Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka ślicznie to zrobiłaś, tez lubie sie bawic w takie rzeczy i az posmutnialam, ze nie moge :(. Brak miejsca.


    Dziewczyny, a propo mojego dziadka to moja Mama go wreszcie namowila, zeby mieszkal u niej :D :D jest mu teraz dobrze i jest bardzo zadbany, az sam mowi, ze juz do babki nie wroci. :) :) :)

    A babka wyobrazcie sobie przylazi i soe madruje, a nie jest mu zimno? A nie jest tamto sramto.. karmi go na sile jakas czekolada co mu przyniosla :/.

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Zuzia od wczoraj jakos slabo sie rusza :(...boje sie

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zetaaa wrote:
    Dziewczyny Zuzia od wczoraj jakos slabo sie rusza :(...boje sie


    Też raz wpadłam w panikę, już chciałam jechać do szpitala, ale daj Zuzi czas, może tatuś z nią pogada? Mój kazał mi się położyć, "pogadał" z synem do brzuszka, pozaczepiał i zadziałało... mały zaczął się ruszać mimo że na moje zaczepki nie reagował!
    Potem okazało się, że w ogóle jak są upały, to ruszał się nieco mniej niż w deszczowe dni.
    Będzie dobrze.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 32 tyg :) Coraz bliżej ♡

    Zeta, spokojnie, przecież jest gorąco i tobie też się nie chce pewnie tańcowac ;)

    Nenka, to super!

    Arielka, ślicznie to wygląda :)!

    Ja wczoraj wieczorem myślałam że szlag mmie trafi z tym sikaniem. Bardzo dużo piłam i sikalam jeszcze więcej. Co chwila do kibla latałam :/

    Nynusia, szczesliwa_mamusia21, PauLLa, dodinka, Lexie lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    Ja napewno wroce do mojej pseudo " diety" i do Chodakowskie . Troche ona nudna , ale efekt po cwiczeniach jest :) Odczekam oczywiscie te 6 tygodni. Mam tez jedna plyte z cwiczeniami po porodzie , ale sa one za lekkie jak dla mnie ;) Lubie czuc jak pot mi po dupie plynie .

    Dzien dobry :)

    Lojka podziele sie z Tobą tym co w necie znalazłam na temat ćwiczenia podczas karmienia piersia.
    Ja tez chce szybko wrócić do formy i kiedyś koleżanka mi zwróciła uwagę, żebym najpierw poczytala o tym.
    Proszę: http://www.fitlifestyle.pl/2013/05/nie-cwicz-bo-ci-mleko-skisnie-czyli-czy.html

    relgh371crdcdbv2.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka, prześliczny kącik <3 a co to za fajne lampeczki przy łóżeczku? :) Genialny pomysł.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Lojka, uważaj na tą wodę z cytryną, bo szkodliwa strasznie dla zębów i szkliwa. Żebyś sobie nie zniszczyła za bardzo.

    My już w domku. Sztuka była świetna, płakałam do łez :) A kolacja też OK! Jesteśmy padnięci i idziemy spać. Odezwę się jutro :)

    Polkoska szalone nożyczki, tak? W jakim teatrze byliście? Zaraz kupie bilety.

    relgh371crdcdbv2.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny i milo mi ze Wam się podoba:) lampki to cotton balls a kupowałam je w sklepie cottonovelove.pl

    Nynusia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenka dzieki za instrukcje dotycząca wyciekania siary z cyca. Niestety u mnie nie pomogło. Poprostu nie mam tej siary i tyle....

    Arielka ślicznie to wyglada! no i przekonałas mnie! Kupie to łóżeczko! Te lampki kuleczki tez chce!

    Arielka lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam mdłości :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    Polkoska szalone nożyczki, tak? W jakim teatrze byliście? Zaraz kupie bilety.

    Szalone nożyczki to sztuka Teatru Kwadrat :) Koniecznie idź, jak lubisz!

    jaroszka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zetaaa wrote:
    Dziewczyny Zuzia od wczoraj jakos slabo sie rusza :(...boje sie

    Zetaaa, Klementysia też kilka dni temu jednego dnia prawie się nie ruszała. Ledwo 3 kopniaki na cały dzień, a potem już normalnie :) Może ma leniwy dzień. Zjedz coś słodkiego, połóż się na lewym boku i poćwicz oddychanie - może zadziała.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lampki kupuję u http://www.cottonballlights.pl - chyba mają większy wybór kolorów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 08:46

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :)

    Łóżeczko i ogólnie kącik superowy :) mi się śniło ze ojciec nie był zadowolony z informacji ze chce tu zostać...

    Zakretka przeszło na ciebie na bank haha bo ja od 2do5 nic a nic Przespane całe 3godziny :)

    Co do dziadka widzisz teraz babka się będzie mądrowac bo na kim się będzie teraz wyzywać?

    Jaroszka jeśli chodzi o siare nie każda ja ma przynajmniej tak mi belly pisało przed porodem

    Jeśli chodzi o Zuzie - moja mała któregoś dnia tez nic a nic, wzięłam krem i smarowalam, w dodatku zjadłam coś słodkiego pogadalam i nie od razu ale zaczęła. Spróbuj może warto ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 08:49

    jaroszka lubi tę wiadomość

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski ;) ale się wczoraj źle czułam, zgaga gigant, jednak to prawda, że wracają objawy z pierwszego trymestru. i to takie jakby chciały nadrobić fakt, że w drugim trym ich nie było.

    Arielko ale piękne to łóżeczko, aż zaczynam żałować, że moje to taki zwyklak :P

    W ogóle to moje ciało zaczyna wydzielać inny zapach, dziwny taki :( nie podoba mi się i nic z tym zrobić nie mogę.

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka cudny masz kacik dla Antka :)

    Zetaaa ja przechodzilam to przedwczoraj i nawet nutella nie pomogla rozruszac Leona . Co prada czulam , ze cos tam sie rusza przy kregoslupie , ale to pyly takie tylko muskania . Za to na drugi dzien maly juz pokazal , ze jest i ma sie dobrze . U Ciebie tez tak bedzie :) Mi lekarz powiedzial , ze nie mam liczyc ruchow ,tylko , ze jak nie poczuje ich przez caly dzien to wtedy przyjechac do szpitala.

    nenka to super , ze mama namowilaa dziadka . Tylko teraz bedzie miala przesrane , bo babka bedzie czestym gosciem .

    jaroszka dzieki za ciekawy artykul :)

    zakrecony Ty to masz przesrane z tymi sasiadami.

    Ja ide szykowac obiad ,bo dzis moje dziecko wraca :)
    Jak ja sie stesknilam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 08:52

    Mikejla, jaroszka, Nynusia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma ja to juz od II trymestru zauwazylam , ze moj pot intensywniej smierdzi 8)
    Dobrze , ze to jz blizej niz dalej do rozwiazania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 08:54


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo lampek, bardzo fajnie się prezentują i dają super klimat... chyba sama nad tym pomyśle :)

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka wrote:
    Wiedzma ja to juz od II trymestru zauwazylam , ze moj pot intensywniej smierdzi 8)
    Dobrze , ze to jz blizej niz dalej do rozwiazania :)
    Ale ja nie o pocie mówię tylko o moim naturalnym zapachu, pot to swoją drogą... mam nadzieję, że po porodzie wrócę do normy, a w ogóle to już mnie ta ciąża męczy i już chcę koniec, mam jakiś spadek formy chyba ;/

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie teraz jest 13 st i deszcz.raczej na upaly to nie narzekam :)

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
‹‹ 1600 1601 1602 1603 1604 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ