Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili_madlen wrote:
    Lexie na pewno zapytam taka pamiatka do rodzinnego albumu to cenny skarb:)

    Angela spokojnej drogi:)

    wlasnie zjadłam chyba ze 3 kg arbuza i zaraz pekne :P
    O rany ! Powinnas nick mieć arbuzowa !!! :D
    Ja moglabym tak pożerać naktarynki ! O mniaaam

    lili_madlen, annggela lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ... Dziś mi w ciągu 4 h jakoś brzuch stwardnial dość mocno , puszczał po chwili lecz raz trzymał się ciut dłużej bo aż z 10 minut chyba ...
    Takie lekkie nieprzyjemne uczucie teraz mam ale nie , ze jakiś bol ... Dziwnie
    tak nie Milo zbytnio ... Mały , lata ciągle , szarpie się tam cały dzień może tez od tego takie dziwne uczucie i to nie stwardnienie było a mały się wypial tak bo momentami robi tak z jeden strony jakby mi twardnialo z lewej np a z prawej nie ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 23:16


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, ten podgrzewacz jest na jedną butelkę? Bo ja mam taki na jedną, butelki też rożne, mogę sprawdzić.

    A co do szumisiów czy jak to się zwie... Suszarka zastąpi :D

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarecona nic nie przegapilas laska, to Michasia zdjęcie z polowkowego, na którym byłam 11 czerwca :)

    A link do szumisiow przesyłam tutaj: http://szumisiesklep.pl

    Nynusia lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki piękny ! A jakie ma usteczka <3

    jaroszka, annggela lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szumisia gdybym dostala w prezencie to bym sie ucieszyla pewnie ale sama nie kupie.nie wiadomo co bedzie uspakajalo moje dziecko, a ten szum na moje ucho suszarki nie przypomina;)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Wasze opinie, tez jestem sceptycznie nastawiona, ale napewno nie będę stała z suszarka ....a to mozna włożyć do łóżeczka i z bani....a do tego rownież maskotka.
    Zobaczymy moze mi ktoś to sprezentuje :)

    Zakrecona, a moze to przez upał ???

    relgh371crdcdbv2.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zamiast suszarki można puscić cos z you tube - podobno są kilkiu minutowe dźwięki (szumy)przy ktorych malenstwo sie uspokaja i spi,
    znajoma ściągneła godzinny seans nagrała sobie płyte i teraz puszcza małemu do snu - byłam świadkiem - działa rewelacyjnie :)

    jaroszka lubi tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Jaki piękny ! A jakie ma usteczka <3

    A pewnie, ze piękny :P dziękujemy ciociu.
    Nie widziałaś zdjeć ? Wrzuciłam, ale możliwe, ze wtedy długo Cie nie było :)
    Zdjęcie jest rewelacyjne, tak myśle ze oprawie w ramkę razem z jeszcze kilkoma innymi z usg !

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia super informacja :) zapytała sie skąd ściągnęła?? Moze z chomika?? ;)

    relgh371crdcdbv2.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    Natalia super informacja :) zapytała sie skąd ściągnęła?? Moze z chomika?? ;)
    dowiem się i was poinformuje :)

    jaroszka lubi tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Natalia ;*

    Dobra idę spać!

    Nenka powodzenia na glukozie!
    Zakręcona jutro z rana melduj jak Twój brzuch!!!

    Buziaki!!!

    relgh371crdcdbv2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    A pewnie, ze piękny :P dziękujemy ciociu.
    Nie widziałaś zdjeć ? Wrzuciłam, ale możliwe, ze wtedy długo Cie nie było :)
    Zdjęcie jest rewelacyjne, tak myśle ze oprawie w ramkę razem z jeszcze kilkoma innymi z usg !
    No właśnie nie widziałam: ( no fotka jest megaaaa swietna ! <3
    Nie wiem , może i przez ale co zrobię większy wysiłek ze tak powiem to twardnieje albo mowie mały się tak ustawia , chociaż czuje jak twardnieje ociezale podbrzusze ... Teraz mały usadzil się na prawej stronie tak ze twarda jest bardzo i wypukła a lewa miękka np.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc kochana :*:*
    Ja tez spadam , dobrej nocy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 23:35


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakreconaona ja tez tak mam... lekarz zalecił duuuużo odpoczynku....malo wysiłku do tego mam caly czas brać luteine i czopki spasticol...... po czopkach zauważyłam że mniej twardnieje... zdaża sie tylko kilka razy dziennie a miałam kilkanascie wiec różnica jest... lekarz mówi że jesli mam dluga, zamkniętą szyjkę i Maly się rusza to nie ma powodów do niepokoju, ale mam odpoczywać i się oszczędzać

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały właśnie coś wariuje u mnie :D ale postaram się zasnąć - dobranoc :*

    IviQ lubi tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 1 lipca 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Fatim, ten podgrzewacz jest na jedną butelkę? Bo ja mam taki na jedną, butelki też rożne, mogę sprawdzić.

    A co do szumisiów czy jak to się zwie... Suszarka zastąpi :D
    Dokładnie chodzi mi o ten
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a576e9f750bc.jpg
    Avent 355

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 1 lipca 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 00:38

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 1 lipca 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry !
    Obudzilam sie po 5 i spac nie moge :/ glodna jestem a nic nie mam do jedzenia, chodze na gore do prxyjscioł jesc.
    Mam za soba zuzyte 2 op luteiny, malo co pomaga w sumie nie widze zadnych efektow co do twardnien za to swedziala mnie pipka, opuchnieta byla. Nie biore juz ze 3 dzien bo sie skonczylo i wszystko wrocilo do normy. Musze znow pojsc do jakiegos lekarza, teraz bedziemy u meza w rodzinnym miastecxku pod Gdanskiem a pozniej zawijamy do Sz-n odebrac wozek i wszystkie rzeczy i wracamy.

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 1 lipca 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja przespałam 4h i jakoś spać nie mogę :/

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 1190 1191 1192 1193 1194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ