Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 17 września 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    zjadłam gofry, śledzia, ogórki korniszone i wypiłam karton mleka...co mnie napadło...a po głowie mi chodzi pasta jajeczna....

    I to tak za jednym zamachem????

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 17 września 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale robicie smaka dziewczyny mi na te gofry nooo


    l22nhdgeccid541p.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 17 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no...tak jedno po drugim...pękam :)

    Natka88 lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik zamorduje Cie ! Mam mega ochotę teraz na paste jajeczna mniaaaaam ! :D
    Ja dziś taka zła jestem aż się poplakalam , jak się wali cos to wszystko :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 17 września 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam skurcze lekkie ale jednak są i mnie trzymają bo uznali ze jeszcze za wcześnie na poród dlatego nie mogą mnie wypuścić, ale w niedziele mam donoszona ciążę to może wtedy wyjdę :/

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melenaxoxox wrote:
    mam skurcze lekkie ale jednak są i mnie trzymają bo uznali ze jeszcze za wcześnie na poród dlatego nie mogą mnie wypuścić, ale w niedziele mam donoszona ciążę to może wtedy wyjdę :/
    Kochana Ty taka biedna jesteś w tym szpitalu: ( ale to juz kwestia dnia i będzie ok , wypuszcza Cie albo maluszek juz przyjdzie na świat , będzie dobrze :*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 17 września 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, mi lekarz kazal brac tabl. na nadcisnienie zaznaczajac, ze graniczne bezpieczne jest do 140 gorne i do 90 dolne, a ze ja w tym tygodniu mam kolo 140-150/90-110, to mam brac dwa razy dziennie, kontrolując równocześnie czy nie robi sie za niskie.
    A Tobie Nynusia chca przez cisnienie indukowac porod wczesniej?

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 17 września 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usypiam na siedząco...a miałam drzemkę...chyba, ze to z przejedzenia...

    dzisiaj robiłam psiakowi "operację"...miał kleszcza na siusiaku... dał sobei wyjąć, ale był lekko zdezorientowany...oby nic więcej się z tego nie rozwinęło, eh... ostatnio co chwilę ma jakies "choróbki"...

    Melena, dasz radę...pewnie jak Cię wypuszczą do domku akcja się rozwinie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 14:57

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 17 września 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kochana Ty taka biedna jesteś w tym szpitalu: ( ale to juz kwestia dnia i będzie ok , wypuszcza Cie albo maluszek juz przyjdzie na świat , będzie dobrze :*

    nawet nie wiesz jak się bardzo dłuży czas w szpitalu bo albo urodze albo jeszcze wyjdę :(

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 września 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melena, wiem że szpital nie należy do najprzyjemniejszych miejsc, ale dasz radę! To jeszcze tylko troszkę. Już niedługo będziesz tulić swoje maleństwo :)

    Zakręcona, co się stało?

    Blondik, też bym zjadła wszystko co wypisałaś :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 15:05

    Blondik, maluda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melena, bardzo Ci współczuję i pobytu w szpitalu, i niepewności. oby szybko się wszystko wyjaśniło!

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 17 września 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny, nawet nie wiecie jak mi trudno tu być przez ta niepewność :( ale będę silna, naprawdę bardzo wam dziękuję

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 17 września 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, to ty będziesz mieć indukowany poród przez ciśnienie?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 17 września 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melena,może dobrze,ze jestes pod kontrola,mimo,ze podają Ci sam magnez,ale jakby się cos dziac zaczęło to jestes bezpieczna:) będzie dobrze i pisz nam co i jak:)
    Blondik przyszalalas hehe:) ja na szczęście zaraz wsune zupę kalafiorową i poprawie mielonym,który btw wyszedł pyszny,tylko troche przesoliłam;) takze mnie nie rusza ani pasta jajeczna,ani gofry hehe;)
    Laski,zrobilam dzisiaj juz 4 kupy,chyba cos się zbliża,tylko kiedy:P

    Blondik lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 17 września 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melena jeszcze tylko kilka dni, dasz radę :) !

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 17 września 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jakoś słabo się czuję, chyba mam niskie ciśnienie... może walnę sobie małą kawę.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melena domyslam się , ja wgle nie cierpie leżeć w szpitalu a co dopiero tyle czasu: ( wspolczuje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 17 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Ja dzisiaj jakoś słabo się czuję, chyba mam niskie ciśnienie... może walnę sobie małą kawę.

    to walnijmy sobie razem

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzwa no ... Jestem wyobrazcie sobie na zwolnieniu z pracy od 30 lipca ... I zwolnienie miałam pierwsze od 30 do 20 sierpnia jakoś ... Następne tam szło w terminach ładnie i kuzwa ZUS Amandy mama ( dziewczynka ktora opiekuje sie a raczej opiekowala moja Mama ) czyli moja szefowa jakby opłacała przez brata , jej pojebany brat który o niczym pojęcia nie ma kasę wysłał gdzieś indziej niż należy , odesłali i wyslali znów do nich , on znów wysłał gdzieś indziej i zamiast zusu to do urzędu skarbowego w innym mieście czy cos takiego , nie pamiętam dokładnie jak tam na piśmie było ... Wiec skarbowka odesłała ładnie do zusu , okazało się ze korekta potrzebna wiec Mama powiedziała Karolinie co Pani z zusu nam mówiła , Karolina miała w sierpniu juz powiedzieć księgowej o korekcie i cisza ... My czekany , ja kasy zero z zusu nic kurwa i czekam jak idootka , zadzwonilam do księgowej Karoliny a ona ze nic takiego nie było mówione i dopiero od nas się dowiedziała ... Zrobiła korektę i wczoraj ja wysłała ale w zusie nie wyjaśniona jeszcze sprawa wiec wstrzymali mi wszystkie wpłaty za te 3 miesiące prawie a Pani z zusu powiedziała , ze jak wyjaśnia sprawę a może to być parę dni i oni maja od czasu wyjasnienia sprawy 30 dno na naliczanie pieniędzy wiec pani powiedziała ze może pieniądze w październiku będę miała max początek listopada ... Kurwa no , mnie brakuje kilku rzeczy do wyprawki typu przewijak , wanienka , parę pieluszek jeszcze , laktator ... Nie są to tanie rzeczy a mnie na jedna nawet nie stać , Damian pieniądze dopiero mi wyśle 25. Teraz ale to tez tydzień ponad ... Miał mi pieniędzy nie wysyłać bo chcieliśmy zmienić mieszkanie a dużo kosztuje taki wstęp za dom zeby zapłacić a teraz chuj , musimy się wstrzymać ...bo pieniądze są potrzebne , ja mam tez lekarza za 13 dni a kasy zero na to ... Na leki nie mam nic ! Co lepsze , miała bym pieniądza od mamy ale nie będę miała bo Karolina głupia pizda bo inaczej nazwać jej nie mogę ! :/ Moja Mama miała mieć prace do wiosn bo Amanda miała iść do przedszkola ale gdyby cos wczesniej to miała dac miesiąc wczesniej mojej mamie dac znać i przez miesiąc pracy szukać innej a w tym czasie mieć kasę jeszcze z opieki nad Amanda ... A ona w piątek zadzwoniła do Mamy , ze Amanda od poniedziałku juz nie przychodzi bo do przedszkola idzie ... Moja Mama została z ręką w nocniku ! Dniowki u Amy dostawala , została bez pieniędzy na dom , na życie ... Myslalam pożyczyć dla mamy pieniądze od znajomej , mama musiala złoto zastawić bo nawet na chleb nie miała ... Jeszcze wisze jej 1100 zł i miałam jej oddać z kasy z zusu , teraz potrzebuje a ja nie mam ani ona ... Jedna wielka świnia z Karoliny ! Moja Mama znalazła prace w ciągu 2dni ale wiadomo pensja dopiero 10 listopada taka pełną a za parę dni września 10października ... A co do tej pory ?? Nosz kurwa a pożyczać tez nie może bo nie będzie miała skąd oddać wiadomo . Cisnienie mega


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 17 września 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikejla wrote:
    to walnijmy sobie razem

    Ja walnęłam, bo się czuję jak jakaś niedorobiona.

    ewwiel, soraya lubią tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
‹‹ 2270 2271 2272 2273 2274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ