Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzątnęłam po raz kolejny salon i łazienkę. Kuchnia nadal leży odłogiem :D Kaplica, nie mogę się zmobilizować, żeby to ogarnąć... Muszę jutro i tak chociaż z grubsza zrobić, bo w środę mam gości... Najgorzej, że znów ma być skwar.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Rany dziewczyny wy naprawde chcecie katować sie takikmi pampersami?
    Ja mialam zwykle majtki bawelniane + podpaski Bella takie zwykle tradycyjne bawelniane i bylo ok

    Ja też planuję zwykłe majtki i takie jednorazówki, ale kupiłam kilka różnych, bo nie wiem co mnie czeka :P Zobaczymy co się sprawdzi.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo obficie i dlugo krwawilam wiec ze zwyklymi wkladkami nie dam rady, a te matki siateczkowe sa super, ja je wyrzucam po uzyciu i nie musze spierac krwi i dobrze wietrza krocze..
    mialam te najwieksze wkladki i jeszcze cale przescieradlo brudne :/ 2,5 miesiaca krwawienia masakra...

    no i zwykle majtki sa obcisle, a te nie wiec dla mnie naprawde sa swietne, jak ubralam zwykle majtki to w dwie sekundy zdejmowalam tak szwy bolaly brrr..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 22:41

  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenka2 wrote:
    Ja bardzo obficie i dlugo krwawilam wiec ze zwyklymi wkladkami nie dam rady, a te matki siateczkowe sa super, ja je wyrzucam po uzyciu i nie musze spierac krwi i dobrze wietrza krocze..
    mialam te najwieksze wkladki i jeszcze cale przescieradlo brudne :/ 2,5 miesiaca krwawienia masakra...

    no i zwykle majtki sa obcisle, a te nie wiec dla mnie naprawde sa swietne, jak ubralam zwykle majtki to w dwie sekundy zdejmowalam tak szwy bolaly brrr..
    Nenka to faktycznie nie wesoło i teraz się nie dziwie. Kazda z nas musi sprawdzić co jej odpowiada, dlatego lepiej na zapas nie kupować, można zawsze dokupić to co się sprawdzi

    km5st5odymuuq2ts.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.aptekagemini.pl/canpol-majtki-poporodowe-rozmiar-m-l-5-sztuk.html

    a ja kupiłam te - one chyba jeszcze inne są, chyba lepiej jak się ma coś przewiewnego? nie wiem...

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak, ale nie sądzę, że będzie mi się chciało dzień po porodzie latać i majtek szukać, więc mam zapas na kilka dni :P A potem się zobaczy.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka - właśnie dziś o Tobie myślałam gdzie się podziewasz, jak Twoja cukrzyca - dajesz radę?

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te co ty masz Olu sa troche nieprzyjemne dla skory.. jak je dotykalam to tak mi sie wydawalo, ale moz e beda dobre :)

    ola.321 lubi tę wiadomość

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam troche takich troche takich zobaczymy co sie sprawdzi :)

    Dobra laseczki ide kimac bo rano trzeba wstac , zajrze do was rano jak sie juz wyszykuje ! Spijcie dobrze , zycze chlodnej nocki ! Dobranoc :*

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa śpij dobrze kochana :*

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mi tez kolezanka mowila ze przynajmniej te 2-3 dni po porodzie u niej zwykle podpaski by nie daly rady,no dodatkowo wlasnie te majtki siateczkowe i tez wyrzucala i spokoj.a potem w domu juz spoko,podpaski i majtki.dlatego tak jak polkosia pisze wole miec kupione niz potem meza gonic a on biedny by juz wogole pewnie nie wiedzial co kupic;)

    polkosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 wrote:
    agatka - właśnie dziś o Tobie myślałam gdzie się podziewasz, jak Twoja cukrzyca - dajesz radę?
    Zyje, zyje podczytuję czasemi w wolnej chwili, ale tej chwili Malo, bo starsza ma wakacje, remont dopiero co zrobiony, wiec czasu Malo.
    Co do cukrzycy, to jako tako, nie mogę jeść chleba i pilnować ściśle diety i jest ok. Tyle, ze znowu ciała ketanowe w moczu i jakies wapniany, ale to czytałam, ze jak się Malo pije. Jutro idę na usg mam nadzieje, ze z maleństwem ok.
    A jak twoja cukrzyca?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 23:00

    km5st5odymuuq2ts.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenka - no kurcze to nie wiem bo ich nie macałam ;), ja myślałam że do ewentualnego cc będą też ok bo będą przewiewne i dlatego takie zamówiłam. No nic, mam takie a jak się nie sprawdzą to będę wiedziała na przyszłość :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 23:25

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ?!
    Jest 22 u mnie a Ja mam ochotę na kanapke ze smalcem plus kakao do popicia i chyba zaraz to zjem bo nie usne ! A mam taki pysznosciowy smalczyk plus ogórek kiszony mmmmmm

    Ejj wiecie co ?!
    Od dwóch dnia mam mega przykre sny dla mnie , ciągle śni mi się , ze mój D mnie zdradza: ( a dziś to juz przegiecie było co mi się śniło ...
    A najgorsze jest to , ze wiem ze to ciążowy mózg , ze tak powiem i takie pierdoly się śnią ale to tak ryje moja głowę mowie Wam .

    Agatka na pewno z malusiem jest ok:)
    Widze , ze sporo wizytujacych mamy jutro włącznie ze mna ! :D

    Nynusia lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenka a ty jakie masz te jednorazowe? Bo wkleilas link do wielorazowych...i nie wiem czy takie masz i traktujesz je jak jednorazowki?

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka - ojej - no to jak chleba nie możesz to czym tu się najadać... pewnie ciężko jest z tym i dlatego ketony są :/, mam nadzieję że będzie ok na wizycie ;)
    jutro dużo nas ma wizyty :)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli ja walczę rano z wysokim cukrem, a pozniej z niskim cukrem przed jedzeniem często mam 65-70.

    km5st5odymuuq2ts.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak tak czytam ze macie na cos ochote albo jecie w nocy ,albo jecie cos i zagryzacie czyms co do siebie nie pasuje to sie dziwie sobie.bo ja przez cala ciaze zero zachcianek, wogole apetytu nie mam, jem wlasciwie bo musze a nie ze mam na cos ochote.maz czasem narzeka ze myslal ze skorzysta i bede miala ochote na lody, kebab, pizze,ze spontanicznie pojedziemy cos zjesc a tu on mnie musi prosic zebym cokolwiek zjadla zazwyczaj.a zakrecona to juz wogole w nocy masz ciekawe pomysly;p czesto w nocy cos piszesz ze masz na cos chote albo cos wlasnie wszamalas ciekawego;))

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Jaroszka, my malowanie i podłogi też sami zrobimy, ale niestety w tej chwili ten pokój jest w stanie surowym, dlatego posadzki i tynki musi zrobić ekipa. Muszą też zamurować jedne drzwi, a wykuć drugie. Tego nie damy rady sami, chociaż myśleliśmy o tym, bo można zaoszczędzić sporo.

    Aaaa no to pewnie, ze tak :) w murowanie i tynkowanie to my tez byśmy sie nie bawili :)

    relgh371crdcdbv2.png
  • magdallenee Ekspertka
    Postów: 121 215

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jutro wizyta :) miała być w przyszłym tygodniu, ale troszkę źle się czuje w związku z tym będzie jutro po południu no a rano jeszcze morfologia :)

    xnw4yx8dweuujbmn.png
    hchyikgnsx4bwwjp.png
    relgru1d1em5tg0q.png
    heciyugqw91s7l81.png
‹‹ 1681 1682 1683 1684 1685 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ