeszcze skonsultować.. bo przecież jakaś przyczyna tych plamien musi być 😔
    Mam iść do niego dopiero za 3 tygodnie na wizytę. Ale zastanawiam się nad wizyta jeszcze u jakiegoś innego lekarza żeby to skonsultować.

    kokoszka31 lubi tę wiadomość

  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie wszystko ok. Już widać na usg że mały czlowirk rośnie :) 4. 58 cm cukier ok to najważniejsze inne badania też kolejna wizyta 26 kwiecień za tydzień prenatalne. Nie wiadomo czy się wyrobię z wynikami na pappe bo są święta. A 13 go idę prywatnie :) dobrego dnia. Jak pięknie na zewnątrz aż chce się żyć :)

    Angelka93, Mlodamezatka, Filcek, Dominika283, Kaarola lubią tę wiadomość

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i my po prenatalnych, maluch zdrowy jak ryba mega akrobata😂 pani doktor nie mogła zrobić zdjęć takie wariacje. Na 80% dziewczynka rośnie pięknie bez żadnej wady genetycznej. Serduszko jak dzwon. Jestem spokojniejsza ❤️

    Angelka93, Mlodamezatka, kokoszka31, Filcek, natnatss, Kalina32, Milu, shadee, Erica, Gela093, Gomerka, Dominika283, Hopeful, baljov., Mag91, Kaarola, Kacha_88 lubią tę wiadomość

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni* wrote:
    No i my po prenatalnych, maluch zdrowy jak ryba mega akrobata😂 pani doktor nie mogła zrobić zdjęć takie wariacje. Na 80% dziewczynka rośnie pięknie bez żadnej wady genetycznej. Serduszko jak dzwon. Jestem spokojniejsza ❤️

    Super wieści Moni <3

    preg.png
  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesciara30 wrote:
    Po wizycie wszystko ok. Już widać na usg że mały czlowirk rośnie :) 4. 58 cm cukier ok to najważniejsze inne badania też kolejna wizyta 26 kwiecień za tydzień prenatalne. Nie wiadomo czy się wyrobię z wynikami na pappe bo są święta. A 13 go idę prywatnie :) dobrego dnia. Jak pięknie na zewnątrz aż chce się żyć :)

    Super <3 bardzo się cieszę i trzymam kciuki za prenatalne :)

    preg.png
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu odpoczywaj nie wstawaj, możesz zaszkodzić. Teraz czekam na wizytę u swojej gin mam na 07.04 bo po tych krwawieniach muszę kontrolować co i jak.

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Essencya Ekspertka
    Postów: 178 134

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... jak u Was z wymiotami? Zaczął się 13 tydzień, a one wciąż są i to tą paskudną żółcią rano... męczy mnie to bardzo. U Was tez tak czy już ustały?

    Ostatni okres 8 styczeń
    Test owulacyjny dodatni 18 styczeń 21’
    Data planowanego porodu 14 październik 🥰❤️🥰❤️
    Test ciążowy pozytywny 2 luty ❤️
    8fa0709e5113317a7bafe3cef093e0a2.png[/
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Essencya wrote:
    Dziewczyny... jak u Was z wymiotami? Zaczął się 13 tydzień, a one wciąż są i to tą paskudną żółcią rano... męczy mnie to bardzo. U Was tez tak czy już ustały?
    U mnie dalej sa

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ