Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna masz figurkę kochana , aż zazdroszcze .
    Ja brzuch tez mam nie duży:) wygląda jak na 4 miesiąc no może na 5 teraz haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś Ty figurę od góry do pasa owszem zawsze miałam taką ok, ale niżej nogi już jakby nie pasuje do reszty, ale jak już kiedyś pisałam mam to w dupie :) w przenośni i dosłownie :D

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikejla,niezla z Ciebie laska:) od przodu nie widac żeś w ciąży:) strój świetny,myślałam ze moze tki ciążowy kupiłaś,ale jest super i uniwersalny(:
    Ewwiel to na pewno to:) ostatnio wlasnie pach nie pryskam bo piecze. A używasz tylko tej sody na dzień pod pachy? Czy jeszcze jakiegoś dezodorantu?

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no mój facet mnie rozwala :D znowu zaczęła mnie boleć głowa, mówie idź do apteki kup mi paracetamol, tu za rogiem (dosłownie minuta drogi, schodzi się z klatki przez pasy 20 m i jest apteka) - sprawdź mi na necie godziny otwarcia... :O padłam

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przełożyłam wizytę z piątku na tydzień później, bo dr idzie na urlop więc na pewno miałabym teraz to 3 usg a tak to będzie 29t6d chociaż...trochę mi szkoda tej wizyty, ale wolę mieć większe dziecko do pomiarów

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatum pewnie szybko zleci !
    Mikejla super wygladasz :) strój również !

    Jak zwykle cos miałam pisać i zapomnialam..

    Ja w lozeczku z cala czekolada nussbeisser może po niej mi się poprawi pamięć :D

    polkosia, Bąbelek lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton, tylko tego używam. Zawsze miałam problem z potem a teraz jak reka odjal. Dlatego polecam ten specyfik :-) daj znac jak wypróbujesz czy ci przypadł do gustu :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo dla mnie ... Chciałam zawołać mojego na czekoladę ale co tam gdzie będę wołać przeciez zrobię mu zdjęcie i wyśle to takie nowoczesne... No i tak robiłam ze zapomnialam ze mam otwarta butelkę z sokiem pomarańczowym ... Cale łóżko żółte... :D boże moja niezdarnosc mniej chyba nawet nie dziwi :D

    Nynusia lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    A co to tętna, to po co tak je mierzycie ciągle? Mi wszyscy mówili, że ważniejsze ciśnienie...

    Polkosia ja mierzę, bo miałam problemy z wysokim tętnem i arytmią przed ciążą, a ciąża nie pomaga :) zresztą mierzę jak się źle czuję albo jak jestem przed wizytą to przez jakiś czas mierzę codziennie, żeby mieć co powiedzieć lekarzowi.

    A wysokie ciśnienie - racja - może być objawem gestozy (zatrucia ciążowego). Choć nie musi.

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dzieki, dam znac:)

    Szczesliwa smacznego!

    Ja się luzuje w skałkach. Mężu sie wspina a ja leze:) ale mam tylko jabłka, niestety żadnej czekolady:-)

    Ej Laski, ostatnio mi sie zachciało coca coli ale nie chciałam pici wumyslilam, ze kwas chlebowy mi zawsze smakowal i to ma podobny smak :) i tak mi wchodzi, ze hej;) pijemy z Lubym codziennie i jeszcze znajoma położna mówi ze dobre na laktacja:)

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o co chodzi z tym dezodorantem bo nie jestem w temacie chyba

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas chlebowy? Nigdy o tym nie slyszlam :D to smakuje jak cola ?? :D

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, ja nie mierze często, a wtedy, kiedy czuję się naprawdę słabo, choć i wtedy nie zawsze. Ciśnienie mam zawsze w normie, ale serce już nie. Mierze z ciekawości w sumie, bo mi zawsze mówią, że ekg pokazuje dobry odczyt.

    Ja juz po masażu. Ależ było przyjemnie :)!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 21:07

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak Was czytam i się zastanawiam bo mój gin dał mi termin nast wizyty 18.08 to będzie 33w 2d ale nic nie mówił o tych badaniach 3trym a on jest pierwszy do takich rzeczy do kiedy najpóźniej się robi te badanie?


    l22nhdgeccid541p.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno do 32t0d .
    Szczęśliwa Ja np. Strasznie kwasu nie lubię chlebowego:)

    BATTINKA, szczesliwa_mamusia21, Nynusia lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton kurczę kwas chlebowy....
    Fujjjj...ja go osobiście nie lubię a Colę juz tak :) podziwiam osoby które go piją.
    No i na pewno zdrowszy od Coli. Cola to syf staram sie jej na co dzień unikać.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia, mój lekarz mówił, że to nie jest tak ważne badanie jak dwa poprzednie i można zrobić nawet w 34tc, a mi kazał iść w 31 najwcześniej, chociaż niektóre dziewczyny już w 28 idą...

    Nynusia lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no i oczywiście wszystkim mamusiom po dzisiejszych wizytach gratuluję oh juz tak sobie szybko nabierają wagi te nasze malenstwa <3

    Fatim co do Twoich problemow bardzo Ci współczuję i znam to z własnego doświadczenia walczyłam o względy finansowe od 2 lat na szczęście jakoś sobie z tym poradzilam teraz jest bardzo dobrze także wierze w to że i u Ciebie się odmieni na lepsze e najbliższym czasie. Życzę Ci tego.

    Z innej beczki kwasu chlebowego nienawidzę... wymiotuje na sam widok :D


    l22nhdgeccid541p.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia, 28-32tydz z tego, co pamiętam.

    ZakręconaOna, Nynusia lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Kompletnie nie mam czasu na forum:/ jedynie na fb troszeczke ale myslami jestem z Wami

    zauważyłam żze zakrecona zmionila awatar:) czaderski

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
‹‹ 1406 1407 1408 1409 1410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ