Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 15 września 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka pieknie spiewasz:)

    Ola mega wielkie gratulacje . Niech Leos rosnie zdrowo !!! :)

    Paula kciukam mocno !:)

    Agatkaaa sliczny i uroczy kacik :)

    jaroszka, paula1 lubią tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 15 września 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexie a widzisz :P Teraz bede Ci co tydzien pzypominac :)

    Aggaatka piekny komplecik ! <3

    ale nam sie zaczynaja emocje , niedlugo codziennie komu innemu bedziemy kibicowac :D

    ZakręconaOna, Lexie lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 15 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu gratuluję!!!:) Niech Leoś rośnie zdrowo, a Tobie życze żebyś szybciutko doszła do siebie:) Brakiem pokarmu sie nie przejmuj bo na pewno gdzies tam jest!:)

    21.10.2015 Leon <3
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 15 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1 trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)

    paula1 lubi tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 15 września 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow paula, przegapiłam post! Powodzenia!:)

    paula1 lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 15 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnosia wrote:
    A my się jeszcze zastanawiamy nad imieniem. W sumie jeszcze możemy ;) I tak, podoba nam się: Szymon, Michał i Tymoteusz... I zwariować można... ;)
    Szymon <3 moim zdaniem najładniejsze :)

    soraya, Mikejla, Magnosia lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jakoś ominęłam. Zastanawiam się komu kibicujecie i wróciłam do poprzedniej strony. Trzymam mocno kciuki!! :)

    paula1 lubi tę wiadomość

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 15 września 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1 ooo super wiadomość! Trzymam mocno kciuki żebyś jak najszybciej tuliła dzieciątko :) czekamy na wieści!
    Jejku już się rozkręcamy porodowo na całego :D <3

    paula1 lubi tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 15 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton ale Ci się zrymowalo super !! Nynusia -klocusia hihi

    Ola wielkie gratulacje i oczywiście dalej trzymamy kciuki za Usg i Twój powrót do formy no i mleczko :)

    Paula powodzenia !!! Jej ale emocje !!

    agaton, paula1 lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola - serdeczne gratulacje i życzenia dużo zdrówka dla Mamy i Synka! Leoś - nasz pierwszy "październikowy" chłopak! :-D

    Paula - trzymam z całych sił kciuki za szybki i sprawy poród! :-)

    ZakręconaOna, Lexie, agaton, paula1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu gratuluję i życzę zdrówka Tobie i synkowi! :)

    Paula1 kciuki zaciśnięte :) czekamy na więcej info! :)

    paula1 lubi tę wiadomość

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 15 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka piekny glos - gwiazdeczko :)
    Ola moje gratulacje :) Szybko powrotu do formy i naplywu mleka :) A dla Leosia zdrowka :)
    Paula1 to zaciskamy kciukasy !

    Ale sie robi goraco hihi

    Ja dzisiaj pochodzilam troche po sklepach i teraz cierpie :/
    Ide na M jak Milosc :)

    jaroszka, paula1 lubią tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 15 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im bardziej "goraco" na naszym forum tym bardziej zaczynam sie spinac i stresowac :P czuc juz napiecie :D

    ZakręconaOna, Fatim, agaton, Bąbelek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratulacje i dużo zdrówka dla Was obojga !

    Paula , kciuki żeby wszystko poszło dobrze!

    paula1 lubi tę wiadomość

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 15 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Paula nie zauważyłam ty rodzisz!!
    O nie...widzę ze już jedna za drugą leci:)
    Ale super!
    Trzymam kciuki...szkoda ze męża nie ma Twojego :(

    polkosia, paula1 lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 15 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Ola Gratuluję synusia :*

    Magnosia wszystkie 3 imiona jak dla mnie super naprawdę! Moja znajoma ostatnio dala dla synka na imię Tymek fajne takie inne Michal i Szymon popularne ale moim zdaniem zawsze na czasie :)
    Ja bym brala Tymka :))

    Jaroszka kochana toż ty gwiazda jesteś :) ulala. Bardzo ładny głos pokazałam mężowi piosenkę mowi ze ,,dobrze śpiewasz" ale nam sie repertuar nie podoba akurat :/ ale to tobie ma odpowiadać:)
    Startowałaś w jakimś programie muzycznym albo coś? Pomyśl o tym bo masz kawal głosu:)

    Battinka dziekuje bardzo :*
    to tez nie moj repertuar :) poprostu był pomysł i go zrealizowaliśmy razem z Panem Ryśkiem :)
    Teraz, ostatnio nie startowałam....kiedyś jak miałam lat 11 do buffo sie dostałam, ale w ostatniej chwili stchórzyłam, a rodzice nie popchnęli :(
    Co do Michała to wcale nie takie popularne wiecie? Teraz wlasnie te wyszukane sa popularniejsze, w przedszkolu u mojego chrześniaka nie ma ani jednego Michała i to samo u kolegi synka :)

    Magnosia lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 15 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooo Ola gratulacje wspaniała wiadomość!!! Witamy na świecie 1 forumowego chłopaka :D

    Paula, a Tobie życzę nadludzkich sił :)

    paula1 lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • soraya Autorytet
    Postów: 433 582

    Wysłany: 15 września 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratulację, szybkiego powrotu do formy.

    Paula ściskam kciuki za szybką i bezbolesną akcję :)

    paula1 lubi tę wiadomość

    ex2bio4pqp2v2j0d.png
    f2wlx1hpuaamvhk2.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 15 września 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzałam do ostatnich pomiarow i wychodzi na to ze moj synek liczac kosc udowa razy 7 mial ponad dwa tygodnie temu 47 cm dlugosci :) ale fajowo nie wiedzialam ze tak mozna to policzyc :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 15 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Jaroszka a z kolei w moim otoczeniu jest dużo Michalków i Szymonków. Nie pisałabym gdybym nie trafiała;)

    Magnosia lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
‹‹ 2233 2234 2235 2236 2237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ