Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • soraya Autorytet
    Postów: 433 582

    Wysłany: 19 września 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy kolejnego dzidziusia Mo_niczka miała termin na 06.10 urodziła dziś 12:45 Patrycję, 3190g 55cm, napisała na fb.

    Lexie, ewwiel, polkosia, Fatim, nick nieaktualny, miska2503, Mikejla, Magnosia, Nynusia, agaton, zakocona, linka220, lojkalojka, Little Frog, IviQ, agania, Blondik lubią tę wiadomość

    ex2bio4pqp2v2j0d.png
    f2wlx1hpuaamvhk2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam właśnie na FB ale nie wiedziałam która to dziewczyna.

    polkosia lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 19 września 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja tez nie wiedzialam , no to mamy kolejna królewne do dopisania :) Babeczki narazie gora , grzeczni Ci nasi chlopcy no dżentelmeni po prostu, daja szanse kobitka :D

    Zakretka o widzisz i Ciebie fale tsunami dopadly ja nieraz to sie tak boje ze leze i sie nie ruszam zeby wstrzasow nie zaczac :D Wczoraj do 2 w nocy ze mna ogladał pierwsza milosc :D


    Juhuuu mam WORMSY lece do dziecinstwa <3

    ZakręconaOna, Lexie, Mikejla lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpiekniejsze fale tsunami ! Haha: D i chce przez Ciebie paczka no !
    Lec i gieraj

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 19 września 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka ściskam mocno kciuki za Ciebie i Michasia!! :-* :-*

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 19 września 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jaroszka kochana trzymamy kciuki!!! Może tak jak mówi Polkosia założą ci pessar?

    Oj dziewczyny czy wy tez macie taki dzień byle jaki? Nic mi sie nie chce...dosłownie nic :(
    Na dodatek mąż pojechał na rybki (więc jestem sama) i wróci wieczorem a jak by bylo Malo to moja młoda dziś taka marudna(gorzej niż baba w ciąży) chyba będzie bralo ja choróbsko:((( buuu

    Ja czekam na literki(dzięki Agani bo dała namiary) mają być we wtorek zrobione. Plus kilka dni na wysyłkę,myślę ze w następnym tyg powinny być...jak dostane wkleję zdjęcie.

    No i doszliśmy z mężem do wniosku ze będę jednak brać położną prywatnie. W poniedziałek będę do niej dzwonić i sie dogadam. Miałam ją przy pierwszej córci i byłam zadowolona (udalo mi sie na NFZ bo ona pracuje do 15-stej tylko) a teraz nie wiadomo czy trafię więc wolę być spokojna.

    agania lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 19 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia wydaje mi się, że na pessar jest za późno.

    Też czytałam info o narodzinach małej Patrycji. Gratuluję Mo_niczka :)

    Szczęśliwa, no mam nadzieje, że pozostaną takimi gentlemen'ami i w odpowiednim momencie wyjdą się przywitać z dziewczynami!!

    Jaroszka trzymam mocno kciuki żeby Michaś pozwiedzał jeszcze salony brzuszkowe!

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wróciłam z laktatorem, jestem taaaaaaaka szczęśliwa :D
    Możecie mi streścić co się działo ?

    Lexie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniczka gratuluje :) cora slicznosci :) a jaka duza :)

    Babelek, az tyle Ci sie szyjka wydluzyla?? Duuzo. Mam nadzieje, ze w poniedzialek okaze sie, ze dalej dluga :)

    Jaroszka kochana trzymam kciuki. Bedzie dobrze. Zobacz ile z nas ma problem z szyjka i dajemy rade, lezymy, bierzemy grzecznie leki i trwamy do tego bezpiecznego tygodnia. Bedzie dobrze.

    Wizytuje jeszcze ktos w poniedzialek poza mna i Babelkiem? :)

  • aaaa09 Przyjaciółka
    Postów: 70 27

    Wysłany: 19 września 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    No to może pessar będzie? ;)

    A mi w nocy mega strzelają kości w okolicy miednicy. Macie coś podobnego?

    Polkosia mi strzela juz od ok. dwóch tygodni przy każdym przekręceniu się z boku na bok. Tylko słyszę "łup" "łup", heh. Na szczeście nie jest bolesne :D

    polkosia lubi tę wiadomość

    16ud3e3k6t1o59cs.png
    pregnant-1420610400z5z1422770400z0.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 19 września 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna :P

    A co do pessara, to mi mówili, że do 35 tc zakładają :) Zależy pewnie od sytuacji, bo Fatim mówili już, że za późno niby, a ja w 33 tc miałam założony.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zakładanie pessara zależy też od długości szyjki ? Ja miałam 0.98cm ;)
    Jaroszka trzymam kciuki, może nie leniuchowałaś na maxa ? Ja wstawałam tylko do kibelka i udało mi się 3tygodnie przeciągnąć :)
    Moniczka gratuluję, już zaglądam na FB :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Pulsie leci cudowny film "przygoda na antarktydzie", dopiero sie zaczal - wrazliwce beda wyc jak bobry ;P

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 19 września 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale moja mama piękny tort zrobiła dla mojego B. <3

    Mam nadzieję, że smakuje tak dobrze jak wygląda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 16:05

    Lexie lubi tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • miska2503 Ekspertka
    Postów: 217 266

    Wysłany: 19 września 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było i Michaś nie pchał się na świat za szybko.

    Zosia
    l22ndf9he4ul08c3.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 19 września 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No możliwe że zależy od długości szyjki. Mi w 31tyg gin powiedział że za późno na pessar. Wiadomo każdy co innego mówi.
    Green, wydłużyła się wtedy ale coś czuję że się znowu ładnie skróciła..

    atdc6iyehd9qphks.png
  • maluda Autorytet
    Postów: 501 479

    Wysłany: 19 września 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melena, Jaroszka trzymam za Was kciuki :)

    My na obiad mieliśmy dzisiaj gotowany filet z kurczaka, biały sosik z ryżem i groszek z marchewką.

    Pączusie z marmoladą mieliśmy na śniadanie- mąż poszedł po świeże pieczywo i wrócił z pączkami :)

    Po obiedzie padłam i zasnęłam na ponad godzinę :) i jak wstałam to jeszcze słabiej się czuję :)

    Kilka razy w ciągu dnia czułam dzisiaj kłucie szyjki. Wojtuś strasznie się dzisiaj rozpycha na wszystkie strony.

    Mo_niczka gratuluję córeczki :)

    Fatim cieszymy się razem z Tobą z laktatora :)

    Fatim lubi tę wiadomość

    relganli4wkmj4ii.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 19 września 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coś tak jakby banki puszczało często zdarza jak idę siusiu zastanawiam się co to moje dziecko tam robi :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 19 września 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zak ja nie przepadam za bardzo za sałatka z pora wole jarzynowa ale mój mąż uwielbia i mnie tak dziś namawiał to mówię ok zrobię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 16:55


    l22nhdgeccid541p.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 19 września 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka,kciukasy MOCNE żeby wszystko było dobrze i Michaś nie pchal sie jeszcze na swiat!

    Nie wiem ktora to napisala,przepraszam,nie pamiętam,o tej Ikei,żeby zgłosić telefonicznie reklamacje. Dzisiaj to zrobię,zobaczymy co odpiszą:)

    Moniczka,gratuluje!

    Polkosia,mi tez tak szczela/strzyka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 16:55

    polkosia lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
‹‹ 2300 2301 2302 2303 2304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ