Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas to tak na raty. w zeszłym roku kupilismy "używane" mieszkanie i od tamtego czasu cos w nim robimy. ściany i płytki robi nam kolega co pracuje w budowlance, resztę ogarniamy sami i tak w zesżłym roku robilismy od lipca do listopada, kuchnie, 2 pokoje i korytarz a teraz jedziemy z salonem i balkonem. Nienawidze remontów.

    21.10.2015 Leon <3
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, musisz probowac i się wsłuchiwać:) Stetoskopu nie mam, ale detektorem czasem mam biedę znaleść;)

    21.10.2015 Leon <3
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam, ale nic nie wychodzi.. :( No nic, będę pewnie próbować do upadłego :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona a może twój Tadek skacze w brzuchu i stad nie słyszysz Ja miałam ostatnio tak az w koncu maly sie poddal , przestal latac i dal sie posluchac ale detektorem nie stetoskopem bo tym możesz do końca nie wysłuchać dobrze ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz akurat jest aktywny, widzę latające brzucho i jego przewalanie się w środku, nie mam pojęcia czym mnie tam boksuje, ani jak leży, więc ciężko mi szukać też i zgadywać w którym mniej więcej miejscu mógłby mieć swoje serducho. Łeee :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest na etapie wypychania pupy chyba ;)
    Dziewczyny mam ogromny problem z imieniem dla malej.
    Mi podoba się Gaja i Blanka, a mężowi Jagna i tak się uparł na ta Jagnę i corka tez niestety, a ja się boje tego imienia. Co myślicie?

    km5st5odymuuq2ts.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokój , nie doszukuj się juz teraz bo mały się bawi a Ty się mu tam wcinasz hehe:)
    Jak lata możesz tak jak mowie u mnie było nie wycelowac by uslyszec

    zakocona lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu się boisz imienia ?
    Moimi imionami dla laseczki były Nadia , Blanka , Liwia , Bianka , Nela , Michalina no i tam parę jeszcze mi się podobało ale Nadia była na 1 miejscu a jest chłopak i mamy dylemat jednak juz ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka, ja uważam, że pytanie się na forum o imię dla własnego dziecka jest bezsensu :) każdy ma inne typy i skojarzenia z imieniem.

    zakręcona, dobra odpuszczam mu (i sobie) :P Idę podsmażyć leniwe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 13:25

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie, bo to trudne imię i jak widzę minę ludzi, to się zastanawiam, ze może to imię to jak jakas Bożydara albo Jadwiga ;)

    km5st5odymuuq2ts.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój fredzelek tez właśnie aktywny mocno teraz po nektarynce hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, jak ja się cieszę, ze jednak nie jest to twoje prywatne forum i moge zapytać, jak Ci przeszkadza, to omiń post i nie bierz udziału w dyskusji.
    Zakręcona ja akurat z imieniem dla chłopca nie miałabym problemu Leoś i juz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 13:27

    ss lubi tę wiadomość

    km5st5odymuuq2ts.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna jest super! :) Najbardziej z tych trzech mi się podoba.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Boje sie, bo to trudne imię i jak widzę minę ludzi, to się zastanawiam, ze może to imię to jak jakas Bożydara albo Jadwiga ;)
    Nie no co Ty , Jagna to imię Jagna ! Niektórzy je mylą z Jadwiga ale to nie to , zakocona no no odpusc heheh


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka, a kogo obchodzi co ty za imię dziecku dasz? nikogo nie powinno oprócz was-rodziców :)
    gdzieśtam w rodzinie jest Józef, dla mnie imię masakryczne, ale co mi do tego? ano nic ;) rodzicom się podoba i takie wybrali, więc spoko.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Zakocona, jak ja się cieszę, ze jednak nie jest to twoje prywatne forum i moge zapytać, jak Ci przeszkadza, to omiń post i nie bierz udziału w dyskusji.
    Zakręcona ja akurat z imieniem dla chłopca nie miałabym problemu Leoś i juz ;)
    No widzisz. My właśnie nie mielibysmy problemu z cipcia hahaha: d
    Rany laski bez spin ! :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, nie wiem czy masz ta świadomość, ze dziecko, potem dorosly jest częścią społeczeństwa, które ma dość spory wpływ, nie chce aby dziecko miało problem z akceptacja otoczenia, nawet przy bardzo wspierających rodzicach, moze tego nie udźwignąć

    km5st5odymuuq2ts.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooo kropic zaczęło u mnie jak cudownie:) ochłodzenie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię to nie jest powód do nie bycia akceptowanym przez otoczenie. Imię, to imię. Nie dajesz dziecku na imię Penis przecież ;). Jak jemu się osobiście podobać nie będzie, to sobie zmieni na inne.
    Może nie chcieć być akceptowany przez swój charakter/zachowanie, a nie przez imię. Przynajmniej ja w swoim życiu nigdy się nie spotkałam z czymś takim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 13:38

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas juz padalo, a mi żal, bo ja kocham upał

    km5st5odymuuq2ts.png
‹‹ 1241 1242 1243 1244 1245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ