Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 12 lipca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, ale uroczo wyglądasz :) gratuluje obrony !
    I jaka Ty malutka! Ile masz wzrostu? Ja tez jestem niewysoką 160 cm :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 18:57

    lili_madlen lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 12 lipca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Jezu melena.. tak, a jak się śmieje i jest radosna, to ciąża będzie przenoszona..


    mi chodzi o jednorazowy jakiś atak płaczu, chodzi tu o skurcze macicy. pytam bo wczoraj jak przez swojego płakałam przez kilka godzin to zaczęłam mieć skurcze i strasznie mnie brzuch pobolewal..

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 12 lipca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście Sahara w ten weekend na forum :D

    Ja byłam tak stęskniona za mężem, po tych 5 dniach jego nieobecności, ze nie odstepowalam go na krok i na forum tylko raz zajrzałem....:) seks był i inne rzeczy ehhhh cudownie :D

    Zapisałam sie na dodatkowe usg, bo juz miesiąc małego nie widziałam, a normalnie zobaczylabym go dopiero w 30 tygodniu.
    Nie wytrzymam tyle :) wiec idę 22 lipca i sprawdzimy ile przytył :)

    Piszecie o skurczach, tez je miewam, podobno moga to rownież byc ruchy dziecka.

    Lexie witaj z powrotem!

    szczesliwa_mamusia21, Lexie, Misiowa lubią tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 12 lipca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pytam o te późniejsze miesiące. juz blisko terminu

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka super ze sie nacieszyłaś mężem :D Rozstania sa smutne i tyle sie czeka , ale jak juz sie doczeka człowiek tej drugiej połóweczki to omomomo jak milusio wtedy :)

    A mi ta niedziela tak wolno leci ... chyba ide pod prysznic zrelaksuje sie a pozniej jakis fimik i ot taka niedziela :)

    jaroszka lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaleźliśmy kotka młodego wracając do domu..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej sam tak był ??

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj zdjęcie pokaz tego cudnego biedaczka. Co zrobicie?

    relgh371crdcdbv2.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka no tak niska jestem , niecałe 160 cm własnie (158cm- tyle w dowodzie ) chyba że urosłam ale nie sądzę :P Dlatego każdy dodatkowy kg sprawi że się chyba na koniec będę toczyć jak kulka :D

    Właśnie się u mnie rozpadało i z pieknej pogody zrobiło sie szaro buro i ponuro ..:(




    jaroszka lubi tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5a66ee465688.jpg

    Zobaczymy czy ktoś go będzie szukać na osiedlu. Na razie siedzi odizolowany :) mruczek z niego konkretny :D

    Ja mam 161cm.

    No druga kotka też już kryta :D może się doczekam w końcu jakichś kociąt..

    jaroszka, Lexie, lili_madlen, Blondik lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Wczoraj bylam w Lublinie na sesji:) na razie tylko jedno zdjęcie, reszta jak soe fotografka obrobi:)
    http://zmniejszacz.pl/galeria/55a2ac67dcd20/bez-nazwy

    Uciekam, ten weekend spedzamy z J. Teraz zmywa naczynia, wiec wpadlam, zeby sie przywitac:)

    zakocona, Magnosia, Little Frog, szczesliwa_mamusia21, nick nieaktualny, Lexie, jaroszka, lili_madlen, ewwiel, Bąbelek, madu lubią tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacusianka, piękne zdjęcie i Ty pięknie wyglądasz.

    Lili madlen, gratuluję :D

    Malenaxoxox, coś jest w tym co napisałaś. Stres może wywołać skurcze. Dlatego dbaj o siebie i unikaj stresu. Cytuję fragment jednego z artykułów na ten temat: " Stres skutkuje wzrostem stężenia adrenaliny we krwi, która może wywoływać skurcze macicy i przyspieszać akcję porodową."

    Zakocona, fajny kociak. Ciekawe, czy się właściciel ujawni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 20:53

    lili_madlen lubi tę wiadomość

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zaliczyłam pobyt na IP. Bóle brzucha wróciły i pojechaliśmy. Całe szczęście wszystko OK. Dostałam leki przeciwskurczowe, zrobiono badanie i ktg. Szyjka długa bo 46 mm, ktg nie zarejestrowało skurczy. Potwierdzono tylko moją cukrzycę - glukoza w moczu...
    Oj, trochę się uspokoiłam. Muszę tylko powalczyć z tą cukrzycą...

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski mnie też wieki nie było i nie nadrobię, przeczytałam tylko tą stronę :P u mnie była tydzień przyrodnia siostra, która ma 12 lat i musiałam się nią zajmować :D dziś zaczynam 3 trymestr i na plusie mam niecałe 5kg. Ostatnia prosta i przełączam sie już w tryb oczekiwania :D

    Magnosia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lexie, zakocona lubią tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaciusianka ale brzucholek <3 O matko ja to chyba do porodu takiego nie bede miala :D :D

    Zakocona , śliczny mruczuś , ciekawe czy ktos sie zglosi a jak nie to bedzie waszym nowym lokatorem ? :)

    Arielko witamy witamy i czekamy na reszte slubnych zdjec ! Bo chyba sie nie pomylilam i to Ty mialaś ost wesele :D ?

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    NIe nadrobię Was. Jeśli mam na coś komuś odpowiedziec to proszę o ponowienie. TAk się rozpisałyście że do jutra bym to czytała:P
    mam nadizeje ze u Was wszystko ok i że nic mnie ważnego nie ominęło.
    Pozdrawiam

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaa i dziś zaczynamy 3 trymestr czy jak kto woli 7 mc :p

    Lexie, jaroszka, Magnosia, zakocona, Blondik lubią tę wiadomość

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:
    Jaciusianka ale brzucholek <3 O matko ja to chyba do porodu takiego nie bede miala :D :D

    Zakocona , śliczny mruczuś , ciekawe czy ktos sie zglosi a jak nie to bedzie waszym nowym lokatorem ? :)

    Arielko witamy witamy i czekamy na reszte slubnych zdjec ! Bo chyba sie nie pomylilam i to Ty mialaś ost wesele :D ?

    Ja dziś właśnie świętuję z mężem drugą rocznicę ślubu :D

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ to tak jak ja :D

    Arielka a to chyba pomylilam Cie z angeelaa :D
    Ale w takim razie wszystkiego dobrego , jeszcze wiele pieknych rocznic :*

    IviQ, Arielka lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:)

    Arielka lubi tę wiadomość

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
‹‹ 1293 1294 1295 1296 1297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ