Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakreconaona
    Najpierw mi mowili ze tylko cesarka mn8e czeka.a teraz wczoraj inna p.doctir piwiedziala ze cc niesie ryzyko krwotoku transfuzji i infekcji roznych.sorki jestem tak zdenerwowana ze juz sama nie wiem co robic.

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosiu, damy radę. :) Ja mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez oksytocyny. Może wtedy te początkowe skurcze będą trochę łagodniejsze. Ja słyszałam, że podczas porodu najsilniejsze są bóle w krzyżu. Takich nie miałam, więc się nie wypowiem.

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zetaaa wrote:
    Zakreconaona
    Najpierw mi mowili ze tylko cesarka mn8e czeka.a teraz wczoraj inna p.doctir piwiedziala ze cc niesie ryzyko krwotoku transfuzji i infekcji roznych.sorki jestem tak zdenerwowana ze juz sama nie wiem co robic.
    A no to teraz napidalas dokładnie ! Hm ... To nie potrzebnie aż tak Cie nastraszyla bo nie oszukujmy się ale każdy poród niesc może za sobą jakieś niebezpieczne sprawy ! Ja myślę , ze powinnas mieć cc tak jak mialas umówione normalnie bez stresu .! A najlepiej jak jutro porozmawiasz z lekarzem co masz spotkanie i on Ci doradzi najlepiej:) nie denerwuj się za wczasu kochana


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SS u mnie nie widać zdjęć za bardzo są mega male miniaturki w które wejść nie można ale mimo wszystko widzę tam brzusio , pileczke ! :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia82 tak bóle krzyżowe są faktycznie najgorsze z możliwych ...zalezy to od budowy anatomicznej , bóle krzyżowe występuja przy tyłozgięciu ..teściowa 3 razy je przerabiała wiec pewnie do przeżycia jak podchodziła do sprawy 3 razy :P Ja własnie mam tyłozgiecie tak że lekarz na bóle krzyżowe już mnie nastawia..

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili_madlen wrote:
    Kasia82 tak bóle krzyżowe są faktycznie najgorsze z możliwych ...zalezy to od budowy anatomicznej , bóle krzyżowe występuja przy tyłozgięciu ..teściowa 3 razy je przerabiała wiec pewnie do przeżycia jak podchodziła do sprawy 3 razy :P Ja własnie mam tyłozgiecie tak że lekarz na bóle krzyżowe już mnie nastawia..
    Ja tez mam tylozgiecie ! :D

    lili_madlen lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja mam tyłozgięcie. Moja mama też ma, ale dała radę z 4 ;)

    SS, ja skopiowałam linka i udało mi się podglądnąć :):) Świetna figurka!! :):)

    ss, lili_madlen lubią tę wiadomość

  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ja przed pierwszą ciążą też miałam tyłozgięcie, ale w czasie ciąży zmieniło się w przodozgięcie i tak mi już zostało. Może i u Was jeszcze się zmieni?

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    SS u mnie nie widać zdjęć za bardzo są mega male miniaturki w które wejść nie można ale mimo wszystko widzę tam brzusio , pileczke ! :D
    no wlasnie nie wiem czemu sie odwracaja:(? nigdy sie tak nie dzialo, juz stracilam cierpliwosc i usunelam:D

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    no wlasnie nie wiem czemu sie odwracaja:(? nigdy sie tak nie dzialo, juz stracilam cierpliwosc i usunelam:D
    Eeee nie potrzebnie kochana: (
    Kasia być może się zmieni , nie mam pojecia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SS, odwrócone czy nie i tak widać, że laska z Ciebie. Ja tak pięknie jak Ty nie wygladam, ale też się pochwałę :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/df9678f56136.jpg

    Jak już wcześniej pisalam, to uwielbiam oglądać takie brzuszki :) zawsze wywołują u mnie uśmiech :) a teraz jak już sama jestem w ciąży to tym bardziej :)

    zakocona, Lexie, ss, madu, nick nieaktualny, Nynusia, paula1, Bąbelek, jaroszka, lili_madlen, kasiulka87, Kasia82, IviQ, Magnosia lubią tę wiadomość

  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/796631466596.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e2e37a774cfc.jpg

    Haha udało się;))jak człowiek uparty to nie ma rady;))
    Dzięki dziewczyny, ja tez uwielbiam ogladac brzuszki;)i absolutnie wszystkie sa słodkie;*
    aha a zdjecie świeżutkie przed chwila robione:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 13:30

    zakocona, Little Frog, Lexie, madu, nick nieaktualny, Nynusia, Bąbelek, lili_madlen, kasiulka87, Kasia82, IviQ, Magnosia lubią tę wiadomość

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to jest tyłozgięcie :)?

    My już po wizycie. Wszystko w porządku :) Dzisiaj Pan Tadzio leżał główkowo i tyłem, ledwo cośtam buźkę zobaczyliśmy. Za to pięknie widać siurka było :P :P
    Także fot nie ma. Za 2 tyg kolejna wizyta, to USG III trymestru. I potem za kolejne dwa gin. W urodziny L, więc mam nadzieję, że się tym razem przodem nam pokaże :P

    No i dowiedziałam się, że żelazo biorąc z magnezem się nie wchłania, czyli msc brania żelaza z dupy u mnie był :P Spoko :P W każdym razie mi nie spadło zupełnie.

    I trochę nie ogarniam, że mam bakterii w moczu wpw 33 (norma do 24) i całościowo 185 (norma do 130) i mam niezaznaczone, że nieprawidłowy wynik. Nie widziałam wyników badań do po wizycie u gina, a on nic nie wspominał o tym, więc chyba jest ok. Ale i tak mnie dziwi i zastanawia jaka jest norma dla ciężarnych w takim razie.

    I umówiłam się do stomatologa na kontrolę zębów oraz do internisty na sprawdzenie serca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 13:30

    ss, Lexie, Little Frog, jaroszka, lili_madlen, IviQ lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little masz malunio brzusio ! :D
    SS o maaaaam ! :D no nie pomylilam się , piękna piłeczka ! :d

    ss, Little Frog lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona ale super będziesz czesto podglądać Tadzia :)
    U mnie bakterie 3-5 wpw i kobitka z lab mi zwrociła na nie uwage ja w ogole tego nie kumam o co z tym biega


    l22nhdgeccid541p.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f3c36626994.jpg
    O a to moja dzisiejsza piłeczka <3 lezymy sobie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 13:54

    ss, Little Frog, madu, Misiowa, Bąbelek, jaroszka, lili_madlen, kasiulka87 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia, to tylko tak tym razem :) Nasze wizyty u gina to tylko raz-dwa przyłożenie głowicy, zobaczenie serca, a gin dziś powiedział, że i on zdąża w tym czasie zobaczyć ilość płynu owodniowego, pępowinę i łożysko o.O Nawet nie wiedziałam, że on to sprawdza :P
    I dzisiaj po raz pierwszy mierzył mi brzuch rękoma. Wielkość odpowiednia :P

    3-5 wpw to bardzo mało. Ja mam normę podaną do 24, ja msc temu miałam 15.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze zakrecona, ze u ciebie tez juz zaczelo być widac domek maluszka;))dokladnie widać gdzie sobie mieszka;)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    Widze zakrecona, ze u ciebie tez juz zaczelo być widac domek maluszka;))dokladnie widać gdzie sobie mieszka;)
    Nooo:) powoli zaczęło być widać hehe
    Ciekawe z jakim wielkim brzuchem pójdę na porodowke hihi


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale momentami się zastanawiam czy mały tam nie ma za malo tych wód czegoś ze taki mały brzuch bo gdzie on się mieści tam biedny , na USG miał nóżki aż przy twarzy taki wygięty i wgle na fotce i USG wygladalo jakby tych wód miał śladowe ilości ale oni zmierzyli i niby w normie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 1328 1329 1330 1331 1332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ