Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie te erytrocyty sa pojedyncze wiec pewnie nie ma co panikowac ale zurawina nie zaszkodzi, dodam do tego czosnek tak jak radzi Iviq i bedzie dobrze... Lepiej dmuchac na zimne :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaszkodzi a pomoże:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ten dwufazowy elektroniczny? Jakie butelki do niego dokupiłaś, czy jeszcze nie masz? Lub jakie planujesz?

    Tak, dokładnie ten. Butelki mam też z Lovi takie przeciwko kolkom czy jakoś tak i dwie najzwyklejsze z Avent.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewalika wrote:
    Kochane a spotkalyscie sie z tym ze kobiety po CC nie maja pokarmu ze im sie jakos laktacja nie rozwija? Mam kilka znajomych i szwagierke ktore mialy cc i brak u nich laktacji jakos nie mogly sobie z tym poradzic. Mojej szwagierce polozna powiedziala ze tak jest czesto.. chociaz jak dla mnie moze za szybko odpuszczaly.. ja w razie czego kupilam male opakowanie mm zebym miala ale mam nadzieje ze sie nie przyda..

    Moja koleżanka rodziła CC i miała bardzo dużo pokarmu od razu :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ja ich kupiłam 5 :P Stwierdziłam, że będą na prezenty dla babć i prababć jeszcze :P :D

    Dobre!! :D Zrobię tak samo, pod choinkę prezent idealny!!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Ewalika Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Dziewczyny a ile placu sie za dostawę w tej aptece gemini, bo maja naprawde dobre ceny
    Przy zamowieniu bodajże do 200zl jest przesylka 12 zl przy odbiorze osobistym w aptece 0 zl a powyzej 300 zl dostawa 0 zl z tego co pamietam ;)

    relgrl68722yz04m.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ewalika, ceny naprawde maja powalające.
    A ja oglądam wlasnie porody na Polsat cafe, rany jakie te nasze polskie szpitale sa w opłakanym stanie. Kiedys oglądałam ten program porody w wersji USA, tam to jest dopiero komfort porodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 21:18

    km5st5odymuuq2ts.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona zmartwie Cię wlasnie jak ci tak nagle wyskoczy to rozstępy bedą....lepiej jak brzuszek rośnie z miesiąca na miesiąc wtedy ta skóra sie przyzwyczaja i nie przeżywa na końcu szoku.....aleeee oczywiscie byc moze sie mylę i rzeczywiście rozstępów nie bedzie ;*

    Ps, jem śledzia i popijam kompotem, czy to nie dziwne ?

    Nynusia, Blondik lubią tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka ja zjadłam bob i zagryzlam lodem hah

    jaroszka, Blondik lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bylismy na etapie szukania komody to natknelismy sie na specjalne naklejki do komody malma z ikei, to tak w ramach ciekawostki bo moze ktos akurat skorzysta:)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexie, agania, super fotki macie! :)

    Lexie, agania lubią tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka, a ja wczoraj jadłam arbuza i zagryzłam kabanosem ;)

    jaroszka, IviQ lubią tę wiadomość

  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki widać, ze mamy nietypowe smaczki :)

    relgh371crdcdbv2.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki właśnie kolo pępka wyrosła kulka wielkości cytryny <3 Ciekawe co to nóżka, główka? !

    nick nieaktualny, IviQ, Lexie, Blondik lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Dziewczyny a ile placu sie za dostawę w tej aptece gemini, bo maja naprawde dobre ceny

    Ja płaciłam 5 zł. Zamówiłam tam cała "apteczna" wyprawkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 21:44

    Majaaa lubi tę wiadomość

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zmniejszacz.pl/zdjecie/277/2772360_IMG_20150630_202433.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

    Usunelo mi cslego poprzedniego posta...nie lubie tableta;/
    Stroj na sesje zdjeciowa:) gor
    Gore musze powiekszyc, bo mi sie biust nie miesci:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 21:58

    Nynusia, IviQ, lojkalojka, nat_alia, lili_madlen lubią tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili_madlen wrote:
    Lexie dziękuję za informacje. :) pojadę tam w najbliższym czasie bo też baaardzo chce takie zdjęcia ;) jeszcze jedno pytanko musisz się "prosić" o te zdjecia czy dają chętnie sami z siebie ? :)

    Lili- z reguły dostaje po 2-3 zdjecia,na połówkowych mialam więcej.. z 6 chyba,dają do reki jak i wysylaja na maila ;-) oczywiscie w razie czego możesz wspomnieć na początku wizyty,ze chcialabys kilka zdjec,na pewno dostaniesz ;-)

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jej...za każdym razem jak wchodzę do sklepu z artykułami dziecięcymi, to ogarnia mnie panika...;) za dużo tego wszystkiego, za duży wybór i sama nie wiem czego konkretnie potrzebuję. Skopiowalam sobie listę, która któraś z Was zamieściła jakiś czas temu, ale jeśli chodzi o kosmetyki, to co w zasadzie jest potrzebne? Czy takiego bobaska kapiemy juz w jakimś płynie? Sorki, nie mam niestety kogoś pytac o takie rzeczy, a weszłam na ta aptekę gemini i faktycznie ceny są w porządku, mogłabym juz coś pozamawiac, ale nie wiem co:p samych patyczkow nie zamówię ;)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Odebralam wyniki wczorajszych badan:

    Wyniki glukozy:
    Na czczo - 85
    Po 1 h - 119
    Po 2 h - 118

    Zelazo w normie

    Tylko wciaz lekka anemia, chociaz wyniki i tak troche lepsze niz poprzednio.

    Zmartwily mnie tylko wyniki moczu bo wyszly liczne bakterie, a do tego pojedyncze erytrocyty... Wiec prawdopodobnie mam tam jakas infekcje tylko nic mnie nie piecze nie boli... Po drodze zajechalam do apteki i kupilam sok 100% zurawiny bo widzialam ze ktoras z was pila... Polecicie cos jeszcze?

    Na bardzo liczne bakterie w moczu bralam żuravit i urosept 3x2

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jacusianka super strój do sesji

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
‹‹ 1188 1189 1190 1191 1192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ