Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 19 września 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dosyć bycia w ciąży i też już chcę urodzić, ale pewnie przez to, że tak chcę, to będę jeszcze sporo w niej chodziła.. obh nie!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 19 września 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już chcę urodzić, ale też chcę, by mała nabrała odporności :) Jakoś się przemęczymy ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Witam się w 36 tyg a zarazem w 9 miesiącu według belly :D ! <3

    Jeny kolejna noc nieprzespana , co chwila latanie do WC bo pęcherz jakby nie miał końca ...
    Totalne bezdechy aż serce skakalo momentami :-/
    Wstalam i mowie kuzwa niech ten czas leci szybciej , chociaż te 2 tyg i proszę o poród , mam dość ! :(

    Ciąża piękny stan ale ta końcówka dla niektórych kobiet jest na prawdę uciążliwa .

    Lexie, Nynusia, nick nieaktualny, IviQ lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia za tydzień dokładnie Ci zdejmują pessar czy teraz jakoś w tygodniu ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 19 września 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skromnie dziś naskrobalyscie.

    Witajcie :) w końcu dziś pochmurny i deszczowy dzień jak miło ;)

    Miłej soboty dziewczyny :)

    ZakręconaOna, Lexie lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • soraya Autorytet
    Postów: 433 582

    Wysłany: 19 września 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, się i ja.
    Jaroszka i jak?

    ex2bio4pqp2v2j0d.png
    f2wlx1hpuaamvhk2.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 19 września 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kwiatuszki :)
    Cicho tu bo pogoda pewnie sprzyja spaniu ;)
    Nawet ja dzisiaj pospalam i wstalam tylko raz na pipi .
    Zaraz lece na zakupy . Dzisiaj przyjezdza szwagierka z rodzinka na grilla .

    Ciekawe co u jaroszki ?


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 19 września 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) Czytam o rożku do szpitala - bierzecie?? Ja o tym nie pomyślałam. A pampersy biorę 3 bo u nas w szpitalu dają Tak samo jak podkłady i podpaski :-)

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • soraya Autorytet
    Postów: 433 582

    Wysłany: 19 września 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rożka nie biorę u mnie za to trzeba chusteczki nawilżane i pampersy.

    ex2bio4pqp2v2j0d.png
    f2wlx1hpuaamvhk2.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 19 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, właśnie nie wiem. We wtorek mam wizytę, ale mówił, że nie jest pewien czy zdejmie. Chciał w skończonym 38, więc może jeszcze się wstrzyma.

    Ja biorę rożek do szpitala, ale właśnie nie wiem który - usztywniany czy nie?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 19 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Zakręcona, ja to wczoraj zaczęłam 9 miesiąc i jak od rana miałam dość dobry humor i samopoczucie, tak później myślałam, że nie wyrobię. Pół dnia przespałam (przez co dziś w nocy sen był kiepski, ale to szczegół). Od rana ból głowy, później kosmiczna zgaga, mdłości i jeszcze ciężko mi się było ułożyć, bo jakieś ciągnięcia w brzuchu. Dziś już dobrze - mam nadzieję, że tak zostanie...

    Też czekam na info od Jaroszki.

    Ahhh, no i widziałam te wszystkie przepiękne zdjęcia :) Piękne Wy, piękne literki i piękną szafę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 08:11

    polkosia lubi tę wiadomość

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 19 września 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet rozka nie kupowalam .Mam kocyki roznej grubosci i otulacz .A do szpitala wzielam cienki kocyk . Dodam , ze u nas jeszcze lato ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 08:14


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 19 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ewwiel mam pytanko , masz dwa suwaczki . Jeden na 34 a drugi na 36 tc który jest który ?? :)
    36 Tc to ten z OM a 34 Tc to z pierwszego USG. W karcie ciąży najpierw miałam wpisany ten z USG a wczoraj ginka mi zmieniła na ten z OM (nawet nie wiem kiedy to zrobiła, pewnie jak poszłam sie rozebrac przed badaniem, bo przy mnie nic nie zmieniala)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 19 września 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś nocka na podłodze. Stwierdziłam ze spróbuję, ciężko było bardzo, ale w sumie jakoś ból w dole kręgosłupa się zmniejszył. Nie wiem czy to znów były skurcze, ale w nocy bolało jak diabli przez około godzinę.
    U nas deszcz cały czas i jestem Szczęśliwa z tego powodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 08:20

  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 19 września 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rozmawiałam z moją koleżanka która niedawno urodziła Opowiadała że miała objawy porodu Ale dopiero po porodzie skojarzyła że to było TO Mówiła że dzień wcześniej miała takiego powera że wysprzątała całe mieszkanie i sama zdziwiła się skąd miała tyle energii Przez cały dzień było jej niedobrze i miała nudności jak w pierwszych miesiącach ciąży I była jakaś niespokojna że mąż co chwilę pytał ją co jej jest...no ale postanowili sobie pojechać coś zjeść i potem do kina aleeee w restauracji poczuła jakieś plusniecie wystraszyła się ze to krew poszła do wc więc jak wychodziła w spódnicy i rajstopach to wodę miała już nawet w balerinach ;-) Czytam że różne są objawy uffff

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 08:22

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cieplutenko się zapowiada bo juz słoneczko i delikatnie fajnie na dworku: )
    Polkosia no ciekawe kiedy zdejmie :)
    Ewwiel no rozumiem rozumiem:)
    Ja do szpitala rożka nie bralam , wzielam kocyk tak jak kazali taki średniej grubości wiec damy rade:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka to nieźle z ta koleżanką:)
    No właśnie czasami takie sytuacje kojarzy się dopiero po porodzie , ze to właśnie było to !. Oczywiście nie mowie o wodach bo to jasne hehe

    linka220 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 19 września 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zapomniałam się przywitać...

    Dzień dobry i udanej soboty:-)

    Mnie obudzilo słonko po wyjątkowo dobrze przespanej nocy (tylko 2 razy na siusiu wstalam, to cud bo zwykle wstaje co godzinę).
    Rozmawialyscie o psiakach wczoraj. My mamy pekińczyka, ale wyjątkowo lagodnego jak na ta rasę, jednak mimo ze jest oczkiem w glowie calej rodziny staram się jej nie ufać w 100%. Planujemy przywieźć jej przed moim powrotem z Ala ze szpitala pieluszkę tetrowa z zapachem Malej. A kolejna rzecza, ktora chcemy zastosowac to to, żeby psa nie bylo w domu w momencie przywiezienia dziecka. Moja mama (mieszkamy po sąsiedzku) weźmie do siebie nasza Lole i dopiero po naszym przyjeździe mąż pójdzie ja przyprowadzić.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 19 września 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka trzyma nas w niepewności... No nic czekamy dalej.

    A ja w końcu musze wygeamolic sie z lozka i zrobić śniadanie Nadii.

    Na razie do szpitala dla Ali mam spakowane pieluchy i chusteczki. We wtorek jak odwiedzi mnie położna, to dopytam co jeszcze w tym szpitalu potrzeba, bo na stronie internetowej nic nie pisze na ten temat.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 19 września 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Własnie sie obudziłam i zagladam szybko czy Jaroszka coś napisała a tu nic..

    3i493e5e1qmnt4m5.png
‹‹ 2295 2296 2297 2298 2299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ